CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez *Monika* 29 kwi 2011, 18:19
Lukaszenka napisał(a): eh jakos zle to wszystko wyszlo :( a mialem kruliczka i mi zdechł :( ale to dobrze niech sobie zdycha bo go troche męczyłem tak nie wiem czemu ale nie tak strasznie ale nie chcę tego :(

:shock:
Czy mógłbyś wyjaśnić o co chodzi z tym króliczkiem? Żyje jeszcze? Męczyłeś go? :shock: :shock: :shock:
Obrazek
Główny Moderator

przez *Monika* 29 kwi 2011, 19:21
Ka_Po, Słuszna uwaga.

Lukaszenka, Stosuj zdania pojedyncze, nie złożone. W jednym zdaniu poruszasz parę wątków. Bardzo się deneruję,żeby przeczytać całość.
Obrazek
Główny Moderator

przez Waplo 29 kwi 2011, 22:49
Mam nadzieje Lukaszenka,że sobie jaj z nas nie robisz pisząc tekst "i dodam że mam dużo mniejszy popęd seksualny heheh" bo dla mnie w wieku (14 lat) to by była ogromna ulga. Przez ten nadmiar popędu to nosiłem długie swetry latem
i spaliłem sobie plecy na plaży :mrgreen: . Teraz jestem już starszy bardziej wyluzowany ale głowa dalej mi się kręci na wszystkie strony. Także nie przejmuj się ...tego się nie zapomina jak jazdy na rowerze (co najwyżej kręcisz wolniej :D ).
Co do Słownika, to w klikał mi go kumpel i podkreśla on tylko błędy na czerwono .
Jak masz silne myśli samobójcze to nie czekaj na telefon od lekarki tylko jak najszybciej z Rodzicami do poradni ,szpitala czy na pogotowie... z tym nie ma żartów. Duże wahanki nastrojów też są bardzo niebezpieczne. Trzymaj się ciepło. Waplo.
Uśmiech pozwala nabrać dystansu do Życia :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rober6666 30 kwi 2011, 10:22
Hej
Dzisiaj gram wielki koncert z okazji naszego X lecia.
Radośc z tego wydarzenia znacznie mąci ta kure...ka derealizacja, która od kilku dni do obłędu mnie doprowadza. Strasznie źle się gra koncert dla 500 osób w takim stanie będąc. Zamiast szaleć za bębnami będę się koncentrował żeby się nie walnąc , bo jak bębniarz się walnie to sypie się cały kawałek...że tez nie zostałem wokalistą ,hehehehe. Mógłbym objawy derealizacji spacyfikować odpowiednią dawka alko....a za bębnami to nie wchodzi w rachubę.Granie na bębnach muzyki metalowej przypomina bardzo szybka jazdę ( znam to z autopsji jak wiadomo i stąd moje kłopoty ) samochodem przez miasto w godzinach szczytu.Jedno wypite piwo mogłoby doprowadzić do katastrofy...
Maj i czerwiec będą ciężkie.Psychiatryk, leczenie odkleszczowej choroby (masa antybiotyku co pogarsza na jakis czas znacznie stan )jakies rozprawy i inne strachy sądowe....Byle do sierpnia,gdzie jeśli doczekam w jednym kawałku czeka mnie nagroda w postaci 2 tyg wakacji z Żoną i Synkiem, na co jeszcze niedawno nie miałem juz nadziei (ale może się tez okazać , że będą to wakacje przerwane rozprawami , lub może się równiez okazać, że będą to Nasze ostatnie wspólne wakacje)
Pożyjemy-zobaczymy
albo nie pożyjemy i będzie nas to waliło,hehehehe
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez Dust 30 kwi 2011, 11:27
Oby wszystko sie ulozylo choc czeka Cie trudne zadanie.Ja wlasnie jestem w drodze do Leszna na Speedway GP.Czuje sie lepiej w ostatnim tyg.Mieszanka wenlafaksyna+mirtazapina15+lamotrygina75+ketrel125+clonazepam1.5 robia swoje.Dawno nie czulem sie tak stabilnie.Jednak trzeba eksperymentowac ile sie tylko da bo jest szansa na spora poprawe choc sytuacja czesto wydaje sie beznadziejna.Trzymajcie sie tam
Dust

przez rober6666 30 kwi 2011, 11:33
....ale masz zestaw !!!!! godzien Mistrza CHAD ,hehehehe
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez Dust 30 kwi 2011, 12:26
Haha Robert zerknij na fora w USA.Tam niektorzy maja koktajle 10 lekow na raz lol.Jeszcze daleko nam do nich ale jak widac ja robie ciagly progres w tej sprawie :D
Dust

