CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez rober6666 11 maja 2011, 07:52
"Jestem odseparowany od swego wlasnego JA i odciety od otoczenia.Poprobuje jeszcze czegos przez rok moze dwa i jak nic nie ruszy ide na jeb.ane EW.Jak nie pomoze to strzelam sobie w łeb i kończe tą farsę."
Pod tymi słowami dokładnie się podpisuję.
Generalnie podobnie jak Dust jestem gotów znieśc i zrobic bardzo wiele , żeby to ku.restwo w postaci derealizacji odseparowującej mnie od świata i mojego umysłu minęło, ale musiałoby to by byc coś sensownego i w miarę pewnego, a pobyt roczny na oddziale zamknietym do takich rzeczy nie należy. Zapomniałem dodac , że ci kumple , których spotkałem tam po 3 latach, są w o wiele gorszym stanie niż ich zapamietałem....Jeden , z którym dzieliłem salkę nawet mnie nie poznawał za bardzo...no chyba że ja się tak bardzo zajechałem nie do poznania,hehehehehe
A uraz do zamykania mam taki,że sądze iż jest on niebezpieczny dla mojego życia...
Zaraz spadam na sprawę
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez Anonymous 11 maja 2011, 21:34
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez Dust 11 maja 2011, 21:45
Trudno jest zachowac samokontrole na tyle aby ogarnac co sie dookola dzieje.Objawy chad-u,stany na granicy szalenstwa i jeszcze w przypadku Roberta ostrzał praktycznie ze wszystkich stron.Ciezko jest analizowac,myslec,kojarzyc fakty a tym bardziej wyciagac wnioski.
Nie pisze o swoim popier.olonym dniu i mojej obecnej sytuacji,bo w tej chwili jest wazniejsza sprawa w tym temacie.Czekam na info jak sprawy sie maja u naszego kolegi.
Dust

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rober6666 11 maja 2011, 22:12
esprit napisał(a):rober6666, Zacznij słuchac i analizowac to co się do ciebie mówi !

Żeby to było takie proste....Między uszami a mózgiem mam jakis filtr zidiocenia chyba,heheheheh.
Dzis ciężki dzień. Jak juz mówiłem Espritowi zdrowego "bolka" by zmiażdżyło, a przynajmniej miałby co z zaaferowaniem opowiadac na spędach rodzinnych,hehehe
W sądzie byłem tylko ja, Pani Sędzia (całkiem, całkiem :D -miała to "coś " w oczach ) oraz protokolantka .
Psów z AT oczywiście nie było-przeciez muszą chronić swą anonimowośc,hehehe
Powiedziałem , że nie składam zażalenia na sam fakt zatrzymania , ale na sposób w jaki zostało przeprowadzone.W aktach jakie przyszly z policji oczywiście przypadkowo nie było informacji z izby przyjęć w szpitalu, gdzie udzielano mi pomocy (szycie, kołnierz, zastrzyki ) Dobrze, że sam wyciągnąłem te dokumenty ze szpitala i dzis dostarczyłem.Opisałem jak mnie od razu w drzwiach zaprawili kolbą, aż mi głowa pękła ( a wiedzieli że leczę się psychiatrycznie i po łbie chyba nie powinni walić :D ) i jak potem gdy leżałem skuty na ziemi butami uszkodzili mi kręgi i wybili zęby.
Na pytanie czy stawiałem opór? -odpowiedziałem-Niby jak, skoro wpada z 10 w pełni opancerzonych, z tarczami i długą bronią facetów , a ja występuje tylko w slipkach??
Pani Sędzia wszystko wysłuchała i poinformowała mnie,że za 2 godziny wyda postanowienie od którego nie ma odwołania i albo mogę zaczekać ( na co nie miałem ochoty ) albo dostanę je pocztą na dniach....
Chyba nikt nie ma wątpliwości jakie to będzie postanowienie? Przecież nie mogą tworzyć precedensu.
Chyba , że się miło zaskoczę ( może wpadłem w oko Pani Sędzinie? :D :D )
Po południu byłem u psychiatry-mam nowe skierowanie na oddział (tamte straciło ważnośc-ważnośc 2 tyg )
Jutro dzwonię do Niej na oddział i ustalimy czy w poniedziałek czy tez wtorek jade na jakieś 2 miechy na turnus.
Oczywiście oddzial otwarty.
Była możliwośc od piątku, lecz udało mi się odwlec Ją od tego zamiaru-w piątek gram koncert-ostatni na 2 miechy.
Jestem dziś juz zmasakrowany psychicznie i śpiący -zjadłem więcej clona niż zwykle....
Trzymajcie się
Esprit Byku-i nawet Ty na mnie krzyczysz?? :D :D ...Ludzie sa bez serca,heheheheh
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez rober6666 11 maja 2011, 22:34
Po co miałem czekać?
Przyjdzie pocztą.Taki sam jaki bym odebrał osobiście.
Gramy w bytomiu w takim małym klubie ponoć.
Gramy i potem dosyć szybko się zwijamy bo Brat po 4 rano wstaje do roboty.
Ja bym na Twoim miejscu zaczekał na jakiś większy Gig ( choć takie małe koncerty często najlepiej wychodzą ), ale jeśli wyrażasz chęc to oczywiście serdecznie zapraszam !!!
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
NON SERVIAM

