moja depresja

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: moja depresja

przez *Wiola* 08 mar 2010, 23:44
Widzisz już jakieś + pokazałeś:) Bierz się za naukę, wytyczaj małe cele , realizuj je. Będzie dobrze:)
Moderator

przez ms93 15 kwi 2010, 15:38
no cześć... pisałem tutaj jakieś półtora miesiąca temu i od tamtej pory nic się u mnie nie zmieniłoo nadal wszystko jest tak jak w pierwszym poście :(

czuję się okropnie, jest mi bardzo przykro, z każdym dniem coraz bardziej
nie mam w nikim oparcia, myśli samobójcze pojawiają się coraz częściej
to już chyba trzeci miesiąc :/

teraz od kilku dni siedzę bezczynnie w domu i próbuję się jakoś dowiedzieć dlaczego to właśnei ja jestem nieszczęśliwy i dlaczego to na mnie spadają wszystkie nieszczęścia :( niestety nie umiem znaleźć odpowiedzi na te pytania.

właściwie nie wiem jaki ma sens moje pisanie tutaj ale w sumie tylko tu mogę powiedzieć (napisać) to co czuję naprawdę
i może ktoś zrozumie

przez maggieflakes 17 kwi 2010, 14:26
nie tylko ty czujesz się nieszczęśliwy...masa ludzi tak się czuje, ale żeby jakoś poczuć się lepiej ze sobą szukamy pomocy u specjalistów (psycholog i psychiatra), czasem niestety trzeba brać leki...spróbuj więc poszukać takiej pomocy, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś...to, że teraz źle się czujesz nie znaczy, ze tak będzie wiecznie...jeszcze wszystko się może zmienić, tylko nie rezygnuj z walki o swoje życie, bo ono jest tylko TWOJE i nikogo innego!!!młodość to twój potencjał, jesteś u progu dorosłości, pomyśl o tym co lubisz robić, co sprawia ci frajdę, co chciałbyś robić w przyszłości i podążaj tym szlakiem jeśli się da...może na początek praca na wakacje, jak ktoś wcześniej ci radził, zawsze to własne pieniądze i satysfakcja z tego, że coś robisz...
trzymaj się ciepło :papa:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ms93 03 cze 2010, 17:37
:(...

Sortuj wg