Proszę o pomoc

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Proszę o pomoc

przez Iwon 17 kwi 2010, 21:38
Witam od paru dni mam myśli samobójcze i nie mogę sobie humoru poprawić i wogule co jest zemną? Dola takiego złapałem na Imprezie u kolegi wszyscy maja dziewczyny a ja nie mam chocisz już powinąłem miedzi dawno. Uważam je jestem nikim i mnie na tym świecie nie powinno być.Co mam zrobić by było lepiej bo ja se długo z tym nie poradzę, I nie piszcie żeby sobie znaleźć dziewczynę bo i tak żadna mnie niechce i wogule....

Re: Proszę o pomoc

przez GreenEye 18 kwi 2010, 00:55
Iwon, a masz wokół siebie dobrych kumpli, znajomych, ludzi z którymi możesz dobrze się bawić i miło spędzać czas? Jakie są Twoje relacje z innymi? Próbowałeś sam przeanalizować swój problem i poszukać, w czym tkwi jego sedno?
ExModerator

przez ZostałamSama 18 kwi 2010, 00:58
Eii napewno jakaś cie chce.
musisz dobrze poszukać .
uwierz ze niekazdej chodzi o hajs i przystojnika są tz takie ktorym zalezy na charakteze i sercu .
ehh nom ale
niewiem najpij sie pogadaj z kimś o tym tak żeby ci ulzyło wyzuć to z siebie.
Czarna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Iwon 18 kwi 2010, 06:23
GreenEye
No mam jednego kumpla ale i tak nie chodzę z nim na imprezę bo bym tylko tam wadził.A co do relacji z innymi to lubię poznawać nowych ludzi i wgl. Jóź wcześniej tak miałem ale po 3-4 dniach przeszło bo se dawałem z tym problemem rade a to mnie trzyma.

Sortuj wg