CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez rober6666 05 kwi 2011, 11:53
Hey
Dziś mam trochę zjazd formy.
Przytłacza mnie nadmiar kłopotów finansowych.Wiem, że to nic w porównaniu z tym co było ostatnio, ale niestety nie jestem niczym ptactwo, które Bóg raczy karmić każdego dnia.To nie ta bajka.
Mam ogromny dług związany z adwokatem i kaucją. Okazuje się, że z zębami , które mi połamali ci debile z AT nic się nie da już zrobić (4 przednie).Muszę sobie wstawić.Nie mogę jak debilowaty żul wyglądac, który postradał zęby nie w chwalebnej walce z AT (heheheheheh-moja walka wyglądała tak , że leżałem skuty i zbierałem kopy,heheheh, ale zawsze coś,jakiż to poważny przeciwnik i nobilitujące kopy od nich , hehehehe ) lecz pod biedronką od strzału butelką od jabola,hehehe.
NFZ mi to zrobi , owszem, ale za rok najwcześniej.W kanałach mam chodzić do tego czasu? Prywatnie mogę mieć na piątek gotowe-600 pln...poza tym wnet adwokat będzie krzyczał o kasę...jedno auto już sprzedałem , a i tak mam z 10 tysiaków zadłużenia.Jutro wizyta u terapeutki...kolejna stówa.Nie wiem już co sprzedać.Może napisać książke o heroicznej postawie w areszcie, która stanie się bestselerem na kanwie którego powstanie kolejny debilowaty serial w polsacie? :D :D
Sorry za jęki.Zaraz idę dalej cieszyć się na nowo otrzymanym życiem
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez *Monika* 06 kwi 2011, 02:02
offelia, Mы пишем по-русски, потому что мы любим этот язык. Я ещё веду монолог в этом языке. Ли кто-то присоединится к мне? offelia, Ты пользуешься российским языком письменно и речи? ;)
Obrazek
Główny Moderator

przez Waplo 06 kwi 2011, 06:59
Kolejna byle jak przespana noc. O godzinie piątej wkurzony zwijam kołdrę i wciskam ją wysoko pod głowę , kładę się z podkulonymi nogami na lewym boku. W brzuchu zaczyna coś bomblować , jakby odpuszczał stres. Leżę tak do szóstej ,jest o wiele ,wiele lepiej. Może to kolejna ściema mojego organizmu lub fazy mieszanej ... a może nie :great: . Jest przed siódmą, zjem śniadanie i do pracy. Wieczorem z przyjemnością to sprawdzę. Pozdrawiam.
Uśmiech pozwala nabrać dystansu do Życia :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Waplo 06 kwi 2011, 23:01
Ka_Po dziękuję. Nie wiem jak to Zrobiłaś ale zadziałało :D .W związku z tym proszę o przesłanie mi na PW takich samych życzeń ale ... już co najmniej na tydzień ;). Pozdrawiam - (rządny samych miłych i sympatycznych dni) Waplo :mrgreen: .

przez rober6666 07 kwi 2011, 08:13
...kolejny plus pobytu w "sanatorium " jest taki , że pozwolił oddzielić ziarna od plew w temacie "koledzy i przyjaciele "...Niezawodny filtr,hehehe.Klimat wokół mnie sie przynajmniej oczyścił, nie ma juz fałszywego gó.wna.Zostali tylko tacy dla których warto żyć...
Małżeństwo mi się - o dziwo- wyprostowało,żona się wykozaczyła przez czas mojej nieobecności,teraz nawet mnie-łobuza-ustawia,heheheh, co mnie nawet kręci, bo naprawdę teraz mało co, jest mnie w stanie wyprowadzić z równowagi.
Reasumując-otwieram prywatną puchę , gdzie za kasę przetrzymam każdego odpowiednio długo żeby w zależności od oczekiwań schudł, poprawił stan zdrowia psychicznego, wyczyścił swoje otoczenie z fałszywych szmat , tak żeby pozostali tylko Ci najwartościowsi....Ale jak ktoś zasłuży to wrzucę na "enki" czyli pojedyncza malutka cela, z monitoringiem całodobowym nawet w sraczu i wszystkim przyśrubowanym do podłogi, a spacery tylko samemu w małej klatce na dworze,hehehe,a żarcie podawane jest przez małą klapkę w drzwiach celi...nota bene chcieli mnie początkowo w takiej zamknąć,bo przecież taki wielki gangster ze mnie tfu.
Pozdrawiam
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez paradoksy 07 kwi 2011, 13:27
Ka_Po, ze względu na manię?
przecież (chyba) nie ma tak źle?

