Proszę o porady

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Proszę o porady

przez Incognito 17 cze 2010, 17:47
Pisze bo może tutaj znajdę odpowiedź.

Mam za sobą kilka prób samobójczych, ale sytuacja która chce poruszyć dotyczy innego tematu, mianowicie rok temu ojciec znęcał się nade mną psychicznie, przez co będąc na skraju załamania nerwowego, podjąłem próbę samookaleczenia się uderzając głową w słup (w wyniku czego miałem zawroty głowy, oraz pojawiające się bóle), czego na pewno nie zrobiłbym gdyby nie prowokowanie, i naśmiewanie się ojca, do teraz nie mogę się pogodzić z tą sytuacją, boli mnie to nie mogę przejść po tym do porządku dziennego.

Proszę o konstruktywne porady dotyczące tematu, tylko takie mnie interesują.

Re: Proszę o porady

przez ewaryst7 19 cze 2010, 07:38
Witam.Po perwsze - powinieneś zrobić " porządek ' Z ojcem.NIKT nie ma prawa sie nad nami znęcać.Od tego zacznij.Jeśli masz depresję , i żyjesz w ciaglym napięciu , i lęku , to Cię tylko zabija.Rób coś. Koniecznie tez , potrzbujesz terapii.Trzymaj sie.

Re: Proszę o porady

przez ewap99 20 cze 2010, 09:32
Nasze zachowania autoagresywne najczesciej wynikaja z nasze frustracji ,złosci braku poczucia bezpieczenstwa i bezsilnosci i zgadzam sie z przedmowcą trzeba po prostu poszukac przyczyn i je zminimalizowac ,podjąć terapię psycholog podpowie ci jak mozesz sobie radzic w takiej sytuacji
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg