CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

przez rober6666 28 sie 2010, 14:05
Cześc Rambo
faze depresyjną pewnie masz po tym jak masakrowałes bez opamiętania w dżungli biednych bojowników o wolnośc w 4 częsci swoich przygód :D :D
....a tak na poważnie
Opisz jak przebiega twoja jakże nierówna walka z CHAD
Stary. Momentami mam wrażenie ,że Ludzie tu obecni bardziej mi ratuja życie niz ktokolwiek inny.
Robert

[Dodane po edycji:]

Właśnie sie dowiedziałem ,że w katowicach pobieraja krew do badania zgodności szpiku kostnego .
Jest to akcja zorganizowana przez fundację głównie dla Nergala z Behemoth ,ale równiez innych potrzebujących.
Byłbym ostatnią szmatą nie próbując pomóc koledze po "fachu" zwłaszcza , że poznałem Go osobiście.
Każdy jego konceret dawal mi POWER na kilka miesięcy. Czas sie odwdzięczyć.
Jadę
To że jestem psychol chyba w niczym nie przeszkadza?? Krew mam zawsze w idealnym stanie a hemoglobina w gornych granicach.
Potem prosto na próbę
Robert

[Dodane po edycji:]

....tym bardziej że wnet pewnie zdechnę.Może wcześniej uda sie kogos uratować??
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez Zenonek 28 sie 2010, 17:54
Krwiopij napisał(a):Jest jeszcze Topamax do wyprobowania,tegretol i ulepszony tegretol,bodajże trileptal.

Dokladnie.

Ale pierwsze mozna dojsc nawet do 2500-3000 mg depakiny.

przez zagubiony83 28 sie 2010, 20:48
czesc robert tez zachorowalem na depresje i jestem kolesiem podobnym do ciebie tez fighterem bylem , ktory radzil sobie w zyciu chodzilem na silownie 6 lat a teraz?...
duzy chlopak ktory placze z powodu depresji ktora mnie dopadla w lutym tego roku jesli cie troszke moja osoba interesuje przeczytaj temat o nazwie "czy mam szanse na takie zycie jak kiedys" tam napisalem moja historie pozdrawiam i wiedz ze jest nas wielu ... zyjemy na ziemi a jestesmy w piekle..
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rambo123 28 sie 2010, 22:46
Czytam temat Roberta i doszedłem dopiero do 38 strony. Robert wiem przez co przechodzisz. Ja byt mam zapewniony do śmierci, nie muszę pracować a CHAD mnie męczy niemiłosiernie. Też myślę o końcu ale w drzewo nie tira. Dzisiaj nie mam weny twórczej.
Ech życie.

przez RafQ 28 sie 2010, 23:21
Czy ktoś z Was wie może,czy clonazepam może "gryźć się" ze stabilizatorami?
Tak się zastanawiałem,czy clon jako lek przeciwpadaczkowy nie wywołuje jakiegoś wpływu na skuteczność leczenia np lamotryginy?
Macie jakieś informacje na ten temat?

Pytam,ponieważ wkurza mnie łykanie xanaxu co 6 godzin (z zegarkiem w ręku).Zwłaszcza teraz,gdy pracuje od rana i jestem na nogach od 5:30 do 23:00.
Do clonazepamu mam łatwy dostęp i spore zapasy w domu.Wiem,wiem...zarzekałem się,że nie wezmę więcej tego gówna,ale powiem Wam,że xanax wcale nie jest mniej niebezpieczny.Objawy odstawienne są bardzo podobne - niestety :x .
RafQ

przez rober6666 28 sie 2010, 23:46
Nie mam pojęcia....
Zenonek-czekamy na Twoje zdanie :D
Ej, Ludziska
Na próbie dzisiaj miałem niesamowitą jasnośc umysłu przez jakiś czas.Ku.re.wsko przyjemna sprawa , choć przez chwile nie być debilem !!! Grałem co chciałem , całkiem na luzaku.
Coś drgnęło?
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez RafQ 29 sie 2010, 00:06
To wypas!Nareszcie jakaś pozytywna reakcja,oby tak dalej :great: .

