Jak długo??

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Jak długo??

przez michał88 09 cze 2010, 20:07
Hey
Pisałem post o mojej sprawie.
Pisałem o tym że ostatnie 3 lata studiów były Koszmarem którego nie wytrzymywałem psychicznie i fizycznie (mam masę kurzajek a one są z nerwów). Chciałem się wydostać z domu raczej jego podłej imitacji .
Mówiłem Mojej Mamie że studia mi nie są potrzebne bo wyląduje i tak na zmywaku ona zgnoił zastraszała i upokorzyła ...I co teraz ?? Mam prace przy układaniu produktów (taką miałem bez studiów,po LO ).Nie nawiedzę jej za to !!
Mój kolega był 2 lata za granica liznął świata a ja ?? Mam go widzieć przez książki ??Dlaczego nie mogę ?? Czemu jestem gorszy ??
Nie wytrzymuje już mam myśli samobójcze i chce kogoś okaleczeć...

Re: Jak długo??

przez onanek 12 cze 2010, 22:35
No to witaj w klubie. Twoja mama pewnie jest nadopiekuńcza, wymaga, żebyś jej sié słuchał, a ty nie masz siły się sprzeciwić. Do tego masz niską samoocenę.

Z drugiej stronyy, wydaje ci się, że jak byś wjechał, to co...?? Ja byłam w Niemczech rok, na zmywaku, liznęłam świata. Nuda, bzdury, przreklamowane. Wolałabym już ten rok poświęcić na coś fajniejszego jakieś hobby, cztanie, łażenie. Poza tym ile masz lat?? Myślisz że już nigdy nie będzie okazji, żeby gdzieś wjechać? Nie słuchaj się zbtnio matki, rób swoje, ufaj sobie.

Pozdrawiam.

Sortuj wg