CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

przez Rambo123 01 sty 2011, 12:14
Ja wstałem dzisiaj w najgorszym dołku chyba od kilku miesięcy. Po raz drugi w dorosłym życiu nie wypiłem nawet lampki szampana. Jest mi ciężko. Żeby ta depra już przeszła.
Jak Robert powróci na forum to nie pozna swego tematu. Tyle postów napisaliśmy.
Ech życie.

przez GG7 01 sty 2011, 12:48
WIARA, NADZIEJA, MIŁOŚĆ!!!!!!! - i musi być lepiej ! ;)
Rexetin+Trittico+Oxazepam+Miansec // i czasem C2H5-OH ..."idę" -powoli chyba ..? w stronę prostej ,byle bym szybko nie dotarł do jej kresu."NFZ" - Nichilistyczna Filozofia ZBRODNI - Poszargana/poszarpana wielowątkowość wewnętrzna powoli dobija/zabija.. qrv. 104 kg :( /67"
GG7

przez Rambo123 01 sty 2011, 19:18
Ka_Po proszę napisz jak się czujesz, lubię czytać że komuś jest lepiej. Daje to nadzieję tym którym jest żle na ozdrowienie. Ja myślę że na wiosnę będzie lepiej.
Ech życie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rambo123 01 sty 2011, 21:55
Dziękuję w imieniu wszystkich czadowców. Tak czułem się jeszcze w maju i świat należał do mnie. Trwało to długo. I mogło jeszcze dłużej. Szkoda że w tym stanie nie można pozostać na zawsze.
Ech życie.

przez RafQ 02 sty 2011, 04:56
Ka_Po widze ze idealnie trafilismy z formą :great: .Takiego sylwestra nie miałem od czasów szkoły.Była jazda na maksa i śmiałem się do rozpuku przez cały wieczór.Byłem u kumpla w domu razem ze znajomymi - niezły klimat.
Musze częściej chodzić na takie imprezy.Mam dość siedzenia i marudzenia w domu zamartwiając się o jutro.Mieć wyjebane na wszystko to chyba najlepsze podejście.
RafQ

przez RafQ 02 sty 2011, 08:27
Staram się jak mogę.Ostatni tydzień to wciąż wahnięcia ale jednak z przewagą pobudzenia.Ale jebac to...trzeba zyc chwila bo nigdy nie wiadomo ile takich chwil bedzie nam dane przezyc.
RafQ

przez specjal 02 sty 2011, 16:32
No Rafq jakas przemiania.Gz ;)
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

przez Rambo123 02 sty 2011, 16:34
Również się cieszę RafQ. Może ten nowy rok przyniesie nam poprawę. U mnie bez zmian.
Ech życie.

przez Zenonek 02 sty 2011, 18:03
No wlasnie co z Robertem ??

przez paradoksy 02 sty 2011, 18:21
nie wiadomo co z Robertem :-|

Rafał, to dobrze że masz stabilny nastrój, nie tyle dobrze, że dobry, ale że właśnie stabilny...oby tak dalej.
paradoksy

przez Rambo123 02 sty 2011, 20:35
To dobra wiadomość Kasiu, bo już martwiliśmy się o niego.
Ech życie.

przez Śnieżka* 03 sty 2011, 14:17
Amon, czyli wracasz do kraju? jakie masz nastawienie? chcesz już zostac w ojczyźnie na stałe?
Raz do roku umieram, później rodzę się na nowo, by znowu umrzeć.

przez Rambo123 03 sty 2011, 19:55
Zdrowiej, szkoda spędzać czas w łóżku. Mąż niech Cię wygrzeje. :D
Ech życie.

przez RafQ 04 sty 2011, 00:39
Amon_Rah widze ze mamy ze soba wiecej wspolnego niz tylko chorobe.Odkad pamietam nienawidzilem tego jebanego kraju.W tej chwili nie slucham radia,nie ogladam tv,nie czytam gazet,nie wchodze na Polskie portale z wyjatkiem 2 zwiazanych ze sportem i tego tutaj forum.
Najlepsze sa malomiasteczkowe spolecznosci i wsie gdzie ciemnote,zacofanie i zawisc wyczuwa sie na kazdym kroku.Jak patrze na to wszystko i mysle o tym to dostaje mdlosci.
Chcialbym wyjechac i nigdy tu nie wrocic.Niestety choroba i brak znajomosci za granica uniemozliwiaja mi wyjazd.Co prawda mam rodzine w Kanadzie i nieraz nas odwiedzali ale nigdy nie zapraszali nas do siebie (a to najblizsza rodzina ze strony matki).Wiec maja na mnie wyjebane jak z reszta wiekszosc otaczajacych mnie ludzi.
Na razie wegetuje a potem zdechne w tym pieprzonym kraju i nic tego nie zmieni.

[Dodane po edycji:]

Amon - rozmawialem z kumplem,ktory tez bierze ten lek co Ty - Klozapol.Tyle tylko ze on ma zdiagnozowana schize z mocno nasilonymi objawami derealizacji i depersonalizacji."Przesiadł" się z rispoleptu i byla to jak najbardziej trafiona zmiana.Uspokaja,zmniejsza derealizacje i co najwazniejsze nie ma jakis drastycznych skutkow ubocznych.

[Dodane po edycji:]

Ka_Po grypa? Nic przyjemnego o czym przekonalem sie pare tyg temu.Troche uciazliwe,ale przejdzie i przy naszej chorobie to jest jak lekki katarek ;-).
RafQ

Sortuj wg