wyobrażanie sobie że ktoś się przejmuje

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

wyobrażanie sobie że ktoś się przejmuje

przez toska 05 lip 2010, 14:15
Hej mam do Was pytanie.Czy macie czasem tak że jak widzicie jakąś osobę to wyobrażacie sobie że fajnie by było gdyby była Waszą matką lub siostrą i się Wami przejmowała,pocieszała itd? Nie wiem skąd to się bierze i dana osoba się mną opiekuje (może to byc aktorka :). Nie wiem skąd to się bierze i raczej nie szukała bym w tym podtekstu erotycznego :) Lubię facetów,ale w takich sytuacjach zawsze wyobrażam sobie kobietę. O co chodzi???

Re: wyobrażanie sobie że ktoś się przejmuje

przez linka 05 lip 2010, 14:24
toska, jakie masz relacje z mamą?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez toska 05 lip 2010, 14:30
normalne chyba.Oprócz tego że woli mojego brata a jak mój ojciec jest dla mnie miły to jest zazdrosna i robi wyrzuty,ze np mi zaproponował obiad a jej nie.

[Dodane po edycji:]

a najdziwniejsze dla mnie w tym wszystkim jest to że ja tak naprawdę nie lubię się przytulać ,od razu cała sztywnieję.Chyba że się napiję to moge przyjmować od innych uściski np w urodziny a tak to nawet nie umiem kogoś objąć na pocieszenie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez czarny_motyl 05 lip 2010, 16:53
Tosca, uważaj na takie rzeczy, zwłaszcza że jestes po lekowych i narkotykowych przejściach. Lepiej nie wyobrażaj sobie osób i i nie rozmawiaj z nimi. Ja stworzyłam sobie takie osoby, rozmawiałam z nimi, prowadziłam spory a potem one nie dały mi normalnie funkcjonować bo ciągle słyszałam ich głosy. Skończyło się oczywiście u psychiatry i na lekach przez rok. Schemat może być taki: najpierw stworzysz sobie takich przyjaciół, zaczniesz z nimi rozmawiać a na końcu one zaczną rządzić Tobą.
"Jeżeli coś Cię boli - dobra wiadomość: żyjesz".

przez toska 05 lip 2010, 18:09
ale mi nie o to chodzi
ja sobie wyobrażam sytuacje i nie chodzi tu o halucynacje czy coś tego typu.Chodzi mi o to,że lubię sobie wyobrażać że mam np starszą siostrę i ona się przejmuje mną i takie tam.

czarny_motyl napisał(a):Tosca, uważaj na takie rzeczy, zwłaszcza że jestes po lekowych i narkotykowych przejściach. Lepiej nie wyobrażaj sobie osób i i nie rozmawiaj z nimi. Ja stworzyłam sobie takie osoby, rozmawiałam z nimi, prowadziłam spory a potem one nie dały mi normalnie funkcjonować bo ciągle słyszałam ich głosy. Skończyło się oczywiście u psychiatry i na lekach przez rok. Schemat może być taki: najpierw stworzysz sobie takich przyjaciół, zaczniesz z nimi rozmawiać a na końcu one zaczną rządzić Tobą.

A ogólnie to wielkie dzięki że od razu przez to że miałam problem z narkotykami od razu wrzuciłaś mnie do jednej szufladki

czy ktoś z Was też tak ma?>

przez toska 03 sie 2010, 14:29
dzisiaj wyczytałam gdzieś w necie że dobrze mieć siostrę i chyba coś w tym jest.Ja nie mam :(

http://www.papilot.pl/article/3718/Dlac ... ostre.html

przez sebastian86 03 sie 2010, 17:45
ja mam siostre i to raczej zadna frajda. nigdy normalnie mnie nie traktowala. czesto wyobrazalem sobie ze ktos inny jest moja siostra (np siostra mojego kolegi) lub kto inny matka czy ojcem. to wynika z mojej neurotycznej osobowosci. bardzo chcialbym miec w zyciu osobe ktora by mnie wspierala na tyle ile by mogla.
We Are The Champions 2016(L)

przez toska 03 sie 2010, 20:56
mam podobnie.pewnie stąd to wszystko się bierze :hide:

przez Sorrow 03 sie 2010, 22:31
Jak tak patrzę na ludzi, których znałem z podstawówki, to z siostrami to często jest niezbyt fajnie.

przez toska 03 sie 2010, 22:32
ja nie wiem jak to jest mieć siostrę bo mam brata :)

przez sebastian86 03 sie 2010, 22:40
u mnie na dodatek ta siostra w polowie tylko rodzona bo jej ojciec zmarl zanim przyszla na swiat. i zawsze dawala mi odczuc ze nie jestem jej pelnowartosciowym bratem. ja od jakiegos czasu tez nie traktuje jej serio jako siostry.

przez toska 04 sie 2010, 11:20
mi tu bardziej chodzi o troskliwą osobę obok,która nie opuści w złych chwilach bo rodzeństwo tak nie robi

przez sebastian86 04 sie 2010, 12:50
rodzenstwo roznie robi. ale majac osobe ktorej jest sie pewnym ze bedzie przy tobie bez wzgledu na przeciwnosci to takei zycie nabiera mocy

przez toska 04 sie 2010, 14:02
dokładnie

Sortuj wg