Wariuję z poczucia beznadziejności

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Wariuję z poczucia beznadziejności

przez Buttercup 04 lip 2010, 23:36
Nie chce mi się żyć. 3 dzień leżę pod kołdrą i płaczę. A wszystko przez... koleżankę. Pokazała mi stronę internetową, na której można znaleźć artykuły np. o ciekawostkach medycznych, ale i o innych "niewyjaśnionych rzeczach", na początku się wciągnęłam, czytałam o rzadkich chorobach, cudownych ozdrowieniach itp., ale potem natrafiłam na artykuł o... proroctwach. I od tamtej pory moje życie kręci się wokół tego. Dowiedziałam się, że kilku jasnowidzów przepowiadało na 2010 rok III wojnę światową, podobno część z ich proroctw sie już sprawdziła... nigdy nie wierzyłam w takie rzeczy, ale to było napisane tak przekonująco, że najpierw zauważyłam iż boję się włączać wiadomości, a potem już samo poszło. Mam cudownego faceta, wiele pracy wkładam w swoje wykształcenie, jestem najlepszą studentką w swoim instytucie, mam stypendium naukowe... i teraz tylko siadam i zaczynam płakać, że to wszystko pójdzie na marne, że przed końcem roku wszystko się rozsypie.
Boję się, nie wiem z kim o tym porozmawiać bo wszyscy mnie wyśmiewają, mówią, że nie wierzą w takie bzdury. A ja już szaleję z nerwów, z poczucia beznadziejności, z poczucia, że wszystko już przesądzone. Boję się, że zobaczę w tv jakieś niepokojące wiadomości i pod wpływem impulsu zrobię sobie krzywdę. :why: