CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Waplo 27 maja 2011, 14:57
Słuchajcie może damy sobie na luz. CHAD to nie tylko depresja i mania to także duża dawka agresji. Łatwo sobie podbić bębenek i zacząć się na wzajem obrażać ...... zły nastrój minie a gorycz i posty zostaną.
Uśmiech pozwala nabrać dystansu do Życia :D

przez Dust 27 maja 2011, 19:08
OMG.W sumie zbieralo sie,zbieralo az nastapila eksplozja.U chad-owca nic nadzwyczajnego tyle ze nie wszyscy dookola zdaja sobie z tego sprawe lub lekce-sobie-ważą podkrecajac sytuacje.Wyluzowalbym z ta dyskusja i nie robil sobie jaj.Odsiadka dla zdrowego niczym nie moze przypominac odsiadki chad-owca w fazie depresyjnej z derealizacja,lekami niepokojem czy w koncu furią wiec radze wziac to pod uwage.Ja tu obserwuje sytuacje jak w relacjach zdrowy-chory.

Najbardziej martwi mnie jednak Ka-Po.Ja zawsze balem sie tego,ze jak wpieprze za duzo lekow probujac sie zabic,to obudze sie z marskoscia watroby lub czyms jeszcze gorszym.
Nie wiem co Ci napisac :( .Po tym zdarzeniu powinni cos zrobic i sprobowac Cie ratowac czymkolwiek,bo innego wyjscia chyba nie ma.

Jak srednio.Wczoraj mialem zjazd do pelnej Depry.Dzisiaj w miare ale derealizacja nie daje spokoju.Ratuje sie ketrelem i benzo a jutro pewnie tez innymi uzywkami.
Dust

przez skalamax 27 maja 2011, 23:08
Robert, ja też nie należę do czołówki jeśli chodzi o znajomość branży czy to komputerowej, czy internetowej czy jakiejś innej w tym obszarze. Wiem, że ludzie na przyklad piszą e-booki i wspaniale z tego żyją. Z pewnością to skomplikowana sprawa, ale kiedyś czytałam o jakimś młodym chłopaku, który interesuje się ogólnie mówiąc rozwojem osobowości i najpierw na youtube wrzucał jakieś filmiki, bywał w necie to tu to tam, nie pamiętam, czy prowadził bloga, ale generalnie trafił w 10 z e-bookiem. Pisał nawet, że to dość proste opublikować taką elektroniczną książkę. Ale dla mnie to czarna magia. Myślę sobie, że z wydawaniem i publikowaniem zawsze się zdąży. Najpierw trzeba wytężyć żyłki w mózgu i spisać wszystko, co tam zalega i ugniata, a innym ludziom może by się przydało.
Tak sobie myślę po prostu, że gdybym miała taki dar jak Ty - dzielenia się z ludźmi pisanym słowem - na pewno spóbowałabym go jakoś rozwijać ku uciesze własnej i może nawet otoczenia. Zajmuję się jednak czymś zupełnie z innej beczki i raczej fizol jestem niż umysłowiec ;)
Co do zbrodni i kary - myślę, że jedynym sposobem, żeby oczyścić się z "zeszmacenia" jak to ujmujesz jest przyjęcie na klatę, udźwignięcie konsekwencji i... wybaczenie. Głównie sobie. Ale też ojcu, który Cię "obdarzył" super-genem, który Cię zostawił, jak byłeś mały, wybaczenie ludziom, którzy Cię nie rozumieją i całemu światu. Marzę, że kiedyś uda mi się osiągnąć taki stan. Że pospłacam należności, ureguluję powinności, pobratam się z ludźmi i spróbuję wybaczyć.. ojcu, matce, sobie... licząc z cicha, że mnie też zostanie wybaczone. A tymczasem zarejestrowałam się do nowego lekarza na czwartek i nie wiem, co będzie. Dziś mam na skali max dołek. Wolę jednak chyba takie dołki, kiedy siedzę cicho z gulą w gardle niż napady furii, którą obdzielam moich najbliższych.
Pozdrawiam wszystkich. I podtrzymuję podziękowania za Waszą obecność.
Kiedyś wyjdziemy nieśpiąc
Poza to co nam się śni
I rozbłyśniemy aureolą
L. Janerka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Dust 28 maja 2011, 16:46
Tez ciesze sie ze do nas dolaczylas.Dzisiaj do poludnia czulem sie ok i nawet zgadalem sie ze znajomym na wieczor.Niestety nastapila zmiana fazy - ledwo zyje :( .
Dust

przez *Monika* 28 maja 2011, 17:20
Ka_Po, Kasiu...nie mogę w to uwierzyć,że stało się to, co się stało!
Jeszcze parę dni temu rozmawiałyśmy. "Niby" Wszstko w porządku, a tu nagle.......taka zmiana nastroju.
Tak, wiem,że to specyfika tej choroby.
Naprawdę współczuję Tobie,że tak się czujesz.
Trzymam kciuki, żeby było coraz lepiej!
Obrazek
Główny Moderator

przez Rambo123 28 maja 2011, 21:05
Robercie dla mnie jesteś zerem. Przeczytaj sobie jeszcze raz posty które pisałeś. Ty, prawdziwy mężczyzna, nigdy nie pójdziesz do psychiatryka??? Tak pisałeś. Pisałeś również o samobójstwie. Napisałem Ci wtedy żebyś uderzył w drzewo, a nie w niewinny samochód. Twoja historia jest tak niekonsekwentna, że śmiać mi się z tego chce.
Podziwiać Cię mogą tylko te osoby, które nie przeczytały w całości Twojej bajki.
Chłopie jaką szkołę ukończyłeś? Czadowcy przeważnie są najlepszymi uczniami. Wybitnymi, do czasu. Czad w połączeniu z alkoholem może doprowadzić chorego na skraj zguby. Ale nie przestępstwa. Wiesz co? Nie chce mi się ośmieszać Cię. Załatwiłeś kochanka swojej żony??? Dno. Dno. Dno.

