Pustka życia

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Pustka życia

przez amela 21 cze 2010, 13:07
To nie zawiedzenie , nadal myślę ze to jest mi niepotrzebne bo zawsze sama musiałam sobie dawać rade ;)
Czuje ze to nic nie zmieni i to tylko strata czasu dla tej drugiej osoby .
Czuje ze taka rozmowa kompletnie nic nie zmieni i nic mi nie da

[Dodane po edycji:]

a powiem Ci nawiasem ze bardzo lubię stare polskie piosenki , choćby Lady Pank - bardzo życiowe teksty :)
Każdy jest kowalem własnego losu, lecz to nie kowalowi dane jest decydować jakimi materiałami dysponuje ;]

przez brokenwing 21 cze 2010, 13:12
brokenwing

przez amela 21 cze 2010, 13:16
poczytam .
A co do tekstu to bardzo ładny i prawdziwy lecz trochę nie wiem jak odnosi się do mnie bo to raczej o miłości
Każdy jest kowalem własnego losu, lecz to nie kowalowi dane jest decydować jakimi materiałami dysponuje ;]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez brokenwing 21 cze 2010, 13:18
o kurcze ..nie ten kawałek wstawiłem co chciałem :P

ten miał być :D
http://www.youtube.com/watch?v=oG6pEolA ... re=related
brokenwing

przez amela 21 cze 2010, 13:27
co do strony którą mi podałeś - PUNKTU POMOCY ONLINE Program został zakończony 29-12-2009 mimo ze zasady nadal korzystania nadal się wyświetlają także z góry jak widać przeznaczenie mi mówi że trzeba radzić sobie na własną rękę : )

przez brokenwing 21 cze 2010, 13:30
Tak sam już zauważyłem ..ale szukam dalej.
brokenwing

przez amela 21 cze 2010, 13:32
a daj sobie spokój , na pewno masz milion lepszy zajęć - ciekawszych i nie wiem czemu tak starasz mi sie pomóc skoro mam takie nastawienie

przez brokenwing 21 cze 2010, 13:36
http://www.eleusis.org.pl/?page_id=11

:D

..ale Ty malkontentka jesteś :D
brokenwing

przez amela 21 cze 2010, 13:44
wcale nie pałam aż takim pesymizmem i niezadowoleniem ze wszystkiego.
Powiem Ci ze jak juz wyciągną mnie gdzie znajomi (raz na ruski rok bo nawet rzadko pytają) to śmieje się , żartuje , ale jak wracam do domu to jakbym zamieniała sie z kims innym . Jakby dwie rożne osoby .
Nawet nie liczyłam ze ktoś mi odpisze na to co napisałam bo chyba nawet średnio chciałam bo jak wcześniej pisałam nienawidzę ludzi użalających sie nad sobą i " jak oni to mają źle w życiu"

przez brokenwing 21 cze 2010, 13:47
Wychodź częściej...poznawaj ludzi ,śmiej się . To też forma terapii.
brokenwing

przez amela 21 cze 2010, 14:19
nie mam humoru, ochoty ani szczególnie siły żeby wychodzić z domu .
Nawet ostatnio nie ma z kim. Właściwie jeżeli juz gdzieś ide to wszyscy moi znajomi są z kimś wiec to tez trochę niezręcznie to wygląda i tak też sie czuje wtedy .
Obecnie wole swój dres i nudzenie sie przed ekranem

[Dodane po edycji:]

nawet nie mam juz ochoty na moją miłość - rower .

przez ALEKS*OLO 21 cze 2010, 15:18
amela, uparta jesteś, silna (tak mi sie zdaje), ale czy masz tak naprawde tyle wewnetrznej siły by sobie poradzić samej z tym ?
To nie jest tak , że trzeba sobie samemu radzić,nie nalezy sie użalać, w życiu człowieka przychodzi taki moment (choroba/depresja/dołek),że nie da rady samemu, potrzebuje pomocy bliskich (rodziny), obcych (lekarza, psychologa). Nie ma co sie bronić tylko przyjać pomoc. I to nie jest żaden wstyd czy ujma, już tak jest poprostu. Ja byłabym wdzieczna gdyby ktos teraz wyciagnal mnie za wlosy do lekarza.
Co do psychologów online, z tego co wiem to jest odpłatne, no chyba, że jakieś porady na forach np. tutaj mamy: odpowiedzi-i-pytania-do-psychologa-f32.html

brokenwing, też lubie Grechute, jeden z moich ulubionych kawałkow.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez amela 21 cze 2010, 15:26
Nie wiem czy jest co się powtarzać , ale ja naprawdę szczerze wątpię w pomoc osoby mi obcej.
Nie umiem tego obrazowo wyjaśnic, ale chodzi mi mniej więcej o to że po takiej rozmowie było by mi moze lepiej , ale dalej byłabym sama.

Od rodziny nie oczekuje pomocy bo właściwie większości mojej rodziny nie znam , a tą którą mam średnio mnie coś łączy wiec im jakos ostatnim mówiłabym co mnie 'boli'

przez brokenwing 21 cze 2010, 18:23
ale dalej byłabym sama.

a tą którą mam średnio mnie coś łączy wiec im jakos ostatnim mówiłabym co mnie 'boli'

Rozwiń twa elementy .
brokenwing

Sortuj wg