obserwowany

przez rober6666 12 maja 2011, 09:29
.....boję się siebie raczej , heheheheh. :D
Ciebie może zacznę się obawiać jak wskoczysz w gustowny mundurek wraz z pełnym wyposażeniem AT :D
Bankowo jak wrócę ze szpitala to będzie połapany jakiś koncert.Przecież ja tam będę cały czas ćwiczył (podobnie jak w puszce-jakieś 2 dni po wyjściu zagrałem próbę z wszystkimi kawałkami a po 3 tyg wielki koncert na wielkiej scenie.)
Ten jutrzejszy koncert z tego co wiem jest w jakims małym lokalnym pubie, więc bez oświetlenia i odpowiedniej oprawy.Ja osobiście uwielbiam grać w takich miejscach z racji zaje.bistego klimatu ( my i pełny pub czyli 40 osób,hehehe bo więcej nie wejdzie ) ale jako widz to raczej unikam-ciasno, duszno, nie ma gdzie "poszaleć" heheh
O kolejnych koncertach możesz zawsze się dowiedzieć na
www.landscapeofsouls.com oraz
http://www.myspace.com/landscape-of-souls

We wtorek jadę do szpitala
Właśnie dzwoniłem na Oddział OTWARTY
Muszę zaraz połapać viagrę chyba ,coby wypełnić swoje powinnści z zapasem na ponad miesiąc żeby moja piękna Żona potem nie narzekała heheheheh
Jeszcze chcę skoczyć z Synkiem ( 7 lat już ) na ryby-obiecałem mu to jeszcze jesienią, ale nie wyszło hehehe.Chcę to zrobić do wtorku, bo znów mnie nie będzie
Ja sam nie byłem na rybach gdzieś 25 lat, pożyczam wędkę, biorę robaki i będą jaja
Specjal a Ty gdzie przepadłeś????
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez Anonymous 12 maja 2011, 12:52
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez rober6666 12 maja 2011, 14:08
Wczoraj mnie pod.kurwiałeś swoimi mądrościami :D :D :D , a dzisiaj o dziwo jakoś lepiej się czuję.Trochę maniakalnie, ale lepiej,hehehe.Mnie chyba ciągle ktoś musi wnerwiać,hehehe. ( byle nie Żona :D :D )
Oczekuję kolejnych bodźców, oraz telefonów do mnie do Lublińca :D
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez paradoksy 12 maja 2011, 14:53
a gdzie są te podziały :?:
paradoksy

przez Dust 12 maja 2011, 15:16
Wlasnie Ka_Po, co sie dzieje? :?
Dust

przez specjal 12 maja 2011, 20:15
jakos nie mialem czasu,tez jestem zniszczony ale policjanci musieli sie wpierdolic tak bo skad mogli wiedziec ze byles bezbronny.Normanie to pewnie wygladalo jak w w11 ty moze napisz ksiazke moje przezycia.Jak ktos nie rozumie to powiedz mu zeby wypil naraz jabola i po 15 minutach wziol sie w garsc.Moze mysleli ze masz w gaciach jakos bron? :bezradny: I tak pewnie maja policjanci w ciebie wyjebane
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

przez rober6666 12 maja 2011, 22:36
specjal napisał(a):jakos nie mialem czasu,tez jestem zniszczony ale policjanci musieli sie wpierdolic tak bo skad mogli wiedziec ze byles bezbronny

