Czy to depresja?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Czy to depresja?

przez pspl 07 maja 2010, 17:58
Witam mam 23 lata mój problem sie zaczoł kiedy przerwałem studia zaczeło sie od nacisku na pecherz w srodkach lokomocji nastepnie zaczeło sie sciskanie w gardle ,przestałem palic papierosy lecz nic to niedało gdy juz gardło przeszło zaczoł sie zoladek uczucie nacisku itp.od kilku dni przyjmowałem hydroxyzyne 1 rano 1 wieczorem ,2 dni temu byłem jakis senny od rana kiedy wziołem potem wypiłem piwko i sie zaczeło mam mentlik w głowie,niepotrafie trzezwo myslec,obraz w moich oczach wydaje sie jak by z opoznieniem dochodził i troszkie zamglony czy to jest depresja? czy cos gorszego czy zbyt czesta masturbacja ma wpływ?Boje sie ze mi móg przestanie pracowac bo mam takie uczucie .Proszę o szczera opinie co mam robic?i co to moze byc?. planuje isc w poniedziałek do psychiatry.Pozdrawiam

Re: Czy to depresja?

przez irbis20 10 paź 2010, 22:40
Tak, częsta masturbacja ma wpływ.W Twoim przypadku to główna przyczyna Twojego stanu.

[Dodane po edycji:]

A objawy masz typowe:) Nie przejmuj się, przestań katowań mózg a wrócisz do zdrowia.

przez linka 10 paź 2010, 22:43
irbis20, tracę cierpliwość...Ty masz jakiś kompleks związany z masturbacją? Bo mam wrażenie, ze gdzie nie spojrzysz tam widzisz tylko to i lubisz wmawiać ludziom, ze tylko to w swoim życiu robią.......opanuj się...nie wiem, ulżyj sobie....a później daj spokój z krucjatą.... 8)
Poza tym, bez obrazy......nie ma to jak podejście" nie przejmuj się" - dzięki temu stajesz się taki kompetentny w udzielaniu porad ludziom chorym na nerwicę i depresję..... :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez irbis20 10 paź 2010, 22:59
Pani Moderatorka Nie widzi że w poście było Pytanie o wpływ masturbacji?

przez linka 10 paź 2010, 23:01
irbis20, ale Ty widzisz tylko TO i nic innego ........ 8)
A może masturbacja jest skutkiem choroby a nie jej przyczyną?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez irbis20 10 paź 2010, 23:01
Odpowiedziałem co ja o Tym sądzę więc w czym problem?

przez anwet 10 paź 2010, 23:03
pspl az 2 posty...
hmmm

daje do myślenia..
anwet

przez LitrMaślanki 10 paź 2010, 23:04
irbis20 napisał(a):Tak, częsta masturbacja ma wpływ.W Twoim przypadku to główna przyczyna Twojego stanu.

A objawy masz typowe:) Nie przejmuj się, przestań katowań mózg a wrócisz do zdrowia.

Przestań bęcwale udzielać porad psychologicznych skończ to ciężko przeorane piec razy powtarzane gimnazjum . Nie szkodź ludziom mule .

irbis20 napisał(a):Odpowiedziałem co ja o Tym sądzę więc w czym problem?

Aaaa W Tym Ze jesteś niedorozwinięty . I masz siebie leczyć nie innych .
Ostatnio edytowano 10 paź 2010, 23:13 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przykro mi, ale ostrzegałam, nie obrażamy.......zapoznaj się z funkcją IGNORUJ.
LitrMaślanki

przez wovacuum 10 paź 2010, 23:05
ja myslè,ze to bardzo chory czlowiek jest i tyle..
wovacuum

przez LitrMaślanki 10 paź 2010, 23:07
wovacuum, On ,mi układ nerwowy przepala :( chyba sie wykastruje :)
LitrMaślanki

przez irbis20 10 paź 2010, 23:07
Tak, to widzę bo zajmuje się kluczową kwestią.Najpierw trzeba odpocząć i nabrać sił a potem brać się za myślenie i rozwiązywanie problemów.Kluczowa sprawa to masturbacja która jest przyczyną jej/jego problemów.Pisałem w innych postach dlaczego tak się dzieje.Sam przez to przechodziłem i na szczęście udało mi się z tego wyjść.Teraz pomagam ludziom pokaleczonym przez niekochających rodziców wyjść z tego i wrócić do życia.

przez LitrMaślanki 10 paź 2010, 23:13
irbis20, Ptasi mózgu ,kluczowa sprawa to pozbyć się obsesji ..która niewątpliwie posiadasz ,jej imię to masturbacja . Dziecko lecz się ...bo zgłupiejesz do końca i twoja ksywą nowa miarę IQ nazwą ty będziesz miał 1 irbis a kamień przydrożny 300 irbisów
LitrMaślanki

przez wovacuum 10 paź 2010, 23:15
LitrMaśalanki, daj spokoj..sà ludzie,mlotki i taborety..On oscylujè gdzies mièdzy mlotkami i taboretami..
wovacuum

przez LitrMaślanki 10 paź 2010, 23:21
pspl, Plan z psychiatrą doskonały i na tym się skoncentruj . Nie słuchaj diagnoz na forum .
Forum to miejsce gdzie szukamy ,wymiany doświadczeń ,dowiadujemy się więcej o chorobie i w ten sposób ...czasem łatwiej nam żyć .
Napisz jak wypadła wizyta u lekarza . Powodzenia .
LitrMaślanki

Sortuj wg