nerwica. Jestem plcia brzydka ze smiesznym

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: nerwica. Jestem plcia brzydka ze smiesznym

przez amene 22 kwi 2010, 20:46
chce wkoncu aby mezczyzni mieli prawo do sexu, tak jak kobiety maja prawo do alimentow

przez linka 22 kwi 2010, 20:55
Prawo do alimentów ma dziecko - gdy jedno lub oboje rodziców nie chce łożyć na jego utrzymanie, jest to świadczenie bez którego dziecko może nie mieć środków do życia.
Poza tym masz prawo do seksu - idź do burdelu i za niego zapłać - panna zrobi co tylko ci się zamarzy - bo zaufaj mi żadna normalna kobieta w życiu z własnej woli z tobą do łóżka nie pójdzie - dopóki nie doprowadzisz się do porządku psychicznego.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 22 kwi 2010, 21:00
amene napisał(a):Ciebie ktos skrzywdzil?

Tak. Ale nie skreślam przez to całej męskiej populacji.
amene napisał(a): jakos widze ze ci sie zyje dobrze, smiejesz sie zartujesz jakies obrazki smieszne pokazujesz (teraz ich nie masz pewnie jakies ostrzezenia za oftop dostalas) ja nie moge spac kazdej nocy,

Tu się rozpisałam, ale widzę że nie warto...

Czym CIEBIE konkretnie kobiety skrzywdziły? Czym?! Tym, że mają prawo do seksu? A Ty do cholery nie masz?!
Kobieta różni się od Ciebie tylko tym, że ma macicę a nie penisa. Ale jest takim samym człowiekiem jak TY. Też czuje, też kocha, też ma marzenia. I nie myśli tylko o seksie. Prawo do seksu ma takie samo jak mężczyzni, jak Ty.

A Ciebie żadna kobieta nie skrzywdziła personalnie, a mimo to wyżywasz się na całej populacji kobiet, gnoisz je (nas), traktujesz jak śmieci które tylko mają zaspokoić Twoje fantazje, a skoro tego nie robią to są nic nie warte.

Wolałbyś być kobietą, bo chciałbyś oglądać majtki na kobiecym tyłku- a pomyślałeś o tym, że gdybyś był kobietą to chciałbyś oglądać majtki na męskim tyłku? I co, i wtedy byś narzekał na mężczyzn, że tylko o seksie myślą, że wykorzystują i po seksie zostawiają, że zdradzają... Tak?
Ostatnio edytowano 22 kwi 2010, 21:05 przez magdalenabmw, łącznie edytowano 1 raz
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez amene 22 kwi 2010, 21:03
nie moge sie pogodzic z tym ze niewyruchalem majac 13 lat majac 15 lat i majac 20 lat

i ze one to robia dowoli i sa plcia piekna

ogladaja sobie facetow ktorzy ich pozadaja

a ja nie mam ani jednego ani drugiego

a one biora antykoncepcje, wchodza za darmo na dyskoteke juz na wejsciu przezywajac rozkosz gdy ochroniasz patrzy im na biust, potem pja darmowe drinki potem przezywaja masowa extaze sexualna

przez magdalenabmw 22 kwi 2010, 21:04
Się naprodukowałam wylewając prywatę i widzę że niepotrzebnie, bo i tak nic z tego nie dotarło... :?
magdalenabmw

przez amene 22 kwi 2010, 21:06
chce zeby mezczyzni mogli zyc w dostatku sexualnym, aby niebylo wiecej gwaltow, agresji smutku, zla nienawisci, wypadnietych wlosow zniszczonego zdrowia, zeby stali sie piekni, tak jak pragnalem byc ale pozadanie sexualne zniszczylo mnie do granic

przez magdalenabmw 22 kwi 2010, 21:08
A co mają powiedzieć brzydkie kobiety które nie akceptują swojego wyglądu? Ich też nikt nie chce 'pukać' (sorry, ale do niego trzeba dosłownie). I co one mają powiedzieć? One też nie mają seksu bo ich nikt nie chce, I co, też są złe?
magdalenabmw

przez Natascha 22 kwi 2010, 21:09
amene napisał(a):tak sie czuje bo jestem plcia meska, gdybym byl dziewczyna nie mialbym jak to zostalo nazwane takich fantazji sexualnych o zobaczeniu majtek dziewczyny bo bym bezproblemu widzial te majtki a nawet mogl miec za sex pieniadze

