Samobójstwo

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Samobójstwo

przez Marta904 12 lip 2010, 19:49
Ja się o jego chorobie dowiedziałam dużo dużo później.
Macie chyba racje. Dzięki

przez linka 12 lip 2010, 19:53
Marta904, Ty lepiej idź do ginekologa
i się przebadaj.....

[Dodane po edycji:]

Marta904 napisał(a): Kilka dni temu rozstał się ze mną chłopak

Marta904 napisał(a):Ja się o jego chorobie dowiedziałam dużo dużo później.

Ile to jest dużo dużo później? :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Magdaa 13 lip 2010, 11:31
Marta- sorry że Ci pojechałyśmy, ale to dla Twojego dobra. Ja Ci dobrze radzę, idz zrób badania na choroby weneryczne bo możliwe że Cię zaraził, a ponadto idz zrób test ciążowy z krwi (koszt 20zł, wyniki w kilka godzin), możliwe że tamten był zrobiony za wcześnie. I nie rozpaczaj po nim, bo nie ma po czym. Koleś robi z Tobą dziecko a zaraz potem Cię zostawia... Jaki jest sens płakać za takim padalcem?
Magdaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marta904 13 lip 2010, 14:08
Dowiedziałam się dosłownie 2 tygodnie temu, że on wcześniej przede mną jeszcze miał w swoim życiu epizod. Mówił mi, że się zabezpieczał, ale wiem, że i przez prezerwatywę mogą być przenoszone choroby. Na jutro jestem umówiona już z ginekologiem i zobaczymy.
Wczoraj z nim rozmawiałam ze swoim chłopakiem mówił mi, że mój stan w jakim jestem tzn. dziwny okres specyficzny od poprzednich, nudności, odrzucanie od kawy i papierosów może być to tylko i wyłącznie stres. Nie wiem może i tak jest. Nie jestem lekarzem aby to zweryfikować. Dlatego poczekam do jutra z tym. Myślę, że lekarz zauważy coś, zważywszy, że mieliśmy to miesiąc temu.
Poza tym w sobotę dosłownie zemdlałam kiedy nigdy nie mdlałam. Teraz też czuję się w ostatnich dniach ospała, rozdrażniona itd.

przez pingwin 13 lip 2010, 14:13
a propos stilnoxu, chyba nie da się zabić.
ja teraz biorę jeden dziennie, kiedyś (nie pro-samobójczo, po prostu wkurzałam się, że nie działa) jednej nocy połykałam jeden za drugim i padłam na wysokości szesnastej tabletki (zjadłam wszystkie które miałam), po parunastu godzinach obudziłam się bez żadnych efektów ubocznych i dopiero wtedy do mnie doszło jak poszalałam..:(

Sortuj wg