CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

przez RafQ 27 gru 2010, 12:45
To dobrze,ze cos zaczyna sie zmieniac.Sam wiesz,ze to kwestia czasu i niedlugo przyjdzie zmiana fazy.Najgorsze jest to,ze w tej depresyjnej mysli sie ze ona bedzie trwac wiecznie a zmiana graniczy z cudem.Tak nie jest,dasz rade.
Ja przezylem wlasnie najlepsze swieta od 6 lat,bo w sobote od razu wrocilem do domu (wczesniej siedzialem u rodziny przez cale 3 dni).Wystarczy same swieta spedzic w domu w gronie przyjaciol i znajomywch a sprawa diametralnie sie zmienia.Eksperymentuje z nowym lekiem i jak na razie wyniki sa zadziwiajaco dobre.Ale czas pokaze.
RafQ

przez Rambo123 27 gru 2010, 13:11
Cieszę się że przynajmniej wam jest dobrze. Za chwilę wychodzę z wnukiem na spacer i lęk mnie ogarnia. Pieprzona depresja!!!!!!!
Ech życie.

przez RafQ 27 gru 2010, 14:03
Amon zajebiscie ze cos zaskoczylo,bo juz sie martwilem.Jaka kombinacje w tej chwili dostales?
Odnosnie mojego nowego leku to chetnie pogadam na PW lub gg.
RafQ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 27 gru 2010, 15:42
RafQ,

Daj znac na PW co to za lek ?

przez *Monika* 27 gru 2010, 23:06
RafQ, No właśnie pochwal się coś dostał maleńki za specyfik? ;)
Cieszę się,ze lepiej u Ciebie.
Amonku, a pamiętasz jak źle się czułeś. Mówiłam,że to minie!
Acha......mówiłeś Jej o nas? :twisted: ;)
Obrazek
Główny Moderator

przez DEPRES 27 gru 2010, 23:46
Widzę,że lubicie z siebie robić roślinki.A tak naprawdę,to co chcielibyście czuć tak cały czas na okrągło? euforia,podniecenie,podekcytowanie ?W życiu każda emocja ma swoje miejsce i czas.

przez Rambo123 28 gru 2010, 11:35
Nic dodać nic ująć Ka_Po. Nikomu nie życzę chadu.
Ech życie.

przez RafQ 28 gru 2010, 11:57
DEPRES kolego przywal sobie amfetamine lub jakiegoś agoniste dopaminy,to zobaczysz na czym polega hipomania bądź mania w CAHD.
Słowami "W życiu każda emocja ma swoje miejsce i czas" po prostu mnie rozwalileś.Polecam poczytac w sieci jezeli na prawde chcesz sie dowiedziec.Nie masz CHAD wiec nie nadajemy na tych samych falach = nie potrafimy Ci tego wytlumaczyc nawet jezeli pytasz powaznie.
RafQ

przez specjal 28 gru 2010, 19:44
No i jak tam u was swieta,najedliscie sie?U mnie picie a u was?
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

przez Rambo123 28 gru 2010, 21:14
Jedzenia mnóstwo i alko też ale ja nie wypiłem ani kropli. :why: :why: :why:
Ech życie.

przez *Wiola* 28 gru 2010, 21:39
Rambo123,

Sorki ,że zabieram głos, ale czytam tu Wasze posty i zastanawiam się czemu się tak tym alkoholem katujesz? Skoro nie jesteś uzależniony, nie odbija Ci po wypiciu, nie robisz po nim awantur to dlaczego skoro masz ochotę się napić postanowiłeś tego nie robić?
Moderator

przez specjal 28 gru 2010, 22:16
Rambo a palisz fajki?Chorujesz na jakies choroby somatyczne,masz farta ze jestes na emeryturze i zwiedziles swiat,naprawde.
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

przez Rambo123 29 gru 2010, 12:32
Wiola w 99% mi nie odbija. Może mi odbić jak nic nie pamiętam co robię. W tej chwili biorę lekarstwa, jestem w dołku i alko by mi te doły powiększył. Samopoczucie na drugi dzień byłoby fatalne. Obiecałem żonie że nie będę pił. Jak miałem hipo przez 3,5 roku to potrafiłem pić dziennie. Wyobraż sobie wczasy z full wypasem, darmowy alko dziennie. Nie ma o czym mówić.

Specjal jestem zdrowy fizycznie czego żałuję w depresji. Fajki palę ale staram się ograniczać do minimum. W domu nie wolno palić, taką przyjęliśmy zasadę z żoną.
Muszę się trochę pochwalić bo jest mi żle. Udało mi się pomimo tylu depresji i hipo wychować dwójkę dzieci, skończyli studia, mają własne rodziny i dobrą pracę.
Mam też wnuki i to trójkę, jeden akurat śpi u mnie w domu. Jak wstanie to pójdę z nim na sanki.
Spacjal pomimo że jakoś dotrwałem do emerytury to teraz czuję się tak jakbym zawalił całe życie. Pieprzona depresja. Od dziś zwiększam dawkę antydepresanta.
Ech życie.

przez *Wiola* 29 gru 2010, 14:01
Rambo123,

Ale ja nie miałam na myśli tej akurat chwili. Pewnie ,że jak się źle czujesz i bierzesz leki to nie ma co jeszcze alkoholu dołączać. Tylko zrozumiałam z Twoich wypowiedzi, że postanowiłeś nigdy już się nie napić, ale miałbyś nieraz np w towarzystwie ochotę. Dlatego pytałam , czemu takie wyrzeczenie, skoro alkohol nie był Twoim problemem.
Moderator

Sortuj wg