CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

przez rober6666 27 sie 2010, 21:11
rusza , rusza-moje pragnienie autodestrukcji przy wykorzystaniu pojazdu typu "long wehicle" :D
Benzo nie pomaga. przymula jeszcze bardziej.
Mysle że tak wygląda zejście z heroiny chyba.
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez RafQ 27 sie 2010, 21:28
Ja pierd.le aż tak źle? :(

Wiadomo,że każdy organizm reaguje inaczej na ten sam lek - tak już niestety jest.Nie wiem co Ci doradzić,serio... :(
A może zasięgnąć porady innego lekarza jak dalej będzie fatalnie?
Szlag...sam nie wiem.Albo przetrzymać jeszcze kilka dni :? ?

Jendak jak nie dasz już więcej rady,to może lepiej /cenzura/.ąć tym niż zwariować :? ?.Ja bym się jednak tak jak pisałem spróbował skonsultować z jakimś innym lekarzem (bo jak pisałeś,że tamten jest nie osiągalny) żeby pomógł zdecydować.

Trzymaj się
RafQ

przez rober6666 27 sie 2010, 21:36
Byłem wczoraj u mojej stałej lekarki. Tez nie może być zła, skoro jest ordynatorem oddziału dla czubkow :D
Odradziła dalsze branie lamo.
Zaproponowała Dalej lit +depakine (brałem kiedyś -zero skutków ubocznych, ale tez zero reakcji jakiejkolwiek-z tym że okazuje sie, że ona podobnie jak lamo rozkręcac może sie nawet pól roku, a ja olewałem ja po miesiącu bezskutecznego brania ) oraz największa zmiana-Elicea czyli escitalopram . To tez jakieś SSRI lecz nowsze i ponoc mniej uboków.
Wrzuciłem ta elicee wczoraj wieczorem i powiem , że żadnych ubokow jak na razie nie ma (po jakimkolwiek SSRI juz po pierwszej dawce dostawałem totalnego zajoba, kończącego się psychiatrykiem )
Więc nie wiem sam.
W każdym razie dziś podniosłem sie z pozycji leżących zwłok do pozycji klęczącej.
Juz sam nie wiem co robic dalej.
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 28 sie 2010, 08:09
rober6666,

Naprawde za taka walke pownienes od Lotto dostac kupon z "6"....

To fakt, skoro takie leki sie tak dlugo rozkrecaja to musisz je brac....

Dodatkowo pomysl z tym antydepresantem tez mogl byc dobry.

przez rober6666 28 sie 2010, 09:49
....zwłaszcza , e jak na razie po 2 tablecie escilatopramu nie dzieje sie nic złego,nie jest jeszcze gorzej, co jest wprost niesamowite. Powinienem juz chodzic po ścianach, nie spać,myśleć tylko o samobójstwie...
No ale nie chwalmy dnia....
Jeśc mi sie tylko mniej chce, co mnie martwi bo "karkowe "kształty moga stracić na uroku :D
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez paradoksy 28 sie 2010, 09:53
Incognito napisał(a):Witaj Robert, bylem w szpitalu z powodu proby targniecia sie na swoje zycie.

W szpitalu przewazal stan hipomaniakalny, mieszany z depresja.

Choroba choroba, był taki okres ze stany ucichly, nie wspominalem wtedy przeszlosci
obecnie jestem na pernazynie i depachine.
Mysle ze choroba trwa tak ze 2 lata.

To zmiany w mozgu, wiec leki stabilizuje te stany emocjonalne, przeszlsci nie zmienisz ale choroba nie jest tak uciazliwa zeby nie moc sie spelniac.
Skup sie na przyszlosci, ja to robie i z tego czerpie motywacje.

Pozdrawiam
Łukasz

[Dodane po edycji:]

Dopisze do watku ze stany hipomaniakalne to cudowna sprawa, szkoda tylko ze lekarze tego nie rozumieja.

hej,
co Ci lekarze powiedzieli w szpitalu? jaka była ich diagnoza?
jakiś impuls, że teraz akurat targnąłeś na swoje życie?
paradoksy

przez Zenonek 28 sie 2010, 09:55
A z koksu zrezygnowales juz calkowicie ? To tez moglo chwilowo pogorszych stan.

Jak Twoj stan sie ustabilizuje to zawsze wtedy bedzie mozna dolozyc jeszcze jakas Amitryptyline czy Fluanxol czy cos innegi.

A dawki Depakine wtedy mogles brac za niskie tez, bo rozrzut dawek jest bardzo duzy.

Niektorzy biora 300 mg a inni 2500 mg Depakine...

