Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie wiem co się ze mną dzieje


Ruuvessi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Szukałem w Googlach i znalazłem to forum. Mam dopiero 13 lat, ale mam już problemy z psychiką. Aktualnie jestem może nie do końca piosenkarzem, ale nagrywam piosenki. Mam już dośc całego świata. Czasami mam myśli co by to było beze mnie. Mieszkam już od 3 lat w Anglii w Londynie. Swoją karierę zacząłem w Polsce. Ale potem mój tato wyjechał do Anglii i ja z mamą się tam przeprowadziliśmy. Jestem skromnym ''piosenkarzem'', ale od pewnego czasu coś się za mną dzieje. Nie chce mi się życ, nie mam ochoty jeśc. Cały czas kłócę się z rodzicami, jak i z moim zespołem. Mam już WSZYSTKIEGO DOŚĆ. Rodzice każą mi śpiewac,jednocześnie każą mi chodzi do szkoły. Mam dobre oceny w szkole, dobre zachowanie. Ale brakuje mi ciszy. Jak już miałem występowac to modliłem się żaby to się już skończyło, bo było za głośno. Głowa mnie już bolała. Codziennie płacze. Najczęściej rano. Nie wiem co ze sobą zrobic, dlatego proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie opowiedz rodzicom jak się czujesz.Nie czekaj.Potrzebny Ci jest psycholog i szczera rozmowa.Trzymaj się.

Tak tylko, gdy chcem im to powiediec, to mówią że dorastam. Nawet pani w szkole powiedizała mojemu tacie, że coś się za mną dzieje, a mój tato na to, że dorastam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×