Jak obniżyć zainteresowanie kobietami?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Jak obniżyć zainteresowanie kobietami?

przez ALEKS*OLO 29 kwi 2010, 22:23
człowiek nerwica, pogadamy jak przyjdziesz i napiszesz " kurde ludzie zakochałem sie i jestem szczesliwy!", poczekamy zobaczymy, a teraz se psiocz bracie :P :*
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez *Wiola* 29 kwi 2010, 22:29
Chyba jednak nie byłes zakochany
Moderator

przez magdalenabmw 29 kwi 2010, 22:33
Zgadzam się z dziewczynami co do Człowieka Nerwicy :smile:
A w kwestii mojego pisania nielogicznego, Yans- no już tak mam ;) ...
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 29 kwi 2010, 22:34
Byłem,nawet nie wiesz Wiolu jak bardzo.
:)

przez magdalenabmw 29 kwi 2010, 22:35
A ona w Tobie?
magdalenabmw

przez depresyjny86 29 kwi 2010, 22:42
Powiedzmy,że mogło coś z tego być,ale to ja odpuściłem,bo jakoś nie "widziałem" dalszej przyszłości tego związku.Zakochany byłem strasznie,jak to sie mówi"po uszy"

przez linka 29 kwi 2010, 22:45
To oczywiście twój wybór....ale lepiej żałować, że się coś zrobiło - niż nie zrobić i całe życie się zastanawiać co by było gdybym.....nie odpuścił.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 29 kwi 2010, 22:46
człowiek nerwica napisał(a):Powiedzmy,że mogło coś z tego być,ale to ja odpuściłem,bo jakoś nie "widziałem" dalszej przyszłości tego związku.

No właśnie... A skąd to mogłeś wiedzieć? Masz szklaną kulę w domu czy jak? :mrgreen:
Wszędzie te Wasze przypuszczenia... Przypuszczam, że nam się nie powiedzie więc nawet nie zacznę... Przypuszczam, że z moją chorobą nie będziesz szczęśliwa, więc ją opuszczę...

Halo?! Mamy na forum facetów jasnowidzów? Czy mi się tak tylko wydaje? :shock: :?
magdalenabmw

przez linka 29 kwi 2010, 22:53
Przeczuwam, że moje życie będzie ciulowe to się położę i se umrę :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 29 kwi 2010, 23:02
Chcecie znać powody?prosze:
-odległość:mieszkała dość daleko ode mnie
-nerwica
-strach przed związkiem i jego konsekwencjami o których mówiłem już wcześniej(ten post o postrzeganiu miłości,związku)
Linka,odpuść :mrgreen:

przez linka 29 kwi 2010, 23:05
człowiek nerwica, nieee ja se urządzę swoją własną umieralnie i ch** :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez Lubomir 29 kwi 2010, 23:07
Nie mówię, żeby sobie od czasu do czasu nie pojęczeć, ale nie warto popadać w permamentny stan rozpaczy i definitywnego przekreślania siebie i swoich szans.

Podsumujmy więc tą nad wyraz interesującą dyskusję o to tym powyższym cytatem. ;) Czasem kobieta wesprze faceta w nerwicy/depresji pod warunkiem, że nie będzie to trwało całymi latami, że świadomie podejmie leczenie i przy odrobinie wsparcia zechce się zmieniać. Wszystko zależy od danej osoby czy to kobiety czy mężczyzny. Dla jednego tolerancja będzie miała bardzo wąski margines a dla innego/innej ta granica tolerancji czyjejś choroby będzie posunięta bardzo daleko. (wykluczę tu jednak alkoholizm bo niestety tutaj w większości przypadków żadna kobieta nie zasługuje na poniżenie wynikające z agresywnych zachowań napitego, pijanego faceta). Więc wszystko zależy od czyjegoś podejścia i zrozumienia i cierpliwości lub jej braku. Tak mi się wydaje, że na dłuższą metę żadna kobieta tego nie wytrzyma (alkoholizm swojego faceta) a jeśli to uczyni to ze względu na dzieci albo bo np nie ma dokąd pójść? To tyle ode mnie, nom. Musiałem się wypowiedzieć bo bardzo ciekawy temat. :105:
Ostatnio edytowano 29 kwi 2010, 23:12 przez Lubomir, łącznie edytowano 1 raz
You can win if you want
If you want it, you will win
On your way you will see that life is more than fantasy.

przez ALEKS*OLO 29 kwi 2010, 23:09
-odległość:mieszkała dość daleko ode mnie -- zaden powód, idzie to przełamac, znam z autopsji, miłosc nie zna granic.
-nerwica -- to tylko choroba, idzie przełamac i wyj...c s..ke za okno.
-strach przed związkiem i jego konsekwencjami o których mówiłem już wcześniej(ten post o postrzeganiu miłości,związku) -- bingo, to jest jedyny problem, i jezeli nie wyzbedziesz sie takiego spatrzonego przekonania , nigdy albo z ogromnym trudem , nie zalozysz zwiazku. Darek, tu mowie zupełnie szczerze, Ty to musisz przerobic na terapi, bo albo ktos Cie skrzywdzil albo rodzice wpoili takie przekonanie.
I chłopie daj sobie powiedziec, ze zwiazek, to nie jest uzeranie sie ( no czasem jest :P ), i wieczne problemy i zamartwianie sie.

[Dodane po edycji:]

linka, a trumny wyłozone aksamitem?? takie exclusive miejscówki? bo jak tak to ja zaklepuje jedna , obok Ciebie of course :105:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez *Wiola* 29 kwi 2010, 23:15
Alex

Wiesz co,. myślisz podobnie do mnie prawie zawsze, więc zapraszam Cię serdecznie, mam dużo grządek do obrobienia:)))
Moderator

Sortuj wg