Tak samo z litem.

przez rober6666 28 sie 2010, 10:11
Tak ,koks skończyłem.
Po tak krótkim i słabym cyklu nie ma takich zejść...zwłaszcza , że stosuje odblok tzw celem wyrównania poziomu testosteronu.
Lit przyjmuje w odpowiedniej dawce-badam jego poziom we krwi co kilka tyg i wynik jest idealny 0.6-0,7 czegos tam /cos tam heheheheh
Z depakina wchodze stopniowo na dawke 1250 mg /doba
Obadamy.
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez paradoksy 28 sie 2010, 10:13
rober6666, a jak trasa koncertowa zespołu? ;)
paradoksy

przez rober6666 28 sie 2010, 10:56
Kapela sie rozwija. Tylko ja sie zwijam :D
ostatni konceret gralismy w Tarnowskich górach.Charytatywnie. jak zwykle zaskoczyli mnie motocykliści. Zorganizowali wielka imprezę dla sparalizowanego poprzez błąd lekarski dziecka.....masakra
Kasa była na wózek.Byłem niestety w takim stanie , że byłem gotów zrezygnowac. Z nikim nie rozmawiałem, udało mi sie świetnie zagrać na szczęście a potem się schlałem ,aby powrócic do rzeczywistości.......Prawie sie rozkleiłem , jak rodzice dziecka-zwykli ludzie, ze łazami w oczach dziękowali nam za granie..
http://www.headhuntersmc.pl/events.php?lg=pl
za miesiąc gramy w Zabrzu tez charytatywnie z na prawde gwiazdami polskiego metalu
http://www.wiatrak.art.pl/info_heavy_so ... ution.html
Ja, będąc chorem jak sku.rwy.syn czerpie podwójna radośc z grania charytatywnego. Poznałem na własnej du.pie co to znaczy zdychać.
W związku z tym nie gramy z Closterkeller, którzy graja dzień wczesniej
W listopadzie gramy z Artrosis.
To tyle na juz.Pewnie dojda jeszcze jakies sety.
Żebym tylko nie zdechł do tego czasu, bo magiczny koniec wrzesnia nadchodzi.....
Dzis próba.
Powróciłem do stanu sprzed lamo.dam szansę escitalopramowi , zwłaszcza , że lamo zniszczylo mnie na kilka dni po 1 tabletce ,a esci jeszcze nie,hehehe
Pozdrawiam
Robert

[Dodane po edycji:]

sorry za błędy.
Rażą mnie tak jak Was, ale jestem dosyc zmasakrowany i cięzko mi pisac poprawnie.
NON SERVIAM

obserwowany

przez RafQ 28 sie 2010, 11:53
Ja odkąd zacząłem brać mianseryne zasypiałem z reguły praktycznie od razu,po tym jak się położyłem.Teraz mam mirtazapine i jest podobnie.Gdy mam wolne i nie muszę wstawać rano śpie nieraz po 12 h :D .

Robert - dobrze,ze zasięgnąłeś porady lekarza.My tu jedynie możemy przedstawić nasze doświadczenia z lekami,jak na nas wpłynęły i jak je tolerujemy.Pamiętajmy jednak,że każdy organizm reaguje inaczej.Jak widzisz Ty Depakine tolerujesz bardzo dobrze,a ja dosłownie chodziłem po ścianach przez 3 tygodnie.Natomiast lamo toleruje super,z kolei Ty miałeś jazdy na maksa.
Dobrze,że Twoja Pani doktor coś Ci zmieniła - może wreszcie coś ruszy.

Tak więc podnosimy gardę,zaciskamy zęby i idziemy do przodu :twisted: .
RafQ

przez Balbina^^ 28 sie 2010, 11:58
rober6666 napisał(a):Powróciłem do stanu sprzed lamo.dam szansę escitalopramowi , zwłaszcza , że lamo zniszczylo mnie na kilka dni po 1 tabletce ,a esci jeszcze nie,hehehe

No to teraz bierzemy to samo Robcio :smile: Ja mam escitalopram w Depralinie- 10mg raz dziennie.
Co do Twoich koncertów- podziwiam Cię. Będąc w tak dupnym stanie grasz koncerty, w dodatku pomagające innym... Szacunek ! Jak Ty to robisz?! :D
Balbina^^

przez rober6666 28 sie 2010, 12:08
Uparty hanys ze mnie,hehehehehehehe
NON SERVIAM

obserwowany

przez Rambo123 28 sie 2010, 14:00
Witam towarzyszy niedoli. Mam to samo czyli potwora o nazwie CHAD. Walczę z nim bardzo długo. Aktualnie jestem w depresji, która w postępie geometrycznym powiększa się. Jeżeli pozwolicie to póżniej w tym temacie opowiem o mych zmaganiach z CHAD. Miałem tylko jedną próbę s. Teraz czytam zaległe posty w tym temacie.
Ech życie.

Sortuj wg