Jak obniżyć zainteresowanie kobietami?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Jak obniżyć zainteresowanie kobietami?

przez yans 30 kwi 2010, 01:53
Krzysiek1234 napisał(a):Łap za oszczep i wio na mamuty, hehe.

osz kurna, nie da rady - wyginęły!
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Krzysiek1234 30 kwi 2010, 01:56
Popatrz, jaki pech:)

przez Gods Top 10 30 kwi 2010, 09:44
yans napisał(a):Szkoda że w ubiegłych wiekach nie sporządzano takich statystyk, bardzo jestem ciekaw jakby wyglądały np. dla wieku XIX albo późnego średniowiecza (coś mi mówi że inaczej). Jakby nie patrzeć dopiero w poprzednim stuleciu świat stanął na głowie i zburzono pewien porządek rzeczy.
Jest udowodnione naukowo, że zapadalność na choroby, zaburzenia psychiczne jest mniejsza w czasie wojen czy okupacji.
Prawdopodobnie wynika to z tego, że w trudnych czasach społeczeństwo ulega polaryzacji: kanalie "spółkują" z okupantem, "wrogiem" (nierzadko odgrywając się przy tym za "doznane zniewagi" z czasów pokoju), a "oczyszczona" (brakiem łotrów i kanalii) reszta społeczeństwa skupia się na wzajemnym wspieraniu, jednoczeniu w walce z "wrogiem". Przy wspólnym celu nawet jeśli ktoś "zostawał z tyłu", to mógł liczyć na pomoc. :brawo:

Natomiast dziś za bardzo nie ma "sztandarów", pod którymi można by się jednoczyć, skoro praktycznie każdy (czy tego chce, czy nie chce) "musi walczyć o swoje". Zbyt rzadko pojawiają się jakieś inicjatywy łączące ludzi. :roll:
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 02 maja 2010, 16:42
Co do okazywania jakichkolwiek uczuć na realu to z tym tez mam trudnosci.
:)

przez Goldielocks 02 maja 2010, 19:01
człowiek nerwica napisał(a):Co do okazywania jakichkolwiek uczuć na realu to z tym tez mam trudnosci.

Nerwico ma XD - to chyba mamy ten sam problem. :mrgreen: Z tym, że ja okazuję uczucia pozytywne friendsom, a nagatywne nie-friendsom... XD Gorzej z uczuciami wobec płci przeciwnej, kamienna, a zarazem pokerowa twarz, oby się tylko ktoś nie domyślił co ja myślę i ewentualnie czuję... LOL
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez depresyjny86 02 maja 2010, 19:20
Ja ogólnie przy ludziach,oprócz strachu,nie czuje nic ostatnio.Jak z kimś gadam to często mam tak,że myślę jak tu się wykręcić od dalszej rozmowy...no i zazwyczaj to robię.Jeżeli już jakaś kobieta zagada sama z siebie do mnie,co jest rzadkością,to zazwyczaj chwile rozmawiam i...znikam :mrgreen:.Kompletnie ludzi po prostu nie rozumiem.Czasem nie rozumiem nawet tego po co do mnie o czymś mówią..,
Wracając do okazywania uczuć to jak sobie nie odpuściłem znajomości wcześniej opisywanej,to po prostu tak jak Goldielocks-kamienna,pokerowa twarz....no i kompletnie jakoś nie umiałem okazać tego co czuje.

przez *Wiola* 02 maja 2010, 20:13
człowiek nerwica

A Ta brałeś kiedyś udział w jakiejś terapii?
Moderator

przez depresyjny86 02 maja 2010, 20:22
Miałem 3 indywidualne,kazda trwała rok lub ponad rok.Pierwszy psycholog mi w ogole nie pomógł.Drugi zdązył mi pomóc w zwalczaniu niektórych objawów nerwicy..zdążył,bo zmarł,z 3 po ponad roku stwierdziłem,że marnuje kase,bo nie dość,że nie pomógł to na dodatek w pewien sposób mnie oszukał,ale nie chce o tym pisać.

przez *Wiola* 02 maja 2010, 20:30
W takich problemach jak Twoje, to moim zdaniem lepsza by była grupowa. Postaraj się o skierowane do jakiegoś ośrodka. Nawet na Orkana u nas jest grupowa i to na NFZ.
Moderator

przez depresyjny86 02 maja 2010, 20:43
Na Orkana juz bylem gadać z taką psycholog w sprawie terapii grupowej kiedyś...to mnie opieprzyła :D :mrgreen: ,zaczeła na mnie wrzeszczeć że pewnie sobie myśle,że dzienna terapia to odpoczynek od studiów,że co ja w ogóle u niej robię....heh a tak naprawdę okazało sie,że chciała mnie jak najszybciej wypieprzyć z gabinetu bo się gdzieś spieszyła... :mrgreen:
To było na ulicy Orkana właśnie,a nr budynku powyżej 100.To było w przychodni takiej...nie pamietam nazwy.

przez *Wiola* 02 maja 2010, 20:49
Kurcze , może źle trafiłeś , mnie tam bez problemu przyjęli na grupową.
Moderator

przez robertzkra 05 maja 2010, 23:18
Witaj.

Zaraz po rozstaniu się z moją byłą żoną, przeczytałem o terapii jaką stosują w USA. Należy uruchomić wyobraźnię i wyobrazić sobie kobietę jako worek z odchodami, cuchnącą, brudną i rozkładającą się - działa !!!.
By dać sobie radę ze swoją męską pożądliwością - można wizualizować sobie kobiety jako rozpadające się chodzące trupy, do tego dodajesz w wyobraźni zapach smrodu niedomytej kobiety. Wyobraź sobie że kobieta która Cię pociąga nie myła się od pół roku, ma teraz okres i nie używa podpasek - totalny smród. Ochota na sex i amory od razu przechodzi.

Mam nadzieję że pisząc te słowa powyżej nikogo nie uraziłem, jeżeli jednak tak się stało Przepraszam. :)

przez *Wiola* 06 maja 2010, 00:02
Może to i dobra metoda, ale to jakoś mnie nie przekonuje, przynajmniej jeśli chodzi o autora postu. On raczej powinien skupić się na tym jak zmienić poczucie własnej wartości i się wyleczyć , a nie obrzydzać sobie płeć piękna obrzydzać:)
Moderator

przez Krzysiek1234 06 maja 2010, 00:21
robertzkra napisał(a):Należy uruchomić wyobraźnię i wyobrazić sobie kobietę jako worek z odchodami, cuchnącą, brudną i rozkładającą się - działa !!!.
By dać sobie radę ze swoją męską pożądliwością - można wizualizować sobie kobiety jako rozpadające się chodzące trupy, do tego dodajesz w wyobraźni zapach smrodu niedomytej kobiety. Wyobraź sobie że kobieta która Cię pociąga nie myła się od pół roku, ma teraz okres i nie używa podpasek - totalny smród. Ochota na sex i amory od razu przechodzi.

Ciekawa metoda, ciekawa... Ale w życiu nie byłbym zdolny do czegoś takiego, hehe. Kobiety to zbyt cudowne i słodkie stworzonka, żeby się tak z nimi obchodzić, nawet w wyobraźni :D

Sortuj wg