przez Lukaszenka 30 kwi 2011, 13:48
siemka, kurde napisałem coś i nie doszło :( no truska męczyłem tak jakby z nudów agresij ale to raczej jak byłem mniejszy poterm coraz mniej , no np robił salta 4x, woda do wanny i go dawałem na statek no do miski a on sie bał strasznie i wyskakiwał ale ja go łapałem , i wiele tego nie chce mi sie narazie pisac moze potem , ale to co ci psychole robia to jest nie do porównania patrzcie tu : http://www.youtube.com/watch?v=d8h-KrqRFI0 albo http://www.youtube.com/watch?v=n-NTqH9lvwc , aż łezki w oczach sie pojawiaja , ehh :( ale ta sa stare nagrania chyba mysle ze już tego nigdzie nie ma tak? i fajnie piosenki sa ale i tak ten zespół ma lepsze heh , jeden z moich ulubionych zespołów 2 po story of the year, kiedyś muj ulubiony ale te piosenki akurat nie choc 1 w sumie na początku mi sie bardzoo podobała , myśli mocnych samobujczych nie mam ale jakos z 1miesiac temu miałem to sie pozbierałem do kupy i zacząłem normalnie ale nic tego lęki , myśli depresyjne itp itd :( A tu muza jakom słucham : http://www.youtube.com/watch?v=Ab_xqbNU2Y0 , http://www.youtube.com/watch?v=9wap9zO7 ... re=related , http://www.youtube.com/watch?v=PVFtRq81Ku8 , a wiele tego jest wszystkie są piękne praktycznie :) jak sie słucha to aż tak wzrusza pobudza , odkrycie życia dlamnie :) także lubie to rise against : http://www.youtube.com/watch?v=Dd0xNU9Jm2c , i jaj sobie nie robie :) .
Parkour 3 run story of the year rise against

przez linka 30 kwi 2011, 13:51
Lukaszenka, :shock: Twój post jest tak chaotyczny, że ciężko coś zrozumieć....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez *Monika* 30 kwi 2011, 15:20
Lukaszenka, Mam nadzieję,ze sobie zdałeś sprawę z tego,że nie można męczyć zwierząt i pastwić się nad nimi.
NIe jestem Twoją matką, ale nie pochwalam takiego zachowania i myślę,że nikt go nie pochwali. :evil:
Obrazek
Główny Moderator

przez Lukaszenka 30 kwi 2011, 16:55
no staralem sie ladniej pisac troszke :), no wiem przykro mi z tego powodu , teraz jestem starszy już i pewnie bym tego nie robił :) , a nawet chcę być vegetarianinem , wspierać zwierzęta itp itd, jakoś mi to troche przeszło bo co innego mam na głowie , ale i tak bym chciał to robić nawet gdy nie mam ochoty :) powiedżcie jak moge tego dokonać? czasami widać zamyka sie psy w klatkach no w zagrodzeniu i szczekają bo chcą pobiegać albo coś innego , i ja mówiłem rodzicom bo unas tak zamykaja z 1-3 psy i szczekaja , ale oczywiscie na 24/h to sa może 4godz w klatkach potem do garażu tam se spia itp itd, mysle ze to nie dobrze ze stron włascicieli pies potrzebuje sie wylatać :) byłem już raz u typka a on domnie wyskoczył odrazu nic nie powiedziałem i mówi: wypierdajaj z tąd mi skurwysynie , już cie tu /cenzura/ nie ma , a ja co chuju /cenzura/ jebana mać , a on domnie o /cenzura/ dzaraz dostaniesz i chciał mnie zbić a ja to choc i uciekałem ( wyedy nie chciałem sie bić bo nie byłęm wycwiczony i mugłbym przegrać :( ) i zatrzełem sie drzeć głosno i sie wystraszył i powiedziałem mu żeb tego psa wypuscił i zeby nie palił smieci w kominie bo zadymia całe osiedle jakims plastikiem , a on nic dalej to robi , tato nawet był babcia itp itd, a na strażź nie moge sie dodzwonic tato im muwil ale nic :( , miałem nie raz ochote mu przyfasolic temu gosciowi ale albo go nie było albo cos mi wypadło szczególnie brak wytrenowania :( , ja sobie lubie poglądać smieszne filmy np : władca pierścionka heheh . no
Parkour 3 run story of the year rise against

przez specjal 30 kwi 2011, 17:48
Tak piszac,to nie ma roznicy czy cos wypije czy nie bo zawsze mam wirtualny swiat.Ale nastapla sensacja dostalem blogoslawienstwo za 1 piwo,w kosciele chyba drozej jest?
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

przez Zenonek 30 kwi 2011, 19:04
Dust napisał(a):Haha Robert zerknij na fora w USA.Tam niektorzy maja koktajle 10 lekow na raz lol.Jeszcze daleko nam do nich ale jak widac ja robie ciagly progres w tej sprawie :D

Na forum psychiatria.pl pisali jakie komba biora np :

- 600 Klozapolu, 2500 mg Depakiny + 3 inne ktos tam bral....

Nowy lek :

http://en.wikipedia.org/wiki/Asenapine

przez specjal 30 kwi 2011, 19:42
serio oni tyle lekow biora? :shock:
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

Sortuj wg