ITS - Indywidualny Tryb Studiowania

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

ITS - Indywidualny Tryb Studiowania

przez rtve 12 lip 2010, 10:25
Orientuje się ktoś czy osoba chora na nerwicę i depresję może uzyskać ITS na pierwszym roku ??

Re: ITS - Indywidualny Tryb Studiowania

przez celineczka3 12 lip 2010, 10:54
Tak, może. Trzeba iść do dziekanatu i tam się dokładnie dowiedzieć co trzeba zrobić.
celineczka3

przez Kleopatra 12 lip 2010, 11:55
Ja miałam na UŚ na pierwszym roku ITS, przyznali mi go bez problemów, a lekarz we wniosku nic nie napisał o psychozie, tylko o lęku. Ale ITS w moim przypadku i tak się nie sprawdził, musiałam zrezygnować ze studiów z powodu choroby (zespołu paranoidalnego i lęku).
Strzeż mnie jak źrenicy oka, Ukryj mnie w cieniu swych skrzydeł
Psalm 17,8

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 12 lip 2010, 13:01
Z tym ITSem to różnie bywa, na wielu uczelniach poprostu się tego nie praktykuje i dogaduje indywidualnie z wykładowcami....ale dowiedzieć się zawsze warto. Takie rzeczy powinny być też zapisane w regulaminie/statucie szkoły. Najlepiej pytać w sekretariacie - dziekanacie.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg