CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

przez magdalenabmw 20 kwi 2010, 11:39
rober6666 napisał(a):Monika i Magdalena
Dzięki za troskę o nas...
Fajnie jak kumate i atrakcyjne laseczki sie interesują i troszczą

Typowy facet :mrgreen: :pirate:

rober6666 napisał(a):Co u mnie?
czuję się na 4 czyli w miarę....

4 to już nieżle :smile: Ostatnio jak było 5, to było już naprawdę dobrze, pamiętasz? :smile: Ciekawi mnie ten Twój desperacki pomysł, mam nadzieję że nic głupiego nie wymyśliłeś 8) :?

p.s. Monia-dzięki za komplement :smile: A Ciebie gdzie można zobaczyć?
Shadowmere- faktycznie jesteś bardzo ładna :smile: Niby ciemno, ale rysy widać.
magdalenabmw

przez *Monika* 20 kwi 2010, 17:45
magdalenabmw,

Magdo?

No jak to gdzie? Przecież masz moj profil na Naszej Klasie. Tam jest mnóstwo moich fotek.
Shadowmere, Brzydoty? Dziewczyno....o czym Ty mówisz? Twoja skoromność powala na kolana. NIe doceniasz siebie, albo wiesz,że jesteśładna, tylko tak sobie żartujesz.

W każdym bądź razie powiem tak:
Magda jest śliczna, Ty też jesteś sliczna, Robert i Amon to dwaj przystojniacy.
Obrazek
Główny Moderator

przez magdalenabmw 21 kwi 2010, 00:25
Monika1974 napisał(a):magdalenabmw,

Magdo?

No jak to gdzie? Przecież masz moj profil na Naszej Klasie. Tam jest mnóstwo moich fotek.

Ale ja jestem głupia :lol: No przecież :mrgreen: hehehe

Ja też myślę, że każda kobieta jest ładna. Tylko nie każda jest zadbana.
Co do Panów także się z Tobą Monia zgodzę, jest na czym oko zawiesić :yeah: :pirate: hyhy
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Shadowmere 21 kwi 2010, 08:54
A ja mam pytanie do Roberta,żyjesz?Bo coś niebezpiecznie ucichłeś.
Shadowmere

przez rober6666 21 kwi 2010, 10:00
Żyję, żyję piękna Pani,hehe
Monika , Dzięki za komplementy w imieniu moim i Amona...Ciekawe co tam u Niego..
Potem sie rozpiszę trochę .
teraz czas goni
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez *Monika* 21 kwi 2010, 20:47
rober6666,

To dobrze, że czas Cię goni. To znaczy,że nie leżysz odłogiem :-) Dajesz radę.
Co z lekami? Odtruwasz organizm Robcio?
Napisz jak się czujesz w skali 0-10.....tak jak Magda napisała wcześniej.
Amon napisał ostatnio,że będzie zaglądal rzadziej,ale będzie. Więc czekamy :-)

NIe dziekuj Robercie za komplementy...należą się.

Całuję.
Obrazek
Główny Moderator

przez rober6666 21 kwi 2010, 21:21
Siemanko
Żyję (jeszcze,hehe )
też jestem ciekaw co u Amona
co u mnie?
Walczę z ta suką
po odstawieniu wszystkich leków po kilku dniach zrozumialem , że Lit jednak ma sens w moim przypadku.
zacząłem odczuwać jego brak. Objawiało sie to takimi dziwnymi , nerwowymi wyładowaniami elektrycznymi w mojej glowie-nie wiem jak to określić-jakby mnie prąd delikatny kopał,podłe uczucie, bardzo nerwowe,. spłycil sie sen
Chyba jak każdy CHADOWIEC będę skazany na niego do końca swych dni.
Ostatnie 2 dni ( a właściwie wieczory ) były niezłe-na trasę koncertowa do Polski przyjechała moja ukochana kapela metalowa z Grecji. Słucham ich juz od 15 lat. Można powiedzieć , że są moimi mentorami, moja muzyczna Alfą i Omegą
W poniedziałek bylem na ich koncercie w Katowicach , a wczoraj we Wrocławiu.
Oczywiście daleko mi do takiej ekstazy jaka osiągalem na ich koncertach gdy mnie ta franca nie toczyła. Było pięknie , ale napięcie nie schodzilo-nie potrafilem osiągnąć tej cudownej jedności z muzyką, tego wtopienia sie w każdy dźwięk gitary czy bębnów.
Najlepsze jest to , że ja i mój Brat (gra ze mną w kapeli ) mieliśmy wreszcie okazje sie z Nimi poznać-po koncercie uwaliliśmy sie z Nimi w Katowicach,a gdy zobaczyli wczoraj , że przyjechaliśmy za Nimi do Wrocławia to byli w lekkim szoku i znów po koncercie było zabawnie,heheheheh
Jeszcze dzis wrzuce fotke na forum i podam linka
Wraz z odstawieniem leków puściła mnie derealizacja.
Myślę że nie wróci po Licie
zastanawiam się nad trittico-może ma ktoś jakies doświadczenia?
czuje sie kiepsko, ale jakoś idzie-bywalo duuużo gorzej , hehehehe , zwłaszcza po lekach
Dobrze , że mam konika w postaci muzyki ( kocham granie na bębnach, kocham grac i brac udzial w koncertach , i kocham conocne sesje ze słuchaniem muzy na słuchawkach z kilkoma browarkami na stole)i oglądania się za spódniczkami,hehehehe-Niech juz będzie lato !!
rozglądam sie za adrenalinogennym zajęciem-to zawsze na mnie działa świetnie
Trzymajcie się
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez Shadowmere 21 kwi 2010, 21:36
rober6666, Trittico to jedno,przypominam o noradreninergicznej reboksetynie.
Shadowmere

przez rober6666 21 kwi 2010, 21:37
pamiętam, pamietam
na dniach może sie połakomię na te cukiereczki,heheheh
dzięki za sugestię

