Nienawisc do kobiet, wrazenie ze one wszys

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Nienawisc do kobiet, wrazenie ze one wszys

przez amfce 09 kwi 2010, 03:50
Nienawisc do kobiet, wrazenie ze one wszystko maja kase sex drinki bajere bycie boginiami sexu a ja jestem tylko zalosnym facetem ktory jest okreslany gatunkiem wymarlym plcia brzydka, one maja cudowne piersi ktore moga eksponowac dla ktorych przeznaczone sa promienie slonca i spojrzenia mezczyzni maja zalosne penisy z ktorych kobiety sie smieja ze np sa male, zalosne owlosienie ktore musza zakrywac a miesnie sa ble

Nienawisc wykancza, nie moge zadnej relacji mesko kobiecej nawiazac bo nienawisc i stres wszystko zniszczyl przez co trudno byc wsrod ludzi, oczy wygladaja jakbym plakal, nie moge spac

Re: Nienawisc do kobiet, wrazenie ze one wszys

przez Paranoja 09 kwi 2010, 07:37
amfce, zapewniam, że nie wszystkie kobiety takie są, choć nie ukrywam, że bywają takie. Ale tak samo jest z facetami, jeden fajny, na poziomie, ułożony itp, a drugi typ wykorzystywacza. Nie wiesz na kogo trafisz.
Być może miałeś relacje z kobietami mało udane i masz urazę.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez amfce 09 kwi 2010, 08:55
masz na mysli wykorzystanie ze oferowal ci sex wzamian za pieniadze? bo nierozumiem. Nie pisalem jakie kobiety sa napisalem tylko to co widac, ze one to wszystko maja, wychodzi na to ze mezczyzni sa jakimis niewolnikami kobiet a mimo to pozostaje im byc potepionymi, a to co piszesz to jest jeszcze gorsze do przezycia, napisalas ze fajni sa na poziomie, ulozeni, czyli nie ma mowy zeby mezczyzna byl kims w rodzaju glupiej idiotki, co wiaze sie z tym ze ma byc kims kto wie czego chce z jakims celem zyciowym a na to musza byc srodki, napisalas "Nie wiesz na kogo trafisz." a kobieca intuicja?
To co opisalem niewynika z pojedynczych relacji z kobietami tylko z obserwacji zycia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 09 kwi 2010, 09:04
amfce napisał(a):masz na mysli wykorzystanie ze oferowal ci sex wzamian za pieniadze? bo nierozumiem. Nie pisalem jakie kobiety sa napisalem tylko to co widac, ze one to wszystko maja, wychodzi na to ze mezczyzni sa jakimis niewolnikami kobiet a mimo to pozostaje im byc potepionymi, a to co piszesz to jest jeszcze gorsze do przezycia, napisalas ze fajni sa na poziomie, ulozeni, czyli nie ma mowy zeby mezczyzna byl kims w rodzaju glupiej idiotki, co wiaze sie z tym ze ma byc kims kto wie czego chce z jakims celem zyciowym a na to musza byc srodki, napisalas "Nie wiesz na kogo trafisz." a kobieca intuicja?
To co opisalem niewynika z pojedynczych relacji z kobietami tylko z obserwacji zycia
amfce, no to chyba się nie zrozumieliśmy ;)
wiesz, no my te "piękne piersi i gładkie ciała" mamy dla was. Chcemy być piękne dla was, no i dla siebie oczywiście.
Jednak jeśli chodzi o meższyzn, to facet to facet. Nie mam określonego typu, jednak wcale mi nie przeszkadza, że facet nie ma gładkiego ciała, ma brzuszek (który lubię). Nie wyobrażam sobie, żeby facet miał golić się dla mnie czy mieć kaloryfer na brzuchu. Wystarczy podstawowa higiena.

