Nienawisc do kobiet, wrazenie ze one wszys

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Nienawisc do kobiet, wrazenie ze one wszys

przez gandzia40 09 kwi 2010, 19:08
chociaż trudno powiedzieć o kimś kto ma 15 lat że to jest kobieta

[Dodane po edycji:]

magdalenabmw pewnie twój facet jest napakowany i jeździ BMW
Ostatnio edytowano 09 kwi 2010, 21:56 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Dostajesz upomnienie - jeszcze jeden taki tekst i będzie nagroda.............

przez Feith 09 kwi 2010, 19:11
Widzę, panowie, że odstraszyliście z tego tematu całą płeć piękną;D

No dobrze, możecie dalej wmawiać sobie, że wszystkie jesteśmy takie same, a my możemy to mówić o was, ale prawda jest taka, że są ludzie i ludziska, kobiety i szmaty, mężczyźni i dupki. Przestańmy wreszcie generalizować. Społeczeństwo może i jest zepsute, ale bez przesady....
Feith

przez Zenonek 09 kwi 2010, 19:36
st
AMFCE - sory ale , twoj tok rozumowania i pojmowania rzeczywistosci jest tak skrajnie skrzywiony- jako czlowiek wszystko bierzesz do siebie- zero luzu, wyczucia, inteligentnego pojmowania reala.

W twoim swiecie sa faceci- ktorzy spia na forsie i pustaki, ktore chca ich wycyckac z mamony- tak jest taka grupa ludzi- nominalnie pewnie bardzo duza- procentowo duza mniejszosc 1-2% (albo mniej czyli bardzo duzo osob). Jednakowoz wiekszosc ludzi= sa to osobniki w miare ok.

To samo tyczy innych aspektow zycia, dzialalnosci gospodraczej itd itp.

Sa ludzie i zjeby, sa kobiety/faceci i szmaty-suki/cwianiaki-przekreciarze.

Ty zachowujesz sie tak jakby ci zalezalo tylko na zdaniu zjebow i pojebow- tzw. zlych ludzi.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 09 kwi 2010, 19:44
Tyy to przestań obserwować je tam gdzie je obserwujesz, fajna pogoda jest idź na spacer po parku zobaczysz tam dużo zakochanych par na które aż miło się patrzy

Jak ja nienawidzę widoku zakochanych par :twisted: :twisted: :twisted: =on zawsze przystojny,ona zawsze ładna.....nie rozumiem po co sie tak trzymają za te ręce........
A co do kasy to hmm powiem tak,facet musi być zaradny.Ważne żeby nie był nieudacznikiem.
Dobrze pisze dziewczyny czy sie myle?
:)

przez amfce 09 kwi 2010, 19:45
co tu wmawiac, wmawiane bylo zawsze przez kobiety mezczyznom chyba od poczatku dziejow ze to mezczyzni sa zli, ze wykorzystuja, sa swiniami, nawet Ewa nazwala Adama gadem i przyrownala go do nich ale powiedziala ze w miare czasu Adam bedzie sie rozwijal i bedzie z niego pozytek... Komu to zawdzieczamy ze dzien kobiet jest propagowany przez 3tygodnie a dzien mezczyzn chocby byl kilka razy w roku bedzie nieslawnym dniem, a przeciesz to mezczyzni zbudowali swiat i stworzyli 99% wynalazkow, kobiety nic nam nie daly bo co to za wysilek rozlozenie nog, odczuwaly przyjemnosc po cichu karmiac sie naszym pozadaniem i podczas sexu, a na dzien mezczyzn jedynie dwa zyczenia zeby pan piotrus stal sie wreszcie panem piotrem, a przeciesz ktora plec w tak rozleglych dziedzinach dominuje, jestesmy lepsi we wszystkim, mamy uczucia, nie jestesmy wredni i nie kierujemy sie chorymi emocjami knujac jakies intrygi, moze kiedys to dokoncze i powiem wszystkim kobietom o odebraniu mi zycia

przez linka 09 kwi 2010, 19:51
człowiek nerwica napisał(a):A co do kasy to hmm powiem tak,facet musi być zaradny.Ważne żeby nie był nieudacznikiem.
Dobrze pisze dziewczyny czy sie myle?

Pewnie, że tak. Swoją drogą, brak kasy pięknie kształtuje w nas kreatywność, pomysłowość i zaradność - bo jak się kasy nima to trzeba wyczyniać różne różniste rzeczy żeby sobie poradzić.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Feith 09 kwi 2010, 19:51
człowiek nerwica, to zależy jak rozumieć nieudacznika. Nie może się odnaleźć w życiu, bywa. Nie układa mu się, ale potrafi tylko siedzieć, jęczeć i obwiniać zły świat, zamiast ruszyć cztery litery i zacząć coś robić - nic dziwnego, że kobiety nie chcą z nim być.