[Dodane po edycji:]

...dorzucilem fotkę z imprezy po wczorajszym koncercie..

post307106.html#p307106
NON SERVIAM

obserwowany

przez Sebastian26 22 kwi 2010, 09:54
Ostatnio jest naprawdę intensywnieeeeeee... Zacząłem brać ostre 17 godzinne nadgodziny w pracy :D:D:D Slogan "300 % Normy" nabiera nowego znaczenia :twisted:

Pozdrawiam!
"Why should I engage in this masquerade?
I don't wish to fuck around
And accept to face the worst of myself
Yes, I am Ultraviolence"

przez ashley 22 kwi 2010, 12:13
Ostatnio jest naprawdę intensywnieeeeeee... Zacząłem brać ostre 17 godzinne nadgodziny w pracy :D:D Slogan "300 % Normy" nabiera nowego znaczenia

Czy to myśl o zakupie nowego sprzętu do grania tak Cię zmotywowała? :D Super, że Ci dobrze idzie w pracy! :smile: Jak coś robić to konkretnie :D Poooozdroooooo!

przez magdalenabmw 22 kwi 2010, 13:10
rober6666 napisał(a):Można powiedzieć , że są moimi mentorami, moja muzyczna Alfą i Omegą
W poniedziałek bylem na ich koncercie w Katowicach , a wczoraj we Wrocławiu.

Gratulacje! Świetnie, że nie zamykasz się w domu :brawo:

rober6666 napisał(a): Wraz z odstawieniem leków puściła mnie derealizacja.

A to jest cudowna wiadomość! I jak, teraz nie masz derealizacji? To ogromny krok do przodu :great:

rober6666 napisał(a): i oglądania się za spódniczkami,hehehehe-Niech juz będzie lato !!

Widzę w Tobie dobry nastrój hehe :mrgreen: :yeah:

rober6666 napisał(a): rozglądam sie za adrenalinogennym zajęciem-to zawsze na mnie działa świetnie
t

Może zacznij skakać ze spadochronem albo na bungee? ;)
magdalenabmw

przez rober6666 23 kwi 2010, 17:24
Cześć Wam
Jakiś czas temu napisałem następujące rozważania

"Może być, że niedobór noradrenaliny jest przyczyna moich dolegliwości w jakims tam stopniu-bo to nie takie proste,niestety
przemawia za tym kilka faktów:
-leki takie jak wenlafaksyna (effektin) oraz amitryptylina powoduja wychwyt noradrenaliny juz w pierwszych dniach stosowania, natomiast wychwyt serotoniny zaczyna następować po około tygodniu. I ten pierwszy tydzień kiedy je brałem (oczywiście nie na raz-w róznych okresach choroby ) i noradrenalina dochodzi do głosu czułem sie świetnie. Niestety po około tygodniu zaczyna się odczuwalny wychwyt serotoniny i następuje katastrofa !! Totalny zjazd, kompletna, przerażająca i doprowadzająca mnie do zachowan samobójczych derealizacja, lęki nie do wytrzymania...
-podświadomie ciągle szukam sytuacji noradrenalinogennych....bójki, bardzo szybka, na granicy ryzyka jazda szybkim samochodem, oraz inne bardzo stresujace sytuacje , o ktorych nie mogę pisac...W trakcie czynienia tych rzeczy czuje sie jakbym nigdy nie był chory...
-obojętnie w jakim jestem stanie-chyba nadużywam orgazmow-wiadomo że każdy orgazm obniza poziom dopaminy nawet na 2 tygodnie i byc może w związku z tym podnosi sie poziom noradrenaliny???? Może głupio rozumuje w tym przypadu, ale gdzies chyba cos takiego czytalem
-Stymulanty podnoszące znacznie i natychmiast poziom noradrenaliny.....kilka razy zastosowalem i bylem w szoku!-zamiast zwiększenia lęków i nerwowości, niemożności spania i jedzenia nastąpily u mnie odwrotne paradoksalnie sytuacje..
Wydaje mi sie że moge mieć rację, ale nie jestem lekarzem i takie rozmyślania mozna pewnie o kant du.py potłuc.Tym nie mniej jeśli wróce do lekow to rozważę reboksetynę (edronax) "

Od 3 dni wrzucam ten edronax (reboksetyna-inhibitor wychwytu zwrotnego noradrenaliny )
Pomimo całej gamy skutków ubocznych (potliwośc, zawroty głowy, słaby sen, suchośc w ustach oraz co najgorsze-siusiok jak z budyniu,heheheheh ) czuje sie o wiele ,wiele lepiej-i to juz killa godzin po wrzuceniu 1 tabletki !!!
Lęki zminimalizowane, derealizacja zminimalizowana, przestałem zalegać i wyć.
Jestem wprawdzie spięty i rozkojarzony, oraz chętnie bym komuś nakładł, ale ten stan jest najblizszy mojemu temperamentowi , więc radzę sobie z tym nieźle
mam nadzieje że sie jeszcze bardziej rozkręci, że nie przestanie działać, że poprawa nie będzie odczuwalna w tak chemiczny i ordynarny sposób, no i że siusiok wróci szybko do normy,hehehe
Trzymajcie się
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez Shadowmere 23 kwi 2010, 17:39
rober6666, 3mam kciuki bardzo mocno.
Shadowmere

Sortuj wg