Czy to jest depresja?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Czy to jest depresja?

przez zrozpaczona20 13 cze 2010, 23:56
Ja mam taką nadzieje że głupawka wieksza mu do głowy nie wpadnie i że nie zg... mnie. Chódz do tego stanu było blisko ;( Nie nawidze go!!!!!
Ja chodzę do psychologa i idę jutro.
zrozpaczona20

przez brokenwing 13 cze 2010, 23:59
brawo ,za psychologa . Co do nienawiści ..nie jestem jej zwolennikiem .Ja bym mu raczej współczuł ,to musi być zakompleksiony, sfrustrowany człowieczek .Skoro sposobem na odbycie stosunku jest dla niego gwałt .
brokenwing

przez zrozpaczona20 14 cze 2010, 00:03
po prostu ja czuję że potrzebuje pomocy i dlatego chodzę. Ale po woli nie zależy mi na życiu. Mam ochote się upic ale wiem że nie mogę ;/
zrozpaczona20

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez brokenwing 14 cze 2010, 00:09
Uczep się pazurami ,szponami albo nawet kotwicą okrętową ,jakiejś pozytywnej myśli .Jakiegoś planu na przyszłość ,
Unikaj towarzystwa takich kołków jak tamten ,nie,nie,nie..nie ! nie pij to jedna z gorszych opcji ...mowie Ci to z autopsji .
Ja popełniłem błąd i wybrałem alkohol . Teraz próbuje się otrząsnąć,rozpocząć życie od nowa ,w sumie od zera ...a młody nie jestem .
brokenwing

przez zrozpaczona20 14 cze 2010, 09:07
Albo jestem przedwrażliwiona albo mam rację. Chyba ci zboczeńcy wchodzą na moje konto fotka.pl ale nie mam pewności.

Narazie nie mam planów na przyszłośc. Unikam takiego towarzystwa ;) Co najgorsze cały czas chcę zrobic jakąs głupotę....
zrozpaczona20

przez brokenwing 14 cze 2010, 10:29
To całkiem normalne ,możesz być przewrażliwiona ,po takich przeżyciach.
Co do planów ...planowanie to dobry sposób,na przykład, na ucieczkę od głupich myśli .
Wtedy zawsze ,gdy wpadnie Ci do głowy ,że wszystko jest do du-y. Masz deskę ratunkową w postaci myśli.
"W przyszłości ma być ..tak ,i tak .Przecież mam dojść do ....."Sam mam trudności z takim myśleniem,i wyznaczeniem sobie celu.
Robię to ..wysilam się ,i Tobie też polecam .To naprawdę dobry sposób .

Ps-W ostateczności zawsze możesz zlikwidować Fotkę.pl ,NK i inne społecznościowe .
brokenwing

przez zrozpaczona20 14 cze 2010, 10:33
Ja chyba zacznę imprezowac. Kompletnie nie obchodzi mnie moje zycie..... Cały czas chce zrobic sobie jakas głupotę np: okaleczyc sie znowu.
Tylko na fotce mam dowody ze sie przyznawał do tego co mi zrobił.
zrozpaczona20

przez brokenwing 14 cze 2010, 10:45
zrozpaczona20,
W imprezowaniu nie ma nic złego. Pamiętaj jednak ,że wszystko trzeba robić z umiarem.
Nie obchodzi Cie twoje życie ... jesteś młoda ,sporo przed Tobą . Ten marazm i zniechęcenie wynika z czegoś .
Zderzyłaś się z brutalnym światem ..niestety z jego parszywą formą ,nie możesz myśleć ,że wszyscy są tacy jak tamten kołek.
To brutalne wspomnienie w Twojej głowie ,zamazuje Ci obraz świata ,zniekształca go.
Mam pytanie ,masz wsparcie w rodzinie? W jakiejś przyjaciółce?
Dobrze robisz chodząc do psychologa,dobrze robisz ,że tu na forum ,mówisz otwarcie o tym co Ci się przytrafiło.
wierze w Ciebie,wierze że podejmiesz wysiłek ...zdyscyplinujesz swoje słabości...zawalczysz z myślami o okaleczeniu.
brokenwing

przez zrozpaczona20 14 cze 2010, 10:53
Kit z umiarem... Niestety tak mysle ze wszyscy są tacy że tylko im w głowie jedno ;/
W rodzinie nikomu o tym nie powiedziałam. Teraz się wkręciłam nowe towarzystwo mojej siostry i staram się o tym nie myślec. Ale znowu mam głupie mysli ;/
zrozpaczona20

przez brokenwing 14 cze 2010, 11:07
zakładam ,ze masz około dwudziestu lat ( jak w nicku)
Tak,masz trochę racji ,w tym wieku faktycznie wszyscy myślą o seksie ...chcą go .
Rożnicę widzę jednak w tym: nie wszyscy chcą go na sile .większość dąży do niego w bardziej konwencjonalne sposoby.
Za pomocą dobrej zabawy ,rozmowy,tworzenia więzi emocjonalnej.To właśnie mam na myśli ,pisząc ,że nie wszyscy tacy są .
Obawiam się ,że jeżeli zaczniesz imprezować bez umiaru ,narazisz się na powtórzenie sytuacji .Wbijesz się w blednę koło.
Czym częściej spotkasz się z objawem chamstwa towarzyskiego i natrętnego, wprost natarczywego pragnienia " posiadanie Cię"
Tym bardziej ,będziesz uciekała ...tym częściej będą balangi...więcej alkoholu ..może jakieś inne używki. To samonapędzająca się spirala.
Nikt za Ciebie nie zdecyduje ,nikt Ci nie powie jak żyć ...przemyśl to .
brokenwing

przez zrozpaczona20 14 cze 2010, 15:15
Tak mam tyle lat.
Dzisaj jak byłam u p. psycholog w ogółe mi nie pomogła. Odczułam że dla niej to nic takiego i nie powiedziałam jej że próbowałam się zabic . Zostałam z tym sama.

Ja na imprezach w klubach uważam.
zrozpaczona20

Sortuj wg