Specjal-zajebiście,że jesteś !!
Noż ku.rwa.............jakby nie było jestem podejrzany o dokonanie wielokrotne przestępstw z artykułu 179 paragraf 1 czyli kradzież z włamaniem i nic więcej Więc skąd tu pewnośc że mogę być niebezpieczny czy uzbrojony, usprawiedliwiająca ciężki wpierdol juz w drzwiach przez ateków zakończony interwencją pogotowia ratunkowego??
W takim razie kto i jak powinien zatrzymywać "dziesioniarzy" czyli rozbojarzy którzy w kilku w parku z nożami lub kijami spuszczają komuś wpie.rdol za portfel i telefon?? Wojsko? Oni są niby nie niebezpieczni?
A takich jak oni zawija 2 policjancików z ulicy lub domku....
Paranoja.
Kolesia z ktorym siedziałem , a który zrobił 10 napadów na banki na śląsku z bronią (wprawdzie okazała się atrapą ,ale dopiero po aresztowaniu ) zawijało 2 policjantów, grzecznie dzwoniąc do drzwi i legitymując się..
NON SERVIAM

obserwowany

przez Dust 12 maja 2011, 23:27
Stary ale oni musza kims zapelnic statystyki.Ida wiec na latwizne tak aby jak najmniej ryzykowac a zeby jednak czyms sie wykazac (np pierdolnie kilku pijanych rowerzystow,pojda siedziec i juz gosc jest do przodu).Komus zrobią wjazd na mieszkanie i zleją go za posiadanie nielegalnej wersji windowsa.Potem puszcza "newsa" do prasy ze ujęli kolejnego pirata komputerowego i jak to oni ciezko pracuja.Natomiast dzianego kolesia ze znajomosciami,ktory kradnie setki tysięcy bądź miliony nie tkną,bo jest za bardzo "wplywowy" i mogliby miec klopoty (po co sie tak narazac-lepiej odpuscic i pojsc "latwiejsza droga?").Nie mowie juz o akcjach gdzie grupa dresow bije kolesia a oni zamiast cos zrobic udają ze nie widzą - czyli jak wczesniej nie ryzykują.Zamiast tego zgarną nastolatka z 1g zielska przy sobie i zrobia z tego wielkie halo (jak u nas na miescie ostatnio).Tak juz kur.wa jest i szybko sie to nie zmieni.Ktos musi zapchac statystyki i to jest loteria.Pies zawsze ma racje i jego wersja wydarzen zawsze jest ta wlasciwa.Musi byc na prawde sprawa ostro naglosniona przez media zeby stalo sie inaczej.

Ten kraj jest zepsuty i skorumpowany - pionki siedzą w pierdlach (np rowerzysci ktorych podliczono i naliczyli ich 40000 za kratkami w calym kraju hehehe) a prawdziwi przestepcy chodza po ulicach badz siedza w polityce (np. Szanowny Pan Stokłosa).

Rzygac sie chce ale my na to niestety nie mamy wplywu.

U mnie wkurwienie przez problemy z lekami ktorych mi zabraklo.Poszedlem prywatnie ale niestety i tak nie dostalem sie bo byly tlumy ludzi.Nie mam juz sil sie wkur.wiac na ten system i nieistniejaca sluzbe zdrowia w moim miescie.
Niedlugo bede kupowal leki na czarnym rynku przez internet bo nie bedzie mial mi kto wypisac recept.
Dust

przez rober6666 13 maja 2011, 12:12
Hej
Dzisiaj gram ostatni koncert przed psychiatrykiem.
W naszej chorobie (chorobach )jak byłem mylnie przekonany nie tylko istotne i jedyne jest podłoże endogenne. Okazuje się że czynniki psychogenne też mają znaczącą role.
Od dwóch dni w związku z koncertem i potężnym emocjonalnym kopem związanym z zapodawaniem muzyki na żywo szerokiemu gronu odbiorców mam piękna hipomanię,hehehe
Wieczorem jak będę grał to mnie roz.pierdoli chyba za bębnami.
Kocham to uczucie. Muzyka to nieodłączna częśc mojego życia i jej brak przez długi okres czasu w areszcie był naprawdę wielką niedogodnością i wręcz karą...
Pozdrawiam
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

Sortuj wg