nie pasuję do tego świata

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

nie pasuję do tego świata

przez xoxo16 01 cze 2010, 15:13
Cześć.

Chce się tylko wyżalić, bo mi już nie można pomóc.

Nienawidzę życia. Nie mam przyjaciół, jestem sama. Nawet nie mam z kim rozmawiać bo każdy uważa, że jestem nudna. I pewnie mają rację, ale ja nie umiem tego zmienić. Nie pasuję do tego świata.
Moja rodzina ma mnie gdzieś. Jestem tylko potrzebna jak trzeba coś posprzątać albo wynieść.

Mam dość tego wszystkiego. Chce tylko to wszystko skończyć.

Re: nie pasuję do tego świata

przez rushia 01 cze 2010, 15:43
Rodzice zazwyczaj sa tacy jak mowisz, a kazdy pragnie rodzicielskiej milosci. Wyjscia sa dwa: mozesz albo starac sie uswiadomic im ze zle postepuja albo zalozyc ze tacy juz sa i zyc swoim zyciem, starac sie tym nie przejmowac mimo iz to bardzo trudne. Sama zdecyduj co wolisz lub co bedzie prostrze. Jesli napiszesz o nich cos wiecej moze ktos bedzie umial ci pomoc:) Masz 16 lat, tak? Jeszcze tylko 3 lata do wyprowadzki:P Dlaczego uwazasz, ze wszyscy mysla ze jestes nudna? Jesli naprawde nikt cie nie lubi to opisz swoja sytuacje, okresl relacje z ludzmi.

przez ewaryst7 01 cze 2010, 18:03
Witaj.nie jesteś sama.Zawsze możesz tu napisać.Dlaczego jesteś sama? Jak myślisz?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez xoxo16 01 cze 2010, 21:08
rushia napisał(a):Rodzice zazwyczaj sa tacy jak mowisz, a kazdy pragnie rodzicielskiej milosci. Wyjscia sa dwa: mozesz albo starac sie uswiadomic im ze zle postepuja albo zalozyc ze tacy juz sa i zyc swoim zyciem, starac sie tym nie przejmowac mimo iz to bardzo trudne. Sama zdecyduj co wolisz lub co bedzie prostrze. Jesli napiszesz o nich cos wiecej moze ktos bedzie umial ci pomoc:) Masz 16 lat, tak? Jeszcze tylko 3 lata do wyprowadzki:P Dlaczego uwazasz, ze wszyscy mysla ze jestes nudna? Jesli naprawde nikt cie nie lubi to opisz swoja sytuacje, okresl relacje z ludzmi.

Jeśli chodzi o rodzine to mnie stale krytykują. Mówią, że nie mam stylu. Nawet moje mruganie oczami jest problemem. Z rodzicami nie rozmawiam bo mnie nie rozumieją i ciągle na mnie krzyczą. Siostrze już nie mogę ufać i zresztą ona ma już własną rodzinę i ja ją nie obchodzę.

Co do tego, że jestem nudna to co niektórzy tak mi powiedzieli. Nikt nie chce ze mną rozmawiać "face to face". Nie mam nic ciekawego do powiedzienia, żeby było zabawnie bo nie przeżyłam jakiś takich niezwykłych wesołych chwil jak Ci wszyscy których znam. Co niektórzy uciekają przede mną. Inni traktują mnie jak trendowatą. Nie mam szans im pokazać jaka jestem naprawde bo oni tego nie chcą.

Zresztą cąłe moje życie jest skomplikowane. I z każdym dniem mam coraz bardziej dość wszystkiego..

Sortuj wg