[Dodane po edycji:]

Twojej wypowiedzi, amfce, pozwolę sobie nawet nie skomentować. Jasne. Mężczyźni zbudowali świat. Bez nas was też by nie było, wiesz? Przez tysiąclecia rządziliście w patriarchacie, a my "rozkładałyśmy nogi" i rodziłyśmy dzieci. Dopiero od jakichś stu lat pojawił się feminizm, a wraz z nim zbulwersowani tym faceci, którzy pragną kobiet, ale nie potrafią ich zdobywać, więc wolą zrobić z nich suki i obrócić historię na swoją korzyść.
Nie mamy uczuć? Zabawne, to samo niektóre kobiety mówią o facetach. Ale to bzdura. Wśród nich jest masa wartościowych gości. Czemu nie przyjmiesz to wiadomości, że nie można wrzucać wszystkich do jednego worka?
Feith

przez Krzysiek1234 09 kwi 2010, 20:04
linka, nie wiem, kto Cię zrobił moderatorem. Chwilami wykazujesz się takim brakiem taktu, empatii, zrozumienia dla człowieka, że to zakrawa na chamstwo. Toż to jest forum podobno psychologiczne, tutaj nie powinno się dawać władzy ludziom z ulicy. Jestem tutaj krótko i może po prostu miałem pecha przy podglądaniu Twoich postów, nie wiem. Jeśli tak się okaże - zwrócę honor.

A w temacie - amfce istotnie ma poważne zaburzenia, ale jego wywody nie są tak wcale do końca oparte na wariactwach.

Bo niestety, jeśli chodzi na przykład o znalezienie partnera, kobiety mają zdecydowanie prościej. Tak już jakoś ten świat urządzony. Weźmy tylko, żeby się nie rozpisywać, aspekt ludzi z rozmaitymi nerwicami, depresjami itp... Nie prowadzę aktualnie bujnego życia towarzyskiego, rzadko bywam bezpośrednio między ludźmi. Czasem trochę posiedzę na czatach, forach. Spotkałem tam wiele kobiet z różnymi zaburzeniami i co znamienne, znakomita większość z nich była w jakichś związkach, miała rodziny, dzieci. Jeśli trafiali się mężczyźni, najczęściej w życiu nawet nie mieli kobiety. To tak z bezpośrednich obserwacji.

Sporo by pisać, powiem tyle - mężczyźni mają pod górkę. Aby przyciągnąć kobietę na dłużej, muszą często wykazywać się REALNIE, w przeciwieństwie do kobiet. Co by sobie tam nie chrzaniła jedna z drugą romantyczką, w 70 % przypadków kasa MUSI BYĆ. Nie twierdzę, że 6000 zł miesięcznie, ale jednak musi być. Kobiecie bardzo często wystarczy, że jest umiarkowanie ładna, i choćby miała depresję czy inną padaczkę, brak konkretnego fachu etc, partnera łatwo znajdzie, rodzinę nawet założy.
Ja niestety muszę wykazać się czymś więcej niż ładny uśmiech i obsługa kuchenki, pralki i mopa. I zrobiłbym to dawno, gdyby nie fakt, że wykańcza mnie walka z nerwicą i przewlekłą depresją. Których to przypadłości zawsze musiałem się wstydzić, bo jestem mężczyzną. Przez co tylko się pogłębiały.

przez Farrokh Bulsara 09 kwi 2010, 20:10
Koles jest ewidentnie skrzywiony wiec wasze czasem słuszne wywody sa daremne,no chyba ze chcecie zabłysnąć na forum...

przez depresyjny86 09 kwi 2010, 20:34
Pozwolisz Krzychu,że nie zgodzę się z Tobą w sprawie Linki.
Pewnie przekonasz sie jeszcze,że Linka jest świetną moderatorką i osobą.
:)

przez Krzysiek1234 09 kwi 2010, 20:41
Oby tak. Jak pisałem, może po prostu na niefortunne wypowiedzi trafiłem.

przez linka 09 kwi 2010, 21:20
Krzysiek1234, nie jestem tutaj po to żeby być taktowną i miłą - nie taka moja rola, nie mam żadnego wykształcenia w kierunku psychologii a co najważniejsze - nie jestem człowiekiem z ulicy :lol: :lol: :lol: :lol: Jestem tutaj po to, żeby był porządek. Przestrzegam regulaminu jak każdy inny użytkownik i tak samo jak cała reszta mam [rawo się wypowiadać jak chcę ......... od kiedy to moderatorzy mają obowiązek być wyjątkowo mili??? Ja po prostu jestem szczera i ostra.......

Chętnie pomagam jak tylko potrafię, ale kiedy ktoś nie chce pomocy, oburza się na inne spojrzenie na świat niż jego, na dodatek wciska mi, ze to wina mojej płci że mężczyźni gwałcą, że są zwyrodnialcami - to jest miłe i taktowne???
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 09 kwi 2010, 21:48
gandzia40 napisał(a):magdalenabmw pewnie twój facet jest napakowany i jeździ BMW

Przepraszam, czy jakiś moderator może na to zareagować? Nie życzę sobie żeby mnie ktoś obrażał tylko dlatego że mam bmw w nicku.

Dla zainteresowanej/ego- mój facet waży 70kg, jest szczupły jak szczypawka i nie ma mięśni. A bmw to ja mam. Więc nara ode mnie bo sobie nie życzę takich insynuacji na mój temat. Rozumiemy się?
magdalenabmw

przez gandzia40 09 kwi 2010, 22:14
magdalenabmw przepraszam

Sortuj wg