CHAD a imprezowanie

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

CHAD a imprezowanie

przez adhab 08 maja 2010, 19:28
mam pare razy do roku swoiste napady: przez pol roku jestem spokojny 'normalny' po czym wybucham i zaczynam kilkumiesieczne imprezowanie co czw. pt. i sb - czuje ze jak czw i weekend musze isc na impreze, pic poprostu byc na nich, po czym po 2-3 miesiacach nagle z dnia na dzien, przestaje mi sie chciec imprezowania i wracam do 'normalności' zastanawia mnie, czy to nie objaw CHAD-u i manii, czy ktos ma podobnie ?
idac na impreze czuje sie jak bym byl napcany, totalna adrenalina

Re: CHAD a imprerowanie

przez tet 08 maja 2010, 19:35
bez przesady, może lubisz imprezować i zwyczajnie czujesz się tym faktem podjarany. po "wszystkim" ubywa Ci energii więc potrzeba trochę czasu na zregenerowanie sił i... można zacząć od nowa :lol:

masz coś stwierdzone ?
tet

Re: CHAD a imprerowanie

przez adhab 08 maja 2010, 19:38
no wlasnie CHAD, tylko nie ma wtedy mocnych zeby mnie zatrzymac w domu - jakas doslownie mania mnie ogarnia do wyjscia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: CHAD a imprezowanie

przez symp 08 maja 2010, 21:45
tylko, że CHAD to nie jest "mania" (w cudzysłowie w znaczeniu Twego opisu, jak miałaby wyglądać mania) i normalność i tak na zmianę, tylko wiesz... ciągnący się w nieskończoność ból depresji aż po samobójcze zapędy, manie niszczące życie nie przyjemnością, jak to się wydaje, bo mania to nie miła odskocznia, aż pozazdrościć bo każdy by to chciał przeżyć, tylko potworna burza w mózgu eh może więcej się nie rozpiszę teraz, jak będą pytania to się postaram odpowiedzieć

najlepiej przeczytaj https://www.tacyjakja.pl/index.php?mact ... eturnid=55
a potem ciesz się, ze jak normalny chłopak masz siły na fajną zabawę na imprezach

Sortuj wg