CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

przez *Wiola* 12 sty 2011, 21:30
Ka_Po,
Bidulko, współczuję, kuruj się.
Moderator

przez coma 12 sty 2011, 23:03
Odkąd lekarz podejrzewa u mnie ChAD to ciągle doszukuję się jakiś objawów. Ja niedługo w hipochondrię wpadnę :roll: A przecież wiem, że nie mam tej choroby i że ją na pewno wykluczą...
coma

przez specjal 12 sty 2011, 23:05
Heh ta specjal to piwo jedno z najlepszych jakie lubie dodajac jeszcze tatre.Promocja to do wygrania piwa i volswageny.

[Dodane po edycji:]

Aha jeszce jedno w hipermarkecie promocja tatry byla,wychodzilo 1,60zl za puszke
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna Maria 13 sty 2011, 00:12
specjal reklamujesz piwo na forum dla ludzi "chorych" :shock:
Anna Maria

przez Rambo123 13 sty 2011, 12:30
Ka_Po wracaj do zdrowia. Zamieniłbym Twą chorobę na moją subdepresję.która ciągnie się w nieskończoność.

Specjal nie rób smaku
:why: :why: :why:
Ech życie.

przez RafQ 13 sty 2011, 13:55
milano3 w Twoim przypadku chyba jednak najlepszy bylby szpital.Przy takich objawach juz nie ma zartow.

A co do benzo,to 4mg przy mojej tolerancji to wcale nie jest tak duzo.Kiedys gdy byla ona znacznie mniejsza w akcie desperacji zazylem jednorazowo 8mg clona (po 2 tabletkach 2mg stracilem rachube).Co najdziwniejsze wcale mnie to nie zamulilo i nikt z otoczenia nawet nie zauwazyl.Nigdy wiecej tego nie powtorzylem i nie zamierzam.Dowodzi to jednak,ze rozne osoby moga roznie reagowac na benzodiazepiny.Niektorzych 0.5mg xanaxu zwali z nog a innych 4mg nawet nie uspokoi.
RafQ

przez Rambo123 13 sty 2011, 21:20
Ka_Po ja już nie wyciągnę siebie w hipo za pomocą pracy. Zabronili pracować emerytom. A było tak pięknie w hipo. Był szmal, można było podróżować po świecie. Teraz czeka mnie ciężki okres wychodzenia z depresji. Jeszcze nie próbowałem bez pracy. :why: :why: :why:
Ech życie.

przez Rambo123 13 sty 2011, 21:39
Pracowałem już w UK dwa lata. Może tam się wybiorę? Z wnukiem chodze na spacery ale w stanie subdepresji. Brakuje mi tego pałera Hobby od czasu depresji wogóle mnie nie pociąga. Zaniedbałem je. Pociąga mnie łóżko. Oczywiście w samotności :D
Ech życie.

przez RafQ 14 sty 2011, 01:17
U mnie od kilku dni jazdy ze skrajności w skrajność i zmiany faz po kilka razy na dobę.Można oszaleć i ledwo ogarniam.Ciekaw jestem jak ludzie mnie odbierają i jak to wyglada z zewnątrz.Chyba nie najlepiej,bo ciężko się kontrolowac przy takich jazdach.
RafQ

przez Zenonek 14 sty 2011, 11:01
Klozapina ? Hmm moze dlatego, ze przerwales, bo to lek dzialajacy na bardzo wiele receptorow, wiec powinien dzialac sehr gut.

Panuja jakies przejebane infekcje...Mnie trzyma tyz od poniedzialku i ni grzyba nie przechodzi, a antybiotyku nie chce zazywac.

Dodatkowo cala noc nie spalem, bo nie potrafie spac majac zapchany nos......

przez Rambo123 14 sty 2011, 11:58
Czyli wszyskim gorzej? U mnie też bez zmian. Subdepresja dalej trzyma.
Ech życie.

przez RafQ 14 sty 2011, 12:43
Miałem żoładkówke (grype) jakiś miesiąc temu.Poskładała mnie tak,ze nie moglem wstac z lozka.Porazka,bo przez ponad tydzien jeszcze mialem nudnosci i bole brzucha.
RafQ

przez RafQ 14 sty 2011, 13:18
Ja sobie tego nie wyobrażam :shock: .Prawdopodobnie wystrzeliłoby mnie w kosmos :? .Sam brak benzo by mnie nieźle zmiótł a co dopiero brak wszystkiego na raz + grypa.
Trzymaj sie tam.Ja ledwo wyrabiam z benzo,bo po weekendowym zwiększaniu dawek mam ogromne trudności z powrotem do dawek podtrzymujacych.
RafQ

przez Rambo123 14 sty 2011, 21:12
Mnie infekcja przeszła. Za to nastrój poszybował w dół.
Ech życie.

Sortuj wg