asertin i lerivon

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

asertin i lerivon

przez amaranta 25 maja 2010, 16:05
czy ktoś z was brał lub bierze te leki? czy one są silne, czy raczej takie byle jakie? jakie odczuwacie po nich skutki uboczne..?
Ludzie uciekają jak najdalej od linii życia i śmierci, a ja stoję na niej i czekam, aż wiatr popchnie mnie w którąś stronę.

Re: asertin i lerivon

przez Shadowmere 25 maja 2010, 16:09
amaranta, w indeksie leków Słoneczko poszukaj swoich leków.Tam znajdziesz wiele opinii na ich temat.
Shadowmere

przez ewaryst7 25 maja 2010, 16:32
Witaj.Brałam Lerivon.Miałam jeden objaw uboczny, ale za to taki , ze musiałam go odstawić.Zresztą i tak mi w ogóle nie pomagał..Ale Tobie moze pomóc.Nie przerywaj leczenia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 25 maja 2010, 18:42
brałam lerivon - w skrócie - straszny zamulacz, niewiele mi pomógł. skutki uboczne? poza tym, że potrafiłam przespać 24 h oraz, że miałam totalne dziury w pamięci to żadne..
teraz biorę setraline - zupelne przeciwienstwo - pobudza, nie zamula, przyspiesza reagowanie, tylko mialam na poczatku akatyzję i czułam się jak totalny zombie. teraz jest ok.
paradoksy

Sortuj wg