Czekam na wypowiedzi innych w sprawie clona.
RafQ

przez Rambo123 29 sie 2010, 06:39
Jedno wam powiem - nie przerywajcie sami zażywania lekarstw bez zgody lekarza. Ja to zrobiłem i teraz umieram. Praktycznie 3,5 roku byłem wyleczony lub w lekkiej hipomani (kto to wie? ).W domu nie mam żadnych środków nasennych. Dwukrotnie byłem w szpitalu. Za pierwszym razem gdy przeszedłem na emeryturę. Dostałem tak silnego ataku depresji, że po trzech miesiącach była pierwsza próba samobójcza. Po wyjściu ze szpitala i wykurowaniu się poszedłem do pracy z powrotem aby zapobiec nawrotowi choroby. Miałem odpowiedzialne stanowisko (i dwie pensje). Niestety po 14 miesiącach znowu dostałem silną depresję i sam poszedłem do szpitala. I znowu po wyjściu ze szpitala wpadłem w wir pracy. Myślałem że teraz jestem już zdrowy- 3,5 roku pracowałem. Niestety teraz modlę się o naturalną śmierć.
Ech życie.

przez Zenonek 29 sie 2010, 09:37
RafQ,

Logicznie myslac nie powinien sie gryzc, gdyz czasami stosuje sie leczenie skojarzone w padaczce.

Ale to jest tak odpowiedzialna materaia, ze trzeba spytac sie lekarza.

Co do Xanaxu to zalatw sobie SR przeciez i po sprawie.

Rober No w koncu musialo cos ruszyc....Jezeli masz takie przeblyski tzn, ze leczenia zaskakuje raczej na pewno. Ja tez tak mialem na poczatku i leczenie po 2-3 miesiacach zaskoczylo u mnie bdb.

przez rober6666 29 sie 2010, 11:24
Hey
Dzis chyba 4 dzień na esci
Normalnie po jakim leku z tej grupy byloby juz po mnie (po 3 dniach paroksetyny miałem wyprawe do lasu z linką (ale nie ta z forum,hehehe) i zaraz potem byl psychiatryk.
Po Sertralinie , po 2 dniach tez nie wiele brakowało. Ale znałem juz reakcje po paroksetynie i czym prędzej odstawiłem
Na razie nic sie nie dzieje. czyli Git
Ani lepiej , ani gorzej, co jest fenomenem mojego pop.ier.dolonego przypadku
Hm
Mam nawet ochote pojechac dzisiaj pograć samemu na bębnach ,mimo że wczoraj była próba.
Trzymajcie sie
Rambo
Opisz swój cięzki mprzyapadek
jak wygląda twoje zycie, co Ci pomagalo dotychczas.
Nie jestes sam-ja tez UBOLEWAM , że CHAD nie jest choroba śmiertelną-trzeba znaleźć w sobie resztke jaj , aby sobie pomóc w udręce.
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez Rambo123 29 sie 2010, 15:11
Mam pytanie - czy jest jakieś pogotowie psychiatryczne w okolicach Katowic lub okolic lub czy można tam samemu dojechać? Czy wogóle takie coś istnieje? Nie mam żadnych lekarstw i nie wytrzymam do rana. Pomóżcie.!!!
Ech życie.

przez specjal 29 sie 2010, 15:24
Witam.Co do objawów ubocznych to też jestem jakimś wyjątkiem gdyż nie mam żadnych(nie wiem może zbyt małe dawki biore).W czwartek normalnie masakra,brak słów na ten stan,w piątek na szczęście się polepszyło.Dostałem nowy lek symfaxin er czy ktoś go brał?Biore go 2 dzień więc jeszcze trzeba czekać na efekty.Robert wiem jak to jest dostać w dupe w czwartek już zamierzałem ze sobą skończyć.Powodzenia :smile:
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

przez Zenonek 29 sie 2010, 19:29
RafQ,

Jaka kuracje teraz stosujesz ?

przez rober6666 29 sie 2010, 21:42
Rambo
Jedź na jakies pogotowie i powiedz co sie dzieje
Bankowo doraźnie cos Ci dadzą na przetrwanie
A Jutro szukaj lekarza , ktory z bomby bez zapisu Cie przyjmie, lub wal do szpitala, gdzie Cie przymie jakis lekarz bankowo.W katowicach sa chyba ze 2

Hej
tak jakby coś drgnęło.
Nie wiem do końca czy to akatyzja, początek Hipo, czy może powolny powrót do normalności.
całkowite odrealnienie , beznadzieja i zaniki pamięci kilkakrotnie zostały przerwane wyjściem słońca zza chmur po zimie chyba nuklearnej
Troche jestem pobudzony-danie komus w ryja wydaje sie całkiem rzeczowym pomysłem :D
Grałem dzis na bębnach. Momentami bardzo kreatywnie, co mi sie daaaawno nie zdarzało.
Pozdrawiam
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

Sortuj wg