P.S Też jestem czadowcem, ale nigdy nie napisałbym takich głupot jak Ty
Ech życie.

przez Waplo 28 maja 2011, 22:15
Nie chcę tu nikogo bronić czy oceniać ale wiem ,że CHAD nie jedno ma imię i różne skrajne reakcje.Chcę tylko powiedzieć,że nie warto podgrzewać atmosfery na naszym burzliwym ostatnio forum. Według mnie każda ze stron w nerwach powiedziała troszkę za dużo a to do niczego dobrego nie prowadzi.
Uśmiech pozwala nabrać dystansu do Życia :D

przez Korba 28 maja 2011, 22:57
zawsze myślałam, że tutaj panuje przyjazna atmosfera, ale widzę, że coś się pozmieniało.
dajcie sobie na wstrzymanie.
nie nam oceniać, kto jest zerem, a kto nie. to jest niesmaczne.

po raz kolejny proszę o wstrzymanie wzajemnych ataków.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Amon_Rah 28 maja 2011, 23:19
Ja pie*dole, co tu sie porobilo :shock: Wzajemne chamstwo, wyzwiska, porównywanie, kto lepszy i jakies durne ironizowanie. Az przykro sie robi, bo ten dzial byl mi zawsze szczegolnie bliski i mialem nadzieje, ze tak bedzie dlugo, a tu nagle taka dupochujnia sie zrobila.
Myslalem, ze chociaz w tym dziale bedzie panowalo zrozumienie, bo cierpimy na te sama chorobe, niewazne, w ilu odmianach.
A teraz...widze, ze prosta droga to wszystko zmierza do rozdawania ostów.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez Dust 29 maja 2011, 00:24
Ja sie wypisuje z dyskusji na jakis czas wlasnie z tego powodu.
Nie mam zamiaru marnowac tu swojej energii,ktorej i tak mam jak na lekarstwo.
Dust

przez Michuj 29 maja 2011, 00:35
Poza tym tyle kradziezy w twojej rodzinie świadczy raczej o układówce, czyli oddawaniu aut paserom, celem uniknięcia placenia rat.......a tu juz kryminał

To była rodzina i z Angli i Australi, jak z Niemiec i USA i Polandi. Wszytko kupione za gotówkę więc nie /cenzura/ o oddawaniu aut paserom. Znam lepiej swoją rodzinę niż ty więc daruj sobie glupkowate komentarze.
Gdybyście nie oszczędzali na założeniu alarmów w swoich autkach, {gdyby to było twoje autko to pewnie na dragi byś oszczędzał} to autka by dalej stały pod domami.Poza tym tyle kradziezy w twojej rodzinie świadczy raczej o układówce, czyli oddawaniu aut paserom, celem uniknięcia placenia rat.......a tu juz kryminał
Za worek bakania pół roku bezwzględnego ? Masz nas za debili??? Worek ma różną pojemnośc a ten pewnie miał z 10 gramow, co pozwala sądzić że była to ilość dilerska , a taką ilośc można posiąść tylko będąc -chcąc nie chcąc-członkiem grupy przestepczej rozprowadzającej narkotyki.
I co świętoszku?
Odpierdol się ode mnie hipokryto.
Mam nadzieję że te wczasy w 6 gwiazdkowym hotelu spędzimy razem {ty za dragi}

Jesteś albo za tępy, żeby zrozumieć pewne rzeczy, albo nie chcesz. Na tym kończę swoją aktywność w tym wątku.
Ostatnio edytowano 29 maja 2011, 09:19 przez Michuj, łącznie edytowano 1 raz
Powód: PIERWSZE OSTRZEŻENIE SŁOWNE!
Michuj

przez *Monika* 29 maja 2011, 00:38
Nie wypisujcie się z żadnych dyskusji.
Fakt, ostatnio nie panuje tu przyjazna atmosfera.
Naprawdę....proszę o wzajemną kulturę słowa pisanego!

Ka_Po napisał(a):I.C.E., myslałam, że znajdę tu zrozumienie ale widać tu też nie, już nie wiem gdzie pisać :bezradny:

Kasiu....tu pisz. Ja Cię zawsze wysłucham.
Obrazek
Główny Moderator

przez skalamax 29 maja 2011, 07:02
No to sobie popisałam...
Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy.
Pozdrawiam Was wszystkich.
Kiedyś wyjdziemy nieśpiąc
Poza to co nam się śni
I rozbłyśniemy aureolą
L. Janerka

przez paradoksy 29 maja 2011, 09:20
Michuj, rober6666 - jak nie skończycie tej megachujowej przepychanki to dostaniecie po ostrzeżeniu.
paradoksy

Sortuj wg