nerwica. Jestem plcia brzydka ze smiesznym

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: nerwica. Jestem plcia brzydka ze smiesznym

przez void 12 kwi 2010, 15:43
Ma ochotę, to niech sobie zakłada te tematy. Najwyraźniej w czymś mu pomagają. Po co się za każdym razem oburzać? Dystansu trochę to i Wam by się przydało, drogie Panie;).

przez Krzysiek1234 12 kwi 2010, 19:37
magdalenabmw napisał(a):A skąd Ty masz taką wiedzę? :shock: Ja nie jestem neurotykiem. Więc nie wszyscy.

Napisałem, że prawie wszyscy. Nie wiem, czy to 97 % czy 83%, w każdym razie znakomita większość.

przez wovacuum 12 kwi 2010, 21:28
void, jezeli ma mu pomoc obrazanie kogos to ja tu czegos chyba nie rozumiem??facet jest "odrazajàcy "i tyle,i nie podoba mi siè jak ktos wrzuca kobiety do jednego worka!!
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 12 kwi 2010, 21:41
magdalenabmw napisał(a):
Krzysiek1234 napisał(a):
magdalenabmw napisał(a):Nie rozumiecie że to neurotyk? A neurotyk trochę inaczej postrzega świat. I możecie mu tłumaczyć jak krowie na rowie- i tak nie dotrze.

Tak tak, ale neurotykami to my jesteśmy wszyscy bez mała na tym forum. Weź czasem pomyśl, zanim coś palniesz.

A skąd Ty masz taką wiedzę? :shock: Ja nie jestem neurotykiem. Więc nie wszyscy.

[Dodane po edycji:]

Cechy neurotyka:
* lęk
* przygnębienie
* poczucie winy
* niska samoocena
* napięcie
Mi zgadza się tylko lęk. A jedna gwiazdka na pięć jeszcze nie czyni ze mnie neurotyka.

To po co tutaj siedzisz i masz nabite 4k postow jak jestes takim okazem zdrowia ?? Tak tylko pytam.

Krzysiek1234 napisał(a):
magdalenabmw napisał(a):A skąd Ty masz taką wiedzę? :shock: Ja nie jestem neurotykiem. Więc nie wszyscy.

Napisałem, że prawie wszyscy. Nie wiem, czy to 97 % czy 83%, w każdym razie znakomita większość.
%

Hmmm znakomita wiekszosc to co najmniej 99,9 % (1 na 1000 odbiega)- na pewno nie 97 i nie mowiac o 83 % ^^.

Ale masz zapewne racje conajmniej 99,x % osob na tym forum to neurotycy.

przez magdalenabmw 12 kwi 2010, 21:46
Zenonek napisał(a):
To po co tutaj siedzisz i masz nabite 4k postow jak jestes takim okazem zdrowia ?? Tak tylko pytam.

Bo cierpię na Nerwicę Lękową, którą mam od dwóch lat? Bo walczyłam z ciężką derealizacją, depersonalizacją, z lękiem długo płynącym, z milionem objawów NL? A co ma do tego ilość postów?
Czy to, że nie jestem neurotykiem,to, że jestem optymistką, to, że umiem też cieszyć się życiem a nie tylko siedzieć na duie i płakać dyskwalifikuje mnie z tego forum? Ciekawe wnioski. Okaz zdrowia.. ja?! hah Chciałabym... ! :roll:

A jeśli nawet 1% z forum nie jest naurotyczna, to jednak NIE WSZYSCY są neurotykami.
magdalenabmw

przez wovacuum 12 kwi 2010, 21:53
Zenonek, jestes neurotykiem??bo ja na pewno nie!!!!!!!!!!!!!!!!i nigdy nie bylam.
wovacuum

przez paradoksy 12 kwi 2010, 21:54
jak macie zamiar znowu dyskutowac nt. magdalenybmw to radzę się wstrzymać. za dużo tematów się przez to zamyka :roll:

KONIEC OFFTOPU.
paradoksy

przez Zenonek 12 kwi 2010, 21:56
Z tego co sie orientuje to mam PTSD- nie wiem czy to oznacza bycie neurotykiem czy nie ^^

przez wovacuum 12 kwi 2010, 22:01
paradoksy, ja napisalam o sobie,ze nie jestem neurotyczkà..a w ogole to nie podoba mi siè jak Pan amfce czy jak mu tam ubliza kobietom.koniec offtopa. :D
wovacuum

przez linka 12 kwi 2010, 22:18
Dziewczyny, zamiast się tak oburzać i bulwersować radzę najpierw pozaglądać do słownika...... :roll:

Neurotyk - człowiek mający skłonności do reakcji nerwicowych lub chory na nerwicę.

