Śmieją sie ze mnie w szkole

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Śmieją sie ze mnie w szkole

przez oklahoma 16 maja 2010, 13:52
Witam.
Mam na imię Dawid. Chodzę do 2 klasy gimnazjum. Zawsze byłem jednym z czołówki klasowej, rozbawiałem cała klasę, potrafiłem coś załatwić. Jednak od poczatku 2 klasy gimnazjum rozpoczęło się piękło. Dwójka niby moich kolegów, ktorzy trzymaja się razem od 4 klasy, zaczeli mi niemiłosiernie wrzucać. Chodzi przede wszystkim o to, że moj tata ma sklep kolo naszego domu. Zaczęło się od tego, że w moim sklepie mrówki chodza po ciastkach, ze klienci sami muszą odśnieżać wjazd, że sanepid chce mi zakmnąć sklep, że mój sklep to melina itd. Obydwoje są bardzo mocni w gębie i bardzo chamscy. Są wręcz bezczelni. Potrafią wyzwać każdego matkę itd. Żadnego argumenty ani wrzuty na nich nie działają, bo po nich to 'spływa'. Lepiej jest, gdy jest tylko jeden z nich. Gdy są razem - jest strasznie. Ostatnio w naszym malym miasteczku otworzono Biedronkę. I sie zaczęło... Komentarze 'w Twoim sklepie puste pułki', 'twoj sklep plajtuje', gdy widzą jakiś towar z Biedronki to od razu buczą i śmieją isę w moim kierunku. Niejednokrotnie wrzucają mi bez powodu na j. polskim, gdzie siedzą za mną.
Co zrobić, by przestali tak mówić? Albo co mam robić, by podchodzić do tego z dystansem? Innym też wrzucają, ale oni się z tego śmieją. A ja nie... Oni to robią, bo wiedzą, że mnie to denerwuje. Zawsze siedzialem cicho i cala ta złość gromadizla sie we mnie. Teraz jestem strasznie nerwowy. Łastwo mnie sprowokowac, a oni robią to codziennie od miesięcy. Gdy siedze cicho, to mam wręcz najgorsze mysli, czasem chce nawet ze sobą skończyć. Gdy o nich myślę boli mnie brzuch i chce mi isę płakac.
Proszę, niech ktoś mi pomoże!

Re: Śmieją sie ze mnie w szkole

przez MOCca 16 maja 2010, 14:15
To troche dziwny teamt żartów, to tak jakby ktoś śmiał się z posiadania samochodu, mieszkania, pracy...

Nie reagując dajemy ciche przyzwolenie na takie zachowanie, podejrzewam że sami chodzą do Waszego sklepu ;) Może to zazdrość ich rodziców przemawia przez nich , albo zazdrość o Twoją osobę, o pozycje w klasie, o oceny np. i nie wiedzą za bardzo jak mogą rywalizować jeśli nie mają szans na wykazanie swoich możliwość, uderzając po najmniejszej lini oporu.

Zmiażdż ich małostkowość i nie przjemuj się dogryzkami, znajdź sposób, w którym Ty będzię mógł się pośmiać z ich. A kim są ich rodzice, że tak zapytam? ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez oklahoma 16 maja 2010, 14:21
Rodzice jenego maja gospodarstwo rolne. Jeden z drugiego się śmieje, że "ma 45ha i podnosi pieniądze z ziemii". Generalnie caly rok chodzi w tych samych ubraniach i nie wychodzi z domu... Taki odludek. Drugi podobnie - mama chyba nie pracuje, a tata kieruje koparą bodajże. Takze calyu rok w tym samym ciuchach.. Smierdzi od niego rybą. Ale jak wytknie się mu coś, to ma się przekichane, bo wyzywa i obgaduje na każdym kroku. Nieraz bije

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 16 maja 2010, 14:26
Powiedz, ze ty chociaz masz sklep, a oni...:P

Nie przejmuj sie, ze otwarli Biedronke, jak pokazuje doswiadczenie - male sklepy sie utrzymuja pomimo tych gigantow i sieciowek.

A moze rzeczywiscie warto berdziej zadbac o sklep ? W niektoryuch sklepach rzeczywiscie czasami sie mozna spotkac z takimi sytuacjami.

Moze pomoz ojcu juz troche w prowadzeniu sklepu. Rabnijcie jakisz szyld dobry, jakis ladny wystroj- zeby sklep nie wygaldal jak z PRLu (lata przed 90).

Ogolnie oni pewnie Ci zazdroszcza tego, ze masz sklep.

przez lukaniu 16 maja 2010, 14:29
napisze wprost...nie jedną taką szmire zjechałem za podobne zachowania...jestem po sr\tudiach socjologiczno-psychologicznych i pisałem na podobny temat prace licencjacka...mój gg to 1016393 (na niewidoku siedze) ...napisz a podpowiem Ci co zrobić żeby sie odwalili od Ciebie....sposób stuprocentowy i nie wymaga użycia dużej siły tylko rozłożenia czynników w czasie...śmiało pisz...jeżeli chcesz

przez oklahoma 16 maja 2010, 14:29
Oni to robią dlatego, bo wiedzą że mnie to wkurza. Jeden z nich kupuje u mnie w sklepie, wiec wątpie by uważal tak na prawdę. Drugi zaś nigdy w nim nie byl... Oni chcą mnie po prostu sprowokowac

przez MOCca 16 maja 2010, 14:35
lukaniu, mam nadzieje, że to nie jest płatna opłata. ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez MOCca 16 maja 2010, 14:59
Ps. jestem chora, z zatkanym nosem nie myśli się za dobrze. Płatna porada. ;)

przez SamO 16 maja 2010, 16:33
Zazdrosc przez nich przemawia. Po prostu nie zwracaj uwagi na te docinki, tyle.

:blabla:

przez lukaniu 16 maja 2010, 16:35
nie jest płatna ....za taką pomoc opłaty bym nie pobierał ....

przez Lolita 16 maja 2010, 18:59
hmm... skoro wiesz że to co mówią jest nie prawdą to po co się tym przejmować.Nie musisz brać wszystkiego do siebie. Ludzie są złośliwi i jeszcze nie jeden raz będziesz się musiał z nimi zetknąć.
Wyobraź mnie sobie; nie zaistnieję, jeśli mnie sobie nie wyobrazisz.

Lolita

przez lukaniu 16 maja 2010, 21:16
zgadzam sie z lolitką ....ludzie są złośliwi i to bardzo ...a popatrz pod tym kątem...twój ojciec myślisz że sklep ma dla przyjemności ?? nie ...zapierdala tam po to żebyś Ty mił w czym chodzić do szkoły , żeby Tobie w zyciu było dobrze , żebyś miał na książki , zeszyty ...i żebyś miał co jeść....dokładnie po to więc olej śmieci którzy gadają głupoty bo wierz mi ...nie są warci twojego stresu

przez lukaniu 16 maja 2010, 22:08
ja cie śmiertelniczka doskonale rozumiem ....tylko zresztą napisałem juz mu żeby nimi cisnął przy całej klasie ....i to jest najlepsze rozwiązanie ale tak naprawde to ci goście to prymitywy .....o to tutaj chodzi ...

przez scrat 17 maja 2010, 05:58
Malo kto nie ugial sie trafiony celna riposta. Zrob tak zeby cala klasa sie z nich smiala, wymysl na nich jakis smieszny wierszyk itd. "sanczo panczo co ma ranczo" albo cos.
Przyjaciel forum

Sortuj wg