załamałam się

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

załamałam się

przez maggieflakes 01 kwi 2010, 23:08
jeszcze niedawno myślałam jakie to mam szczęście, że po tylu latach samotności i niezrozumienia ze strony innych ludzi udało mi się znaleźć kogoś kto mnie rozumie i kocha..ale pomyliłam się..tak bardzo..jestem jeszcze w szoku, ale prawda powoli do mnie dociera..bo mój chłopak ze mną dziś zerwał po ponad trzech latach..z dnia na dzień..nawet do końca nie rozumiem z jakiego powodu..usłyszałam "zabieraj manele i wypierdalaj"...już mnie tak głowa boli od płakania...nie wiem jak mam dalej żyć..był dla mnie wszystkim...przy moim strachu w kontaktach z innymi ludźmi

Re: załamałam się

przez tomakotunio 01 kwi 2010, 23:22
Skoro tak ostro to powiedział to znaczy, że miał konkretny powód lub ktoś złośliwy coś mu nagadał złego na Twój temat.

przez maggieflakes 01 kwi 2010, 23:47
oh po prostu chyba już się mną znudził... :cry: zresztą jutro napiszę więcej, bo dziś nie mam już siły :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tomakotunio 01 kwi 2010, 23:57
Jakby po prostu się znudził czy miał kogoś na Twoje miejsce, to by zerwał bardziej delikatnie szczególnie po kilku latach związku, więc musi mieć do Ciebie naprawdę duże pretensje. Napisz, czy w czasie tych 3 lat które jesteście razem niczego nie przeskrobałaś(typu skok w bok) bo jeśli tak, to może on się o tym dowiedział- takie rzeczy często wychodzą na jaw prędzej czy później.

Sortuj wg