No proszę Cię, nie słyszałeś o męskiej prostytucji. :lol: A jak tak pragniesz zobaczyć damskie majtki to wybierz się do sklepu z bielizną. :P
Natascha

przez linka 22 kwi 2010, 21:11
amene napisał(a):a one biora antykoncepcje, wchodza za darmo na dyskoteke juz na wejsciu przezywajac rozkosz gdy ochroniasz patrzy im na biust, potem pja darmowe drinki potem przezywaja masowa extaze sexualna

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ekstaza seksualna :lol: :lol: :lol:
Przyjemność gdy ochroniarz patrzy w biust :lol: :lol: :lol:
Ty nie masz bladego pojęcia o kobietach. :lol: :lol:
Idź może do Gay baru - tam tobie ochroniarz będzie się patrzył na pupę i może jakiś pan postawi ci drina....albo zostań żigolo :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Natascha 22 kwi 2010, 21:12
magdalenabmw napisał(a):A co mają powiedzieć brzydkie kobiety które nie akceptują swojego wyglądu? Ich też nikt nie chce 'pukać' (sorry, ale do niego trzeba dosłownie). I co one mają powiedzieć? One też nie mają seksu bo ich nikt nie chce, I co, też są złe?

Bzdura Magda. Każda potwora znajdzie swego amatora.
Natascha

przez magdalenabmw 22 kwi 2010, 21:16
Natascha napisał(a):
magdalenabmw napisał(a):A co mają powiedzieć brzydkie kobiety które nie akceptują swojego wyglądu? Ich też nikt nie chce 'pukać' (sorry, ale do niego trzeba dosłownie). I co one mają powiedzieć? One też nie mają seksu bo ich nikt nie chce, I co, też są złe?

Bzdura Magda. Każda potwora znajdzie swego amatora.

Ale ja nie piszę o tych brzydkich które siebie akceptują (bo takie to zawsze znajdą faceta), ale o tych brzydkich które są brzydkie i zdają sobie z tego sprawę, które nie akceptują swojego wyglądu. One tak samo jak Anene odpychają samców. To działa w dwie strony.

Linka, dobry pomysł z tym gay klubem :great: Anene idz tam, wezmą Cię w obroty że hej i wreszcie osiągniesz ekstazę seksualną :pirate:

A tak na poważnie to faktycznie koleś nie ma bladego pojęcia o kobietach, żyje w świecie fantazji, mam wrażenie że gadamy do ściany.
Ja do słupa, a słup jak dupa.
Anene, psychiatra i psycholog/seksuolog czekają na Ciebie, wiesz o tym? Poważnie.
magdalenabmw

przez Natascha 22 kwi 2010, 21:18
Nie znajdziesz chętnej kobiety, faceta zresztą też nie, którzy nie znaleźliby seksu jeśli go szukają- nawet jeśli są paskudni. Chyba, że są megaciamajdowaci albo tak zakompleksieni, że sami chowają się przed światem. Seks to najłatwiejsza sprawa na świece.
Natascha

przez magdalenabmw 22 kwi 2010, 21:25
Natascha napisał(a):Nie znajdziesz chętnej kobiety, faceta zresztą też nie, którzy nie znaleźliby seksu jeśli go szukają- nawet jeśli są paskudni. Chyba, że są megaciamajdowaci albo tak zakompleksieni, że sami chowają się przed światem. Seks to najłatwiejsza sprawa na świece.

Znajdę, znajdę. Znam kilka takich osób które usilnie szukają i nie potrafią znalezc. Przykład z forum- Tracący Sens Życia- kto zna ten wie o co chodzi. Chłopak przystojny, mądry, a też ma problemy ze sobą i nie może znalezc kobiety/seksu/miłości.
Znam pare osób zdrowych w pełni które szukają i nie mogą znalezc. I nie piszę tu o korzystaniu z usług prostytutek, tylko o ludziach którzy szukają seksu za free.

Poza tym kobieta która nie akceptuje swojego wyglądu chyba nie szuka seksu, ale też on jej się nie przydarza, nie wiem.
Jest wiele osób które nie mogą znalezc seksu :roll:
magdalenabmw

przez Natascha 22 kwi 2010, 21:31
No właśnie bo są zbyt nieśmiali, mają bariery psychiczne albo zbyt duże wymagania.
Natascha

Sortuj wg