CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

przez Koturre 07 maja 2010, 21:10
He, dobrze to za wiele powiedziane. Mam jazdy nieraz i wiesz, lęki i derealizacje ale.. ale po prostu mam to w dupie. Jak mi się robi słabo to się zatoczę i trudno, sram na to czy ktoś pomyśli że jestem pijany czy coś innego. Totalnie mam na to hmm wyje..ne :D

Jak się ćwiczy to nie ma się ochoty na alko ani na fajki.Brałem proszki to tylko myślałem kiedy je przestanę brać żeby się napić. I paliłem 2-3 paczki dziennie. Do tego komputer i zamuła gotowa :D A własnie aktywność fizyczna jeśli nie wyleczy to na pewno baaardzo pomoże. W zdrowym ciele zdrowy duch - przynajmniej zdrowszy duch :D

Nie łam się tylko jeśli złe samopoczucie powróci - bo oczywiście może na chwilę powrócić. Ogólnie jednak ja naprawdę wolę zwariować świadomie niż będąc przytruty "lekami"

Pozdrawiam i powodzenia Stary - 3maj się ciepło

PS. Ciekawa rzecz - zauważyłem, że jak jadę na rolkach nie mam absolutnie ŻADNYCH lęków.. No ale ciężko cały dzień na rolkach jeździć... :D

PS2. Słuchałem właśnie Twojej kapeli - qrwa, żadnych samobójstw tylko grać dalej - spoko nutka :D tak trzymać :)
Koturre

przez zdesper 07 maja 2010, 22:00
Widzisz Robert kazdy poszukuje rozwiązania dla siebie i to ze Ty znalazles takie świadczyc moze tylko o tym ze walczysz do konca;)

Ja na dniach bede probowal lsd do swoich ssri i jestem pewien ze zmniejsza mi się lęki i depresja ze 100 do 0 %... :8):

Czymś trzeba sie ratować ..ot co!
zdesper

przez *Monika* 08 maja 2010, 08:59
rober6666,

Czasami nie mam sił,zeby poprostu narzekać.To,że tu nie piszę , nie oznacza tego,z tu nie zaglądam.
Śledzę Wasze wpisy, dokonania, Wasze pocieszania wzajemne. Fajnie jest kiedy widzę,ze jest nadzieja. Odnosi się to zarówno do Was jak i do mnie.
Koturre, dobrze Tobie radzi, nie zdążyłam Go poznać ...ale myślę,ze jeszcze nic straconego :smile:
Wiesz Robcio.....ja naprawdę upierałabym się nad psychoterapią, ja sobie tak myślę,...przypomina mi się kiedy mi powiedziałeś,ze chodziłeś na nią i nic nie pomoglo.Że trwalo to pół roku. Widzisz, ja objawy mam od września 2009 r. i na terapię chodzę dopiero 7-my miesiąc. I wcale nie uważam,że jestem zdrowa, wręcz przeciwnie......mam świadomość,że tyle jeszcze zmian przede mną, zmian w sobie oczywiscie. Mam świadomość,że zmiany te mogą pośrednio wpłynąć na zmiany w moim życiu...bo tu chodzi też o podjęcie konkretnych decyzji. A ja się jeszcze boję i jestem niepewna. Dlatego podpieram się terapią.

Piszę to....wiem,że mozesz być na mnie zły ,że znów zaczynam się czepiać tego tematu. Ale tak sobie myślę,ze czasami tak mocno wypieramy w psychice, często nieswiadomie różne problemy. Ja juz dawno wiedziałabym co miałabym zrobic na Twoim miejscu. Dlatego też zdaję sobie sprawę,ze lepiej doradzać komuś, nie sobie. Z drugiej strony wiem,że nie jest to takie łatwe. Zmiana, zwłaszcza radykalna w życiu też przyprawia o lęk.Bo wszystko co nowe i nieznane go wywołuje.

Trzymaj się Robcio, wiem,że dasz radę :-)
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Koturre 08 maja 2010, 09:15
Cześć Monika,to już się znamy :)

Każdy ma jakiś sposób na walkę z chorobą, tak naprawdę to na walkę ze sobą.. Żaden nie jest zły jeśli pomaga, nawet psychoterapia. Nawiasem nie ta u psycholog, bo tam to tylko mnie wkur..ła do granic możliwości. Nie zawsze to co się dzieje u psychologa można nazwać terapią. Ale jeśli prawdziwa terapia - jestem również jak najbardziej za.

Never give up - nie poddawać się nigdy - to najbardziej pomoże. A sposób, drogę do uzdrowienia niech każdy wybierze według uznania.

Pozdrawiam wszystkich :)
Koturre

przez Shadowmere 08 maja 2010, 09:55
zdesper, lsd? :hide: nie bierz!!
Shadowmere

przez zdesper 08 maja 2010, 10:00
Czemu?:)
zdesper

przez Shadowmere 08 maja 2010, 10:03
Dragi niszczą mózg.Krzywdę robią.Wiem to po sobie(!).Nie wolno.Nie.
Shadowmere

przez zdesper 08 maja 2010, 10:06
Sluchaj ..no i tak jest zniszczony ,więc co ja mam do stracenia:)
zdesper

przez Shadowmere 08 maja 2010, 10:08
zdesper, zniszczony?why?
Shadowmere

przez zdesper 08 maja 2010, 10:10
Zniszczony..z zaburzona równowagą a czemu to nie wiem? .Gdyby wszystko było ok to bym najprawdopodobniej nie wchodzil na te forum. :zonk:.

Próbowalem juz z halunkami swego czasu(jednorazowo) i na 2 miechy mialem kompletny spokoj z nerwica i depresja.Chcialo mi sie po prostu życ.
zdesper

przez Shadowmere 08 maja 2010, 10:12
mhm.jak widać każdy inny.mi dragi pomogly zachorowac na depresje.dlatego ja ich nie lubie :evil:
Shadowmere

przez zdesper 08 maja 2010, 10:17
Przy braniu takich specyfikow jak lsd czy haluny trzeba miec odpowiednia atmosfere. Nalezy brać je w miejscu które najbardziej kochamy..przy ludziach którym najbardziej ufamy i przy rzeczach które są dla nas najcenniejsze. W ten sposób człowiek na nowo poznaję sens i znaczenie utraconej wartosci życia :105:
zdesper

przez Shadowmere 08 maja 2010, 10:21
zdesper, ja tak mialam z pigulkami.najpiękniejsze były zielone lovki.
nigdy nie kumalam jak ludzie mogą chodzic po nich na impreze..ja lubilam w kwadracie,przy glośniku ze swoją muzyką i ze swoją ówczesną Ukochaną.Zawsze zasypiała później z ręką na moim policzku.
Także rozumiem Cię. :D
Shadowmere

przez zdesper 08 maja 2010, 10:23
:))
zdesper

Sortuj wg