ale oddział dzienny to fajna sprawa.
mówisz o takim, gdzie przychodzi się na parę godzin na terapię a potem do domu?
paradoksy

przez *Monika* 07 kwi 2011, 18:28
Ka_Po, Kasiu, nie bój się. To dla Twojego dobra. Myślę, że sobie poradzisz.
Więc Twój psychiatra postawił na terapię.
Ja się cieszę. Zrobisz coś dla siebie.
Obrazek
Główny Moderator

przez paradoksy 07 kwi 2011, 19:56
no pewnie że kocha ;)

oddział dzienny to super sprawa, chociaż nie raz się płacze albo ma się ochotę dać komuś w twarz :mrgreen:
paradoksy

przez *Monika* 07 kwi 2011, 21:03
Ka_Po, Gdyby Cię nie kochał...dawno by już Go z Tobą nie było.
Basia dobrze mówi. :D
Ja uważam,że gorzej już być nie może Kasiu. Będzie tylko lepiej.
Zrób tak,żeby Cię nie wyrzucili ;)
Obrazek
Główny Moderator

przez Waplo 08 kwi 2011, 07:36
Ka_Po,też sądzę że oddział dzienny to będzie dla Ciebie dobre rozwiązanie .Będziesz miała codziennie kontakt z lekarzami , pogadasz z ludźmi i nie siedzisz sama w domu. Odnośnie Twojego pytania to ciśnienie mam raczej niskie .Najbardziej mnie wkurzają te p.......e wahania nastrojów,
gdy nagle wydaje mi się ,że coś mi zaczęło pomagać ( np.jakieś ćwiczenia -i jestem tak o tym przekonany,że potrafię je wrzucić na forum) czuję się jak w remisji przez jeden dzień (czasami nawet 3 dni)a potem totalny dół. Jeszcze trzy lata temu dwa dni pod rząd poprawy nastroju
oznaczało jedno REMISJA :great: teraz nie oznacza nic . We wtorek wizyta , chyba zgłoszę reklamację :D .Pozdrawiam.
Czy wiecie co słychać u Amona ?

przez Dust 08 kwi 2011, 09:51
Waplo to cos jak u mnie - kurewski stan.Dzisiaj bylem u swojej Pani doktor i nakrecilem sie na maksa przed wizytą (czulem ze nadchodzi hipo i po drodze na mp3 zapodalem ostrą muze co zadzialalo jak katalizator).
Dosc lagodnie mnie potraktowala biorac pod uwage fakt,ze oznajmilem jej ze mam niekiedy niepohamowana agresje nie do ogarniecia.Dostalem neuroleptyk (Ketilept),mam zwiekszyc lamotrygine a odstawic mirtazapine.Dobrze ze ugryzlem sie w jezyk i nie powiedzialem ze dwa razy o maly wlos nie ubiłem dwoch frajerow w pracy (kumple mnie odciągali),bo bankowo wyladowalbym na oddziale.

Ka-Po lipa z tym szpitalem ale moze tak bedzie lepiej dla Twojego bezpieczenstwa.Jak wiemy nagle zejscie ze stanu na pograniczu manii do glebokiej depresji moze skonczyc sie tragicznie.
Dust

przez rober6666 08 kwi 2011, 10:10
...a ja jestem stabilny jak nigdy dotąd.
To niesamowite uczucie.Po tylu latach nieprzerwanego stanu mieszanego przeplatanego silnymi maniami nagle taka solidna stabilnośc...nie wiem jak to ugryźć.Wolę tego nie rozkminiać głebiej, bo gdzieś podświadomie boję się , że wstanę kolejnego ranka i wszystko szlag trafi jasny i nagły.
Ten świat jest pokręcony i nie do zrozumienia .Bardzo poważne zarzuty i Areszt rzuciły mnie na samo dno choroby , rozpaczy,maligny i beznadziei i daję słowo , że brakło zaledwie tygodnia aby przed moim nazwiskiem umieszczono Ś.P , a po nim R.I.P .I to wszystko jakoś spowodowało teraz niespotykana stabilizację i dobre, zapomniane już przeze mnie samopoczucie.Przeciez powinno być inaczej, racjonalnie rozumując.Powinienem teraz wyć na oddziale zamkniętym w pasach.
Na razie cieszę się każdym kolejnym dniem, korzystam z każdej chwili do maximum, chłonę świat całym sobą-przecież byłem już pewien , że to wszystko nie będzie już mi dane i mam to już za sobą.
Pozdrawiam
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez amelia83 08 kwi 2011, 16:21
ka pomaz napewno Cie Kocha,skoro chce i zalezy mu ,żebyś czuła się dobrze.. :lol: cieszę sie z Tobą.
.nawet udzielił mi się Twój dobry humorek,bo u mnie przed chwilą klapa total tzn. odwiedził mnie komornik pierwszy raz w życiu i tak mnie to wyprowadziło z równowagi że miałam ochote krzyczeć....troche dałam popalić moim biednym rodzicom starym i chłopakaowi....i ten witrzysko paskudne mnie wkurwia i to że bedziemy jechać ponad godzinę autem z M atak pizdzi nielitośnie ...ale cieszę się że chce mu sie po mnie jechac jeszce wczoraj miał temperature i dwa dni w wyrze zdychał
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez specjal 08 kwi 2011, 17:14
a gracie w pokera?Zauwazylem ze jak jestem wkurwiony to karty ida
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

Sortuj wg