Coś mi się wydaje, że nadal się nie rozumiemy hihih
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez wovacuum 09 kwi 2010, 09:14
amfce, dla wièkszosci kobiet nie ma znaczenia jak wyglàda facet.Moj màz po wypadku wyglàda ja" Frankenstein"i schudl okolo 15 kg,przy czym zawsze byl szczuply,nie mowy o zadnych mièsniach,kaloryferach na brzuchu-ale nawet przez mysl mi nie przeszlo,zeby przestac go kochac,czy ponizac go i wysmiewac.Kocham go szalenie i tak bèdzie.Nie wrzucaj wszystkich kobiet do jednego worka.Chyba nie trafiles jeszcze na tà jedynà i stàd ta opinia prawda?? ;)
wovacuum

przez linka 09 kwi 2010, 10:09
amfce napisał(a): to co piszesz to jest jeszcze gorsze do przeżycia, napisałaś ze fajni są na poziomie, ułożeni, czyli nie ma mowy żeby mężczyzna był kimś w rodzaju głupiej idiotki,

Oj jest masa takich facetów - oni właśnie przeważnie wiążą się z typami głupich idiotek, lub ewentualnie jeśłi mają kasę to są wykorzystywani przez dziewczyny które zwykle rzucają ich gdy im się znudzi

amfce napisał(a): co wiąże się z tym ze ma być kimś kto wie czego chce z jakimś celem życiowym a na to muszą być środki,

Jakie środki? Na co środki?To jest klasyczna piękna wymówka dla osób którym się dupska z domu nie chce ruszyć i czegoś zrobić ze swoim życiem. Czy kasa jest potrzebna do tego, żebyś nie był chamem, żebyś traktował kobiety z szacunkiem??

amfce napisał(a): napisałaś "Nie wiesz na kogo trafisz." a kobieca intuicja?

Bla bla bla - dla mnie to kompletna bzdura....... :lol: , mój chłopak ma więcej takiej intuicji niż ja.

amfce napisał(a):To co opisałem nie wynika z pojedynczych relacji z kobietami tylko z obserwacji życia

Tyy to przestań obserwować je tam gdzie je obserwujesz, fajna pogoda jest idź na spacer po parku zobaczysz tam dużo zakochanych par na które aż miło się patrzy :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez majstero 09 kwi 2010, 11:02
Paranoja napisał(a): Nie wyobrażam sobie, żeby facet miał golić się dla mnie czy mieć kaloryfer na brzuchu.

Heheheh moja ciągle mi truje, żebym się ogolił, ściął włosy i zrzucił zbędny brzuszek. Ty ze swoimi przekonaniami odnośnie facetów jesteś idealną kobietą dla mnie :uklon: :angel:
To co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy. Seneka

Boje się człowieka czerpiącego wiedzę z jednej książki. Tomasz z Akwinu

przez linka 09 kwi 2010, 11:08
majstero napisał(a):Heheheh moja ciągle mi truje, żebym się ogolił, ściął włosy i zrzucił zbędny brzuszek.

Nie marudź i lepiej pomyśl jakby wyglądały totalnie niewydepilowane kobiety z nadwagą - sexy coooo? :mrgreen:
Wy macie do ogolenia TYLKO paszczę a my?? ;) ;) ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez majstero 09 kwi 2010, 11:13
linka napisał(a): kobiety z nadwagą - sexy coooo? :mrgreen:

Ja tam lubię jak kobitka ma co nie co, jest przynajmniej za co chwytać :P

przez Gringo 09 kwi 2010, 11:46
Ty ze swoimi przekonaniami odnośnie facetów jesteś idealną kobietą dla mnie

Ciii, a jak żona zobaczy ;)