Więc tak jesteście neurotyczkami, jak 90% tego forum.......

Zenonek ma tu 100% racji.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Natascha 12 kwi 2010, 22:47
Myślę, ze amfce pisze w taki sposób, żeby jego posty zostały zauważone, a tak naprawdę szuka tu pomocy i zrozumienia.
Mam PTSD i długo czułam do mężczyzn to co on do kobiet, więc trochę go rozumiem.

Przepraszam. Teraz doczytałam i coś muszę sprostować.
Nie czułam tego samego, bo on ma jakąś frustrację seksualną i poczucie niższości, ja po prostu nie chciałam mieć nic wspólnego z facetami i unikałam jakiegokolwiek kontaktu z nimi.
Tak czy inaczej dalej uważam, że jego problemy nie wzięły się z powietrza, tylko z jakiejś doznanej krzywdy.
Natascha

przez magdalenabmw 13 kwi 2010, 00:45
Linko, powtarzam za tym samym żródłem co TY, skoro muszę się powtarzać aby ktoś to przeczytał wreszcie:
'objawy' neurotyka:
* lęk
* przygnębienie
* poczucie winy
* niska samoocena
* napięcie
U mnie występuje TYLKO lęk z tej listy. Nie mam przygnębienia, nie mam poczucia winy, nie mam niskiej samooceny, nie mam napięcia, a leki SSRI które mają likwidować neurotyczność na mnie działają za mocno- tj odwala mi po nich, bo ja neurotykiem nie jestem i mam po nich jazdy. Więc nie wpieraj mi dziecka do brzucha, no chyba że znasz mnie lepiej niż ja siebie, czy mnie mój psychiatra. To, że Wy jesteście neurotykami, nie oznacza wcale że ja też jestem. To, że mam nerwicę nie znaczy że jestem neurotykiem! No halo, mylą się tu komuś pojęcia.
Doxy ma rację, zajmijcie się lepiej tematem a nie mną, bo znowu Wam temat zamkną i będzie jęk.

Ja w temacie mam do powiedzenia tylko tyle, że autor wymaga szybkiej pomocy psychiatry i terapeuty.
I proszę więcej nie pić do mojej osoby, nie ma potrzeby naprawdę, bo ja wtedy muszę odpisywać i jestem oskarżana o to że robię OT, albo prowokuję do kłótni :evil: A tak nie jest.

Pozdrawiam.
magdalenabmw

przez Krzysiek1234 13 kwi 2010, 01:33
W temacie: nie ma co moi drodzy pluć na amfce, bo ten człowiek naprawdę strasznie cierpi. Doznał jakiejś poważnej traumy (mógł być regularnie katowany psychicznie), ma potworne kompleksy. Podobnie jak wielu tutaj, nie widzę innej rady niż porządna psychoterapia. Gdybym był jakimś kumplem, znajomym, spróbowałbym zawlec go choćby na siłę.
A co do Madzi BMW, coś mi się wydaje, że powstanie osobny topic jej poświęcony, już trochę kontrowersji się chyba zebrało wokół jej osóbki :)

przez void 13 kwi 2010, 07:50
wovacuum napisał(a):void, jezeli ma mu pomoc obrazanie kogos to ja tu czegos chyba nie rozumiem??facet jest "odrazajàcy "i tyle,i nie podoba mi siè jak ktos wrzuca kobiety do jednego worka!!

Rzeczywiście, mogę nie rozumieć osobistego odebrania tych zniewag (chociaż w tym poście akurat ich nie ma :roll: ), bo nie jestem kobietą. Zwłaszcza, że mamy póki co taką a nie inną "równość płci" w naszym kraju. Ale treść przekonań może być rzeczą wtórną w stosunku do emocji człowieka. A jego wolna wola może być niekiedy ograniczona;). Chyba, że bredzę:).

Sortuj wg