@amfce:
Zastanów się nad jedną sprawą. Każdy z nas inaczej postrzega świat, każdy ma inne doświadczenia i wspomnienia, inną przeszłość. Z tego powodu nasze wyobrażenia na temat życia są zupełnie różne, to ważne, żeby to zrozumieć. To jak widzisz świat, kobiety i wszystko dookoła to tylko twoja wyobraźnia, która ukształtowała się w tobie przez lata. To co myślisz na temat kobiet to nieprawda, to tylko twoje emocje, uczucia i myśli. Na świecie jest tylu ludzi, a każdy jest inny, to co bierzesz za fakt, że kobiety są takie, a nie inne to tylko Twój punkt widzienia. Inni ludzie mają zupełnie inne spojrzenie na te kwestie. Każdy postrzega świat inaczej, pytanie, czy to co myślisz o ludziach i świecie jest prawdą? Na pewno?
Takie sztywne spojrzenie na różne kwestie jest, jak klatka, jak więzienie, spróbuj zmienić punkt widzenia, zastanowić się, czy to co uważasz za prawdę jest takie na pewno. Zadaj sobie pytanie, czy to co myślisz i czujesz na temat kobiet to ich cecha, czy może to pochodzi od Ciebie samego i jest tylko twoim zaprogramowanym przekonaniem.
Gringo

przez magdalenabmw 09 kwi 2010, 11:46
Jakoś tak najpierw przeczytałam tytuł tematu i już wiedziałam KTO jest autorem. Zgadłam :roll:

Pan Amfce wg mnie urodził się nie w tym ciele co powinien. Chciałby być kobietą, piękną kobietą, ale jest uwięziony w tym obleśnym, śmierdzącym ciele wstrętnego mężczyzny, i musi znosić trud patrzenia w lustro na tego okropnego penisa między nogami! A fe ! :?

Mam rację Amfce?

Wydaje mi się że Ty nie nienawidzisz kobiet...a mężczyzn. O kobietach w każdym swoim poście piszesz w samych superlatywach 'piękne włosy, gładka skóra, cudowne piersi, ładna pupa bla bla' a o facetach jak o najgorszych workach na gnój.

I wg mnie są dwie przyczyny- albo sam chciałbyś być kobietą, albo żadnej kobiety nie możesz znalezc bo Ci się nie chce dupy z domu ruszyć i dlatego nienawidzisz i kobiet (bo Cię nie chcą podłe szuje) i facetów (bo Ci zabierają kobiety, oni mają a Ty nie).
A dlaczego kobiety mają gładką skórę i duże piersi (haha ...tia..chyba 5% kobiet :lol: ) -DLA WAS jełopy :!: Wy myślicie, że my ot tak z nudów i dla rozrywki siedzimy godzinę w łazience żeby ogolić nasze chaszcze :?: :!:

To moje zdanie.

A propo depilacji- myślę, że to powinien być indywidualny wybór każdego człowieka :smile: A najlepiej raz tak, raz inaczej- co by nudno nie było ;) :yeah:

W ogóle temat o depilacji w dziale DEPRESJA :brawo: :lol: :mrgreen:
magdalenabmw

przez linka 09 kwi 2010, 11:53
majstero, ja pisałam o włochach na nogach i pod pachami - dla przykładu....ale każdy lubi targać co innego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

magdalenabmw napisał(a): nienawidzisz i kobiet (bo Cię nie chcą podłe szuje) i facetów (bo Ci zabierają kobiety, oni mają a Ty nie).

O to to to :brawo: dokłądnie.
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 09 kwi 2010, 12:07
linka napisał(a):majstero, ja pisałam o włochach na nogach i pod pachami - dla przykładu....ale każdy lubi targać co innego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sezon bikini uważam za rozpoczęty ! :pirate: :mrgreen:

http://trendz.pl/files/imagecache/new_2 ... obieta.jpg

Przepraszam za ot, ale nie mogłam się powstrzymać :oops:

Amfce, Ty wyjdz chłopie trochę do ludzi.
magdalenabmw

przez majstero 09 kwi 2010, 12:12
Myślę sobie czasami, że wy kobiety jesteście bardziej zboczone od facetów tylko lepiej się maskujecie. :angel: :twisted: :P

Sortuj wg