CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

przez *Monika* 05 gru 2010, 12:03
W tym co napisałaś Ka_Po jest dużo prawdy. MOja terapeutka też tak mówi.
Pozdrawiam Cię.

Amon_Rah, martwie się o Ciebie :oops:
Obrazek
Główny Moderator

przez *Monika* 05 gru 2010, 13:19
Amon_Rah, To dobrze,że masz w sobie Amonku jeszcze samokontrolę. Naprawdę nie wiedziałam,że toczysz walkę o przetrwanie. Trzymam kciuki za Ciebie.

Nosz ku.wa,żeby człowiek musiał skomleć o chwilę normalności? Zeby musiał sięgać po to co zakazane ,żeby mógł się chociaż przez chwilę poczuć normalnie? Żeby cały czas myślał o swoich ograniczeniach? Nic spontaniczności?
To bardzo smutne.
Obrazek
Główny Moderator

przez *Monika* 05 gru 2010, 13:35
Amon_Rah, To nic takiego, raz na pół roku. To nic!
Wracaj do swojego domku, dbaj o siebie i rób wszystko,żeby to kure.two odeszło raz na zawsze.
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez RafQ 05 gru 2010, 14:59
Buahaha amerykańscy chłopcy z ich reality show są lepsi :P .
Wczoraj jak wspomnialem bylem u kumpla i bylo pare osob.Planuje wesele w maju.To jak wypowiadali sie na temat ich przyszlosci mnie przytloczylo.Mowili o 5 latach,15 a nawet 20 i planowali sobie wszystko.Ja sobie planuje przyszly rok i na tym koncze.Potem wysiadam,bo bokami mi wychodzi takie pół-życie.Zmiana kierunku leczenia w najblizszym czasie a potem zmiana stanu egzystencji z pomocą broni palnej.To jest /cenzura/ moja przyszłość.

Amon - trzymaj sie i nie zrażaj się moim podejściem.
RafQ

przez paradoksy 05 gru 2010, 15:05
Amon_Rah, dobrze, że nie masz non-stop takiej "samowolki". Bo takie picie na poprawę zjebanego humoru mogłoby się skończyć wszyscy wiemy jak..
BTW. nie macie tak, że po alko albo macie fantastyczną zabawę albo zajebisty dół? nigdy po środku? czy tylko ja tak mam..?

[Dodane po edycji:]

RafQ, ja sie nauczyłam w ogóle nie planować... co ma być to będzie
planowanie, a potem wielkie rozczarowania to już nie moja działka, mam dosyć rozczarowań, a szczególnie mam dosyć rozczarowań samą sobą.
paradoksy

przez RafQ 05 gru 2010, 15:09
Alko praktycznie nie pije z wyjatkiem lekkiego drina raz na jakis czas.Jak coś to biore extra dawke benzo + cos jeszcze.
RafQ

przez paradoksy 05 gru 2010, 15:56
powinniście wyrzucić z domu te pistolety :?
paradoksy

przez *Monika* 05 gru 2010, 16:24
Amon_Rah napisał(a):Monia, tak, od jutra jestem z powrotem w domu i zacznę łykać jakieś omega 3 znowu i inne paskudne świństwa typu selen, kelp, spirulina i inne takie bo ona wierzy żę takie gówniane pierdy mnie znienacka ozdrowią i stanę się wspaniałym chłopcem z amerykańskich reklam.

Wspaniały już jesteś.
Łykaj, łykaj te Omega3. Też to zażywam.
Obrazek
Główny Moderator

przez Rambo123 05 gru 2010, 17:50
Wiecie co Wam powiem? Moim najlepszym przyjacielem i zarazem najlepszym lekarstwem był alkohol. Lecz zarazem wyrządził mi przy okazji wiele złego. Upicie się do nieprzytomności w chadzie to loteria. Mogę być potulny jak baranek lub niezwykle agresywny. Dlatego rzuciłem go całkowicie mimo że cierpię.
Oby do środy.
Przypomniało mi się że stan w jakim jestem miałem już wiele razy. Z utęsknieniem czekam na hipo.

Ktoś napisał że moja depresja musi być lekka skoro tak długo żyję z chadem Powiem jedno - w stanie najgorszym nic nie jem, nie śpię, chudnę błyskawicznie. Tak miałem trzykrotnie i za każdym razem lądowałem w szpitalu. Wódka już nic nie mogła pomóc. Po prostu nie piłem.
Ech życie.

przez specjal 05 gru 2010, 20:06
Rafq tak z ciekawosci jestes metalem nosisz dlugie wlosy :lol: ?Czemu uwazacie ze ssri sa takie slabe jak zoloft,pamietam ze ja nie wspominam zle tego leku.Tera biore symfaxin er 150mg.Na terapie nie chodze bo to jest wedlug mnie bez sensu gadanie o emocjach itp.
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

przez *Monika* 05 gru 2010, 21:18
specjal napisał(a):Rafq tak z ciekawosci jestes metalem nosisz dlugie wlosy :lol: ?Czemu uwazacie ze ssri sa takie slabe jak zoloft,pamietam ze ja nie wspominam zle tego leku.Tera biore symfaxin er 150mg.Na terapie nie chodze bo to jest wedlug mnie bez sensu gadanie o emocjach itp.

Blędnie pojmujesz terapię....piszę to poraz kolejny. I nie bój się, nikt Cię na nią na siłę nie zaciągnie, jeśli sam na nią nie pójdziesz.
Masz prawo nanią nie chodzić. Ale nie musisz głupot wygadywać,że to "gadanie bez sensu o emocjach". Jesteś w błędzie.
Obrazek
Główny Moderator

przez paradoksy 05 gru 2010, 22:07
emocje są bez sensu? to skąd wszystkie zaburzenia jeśli nie pochodzą od emocji? od tego, jak MY widzimy wszystko?
paradoksy

przez specjal 05 gru 2010, 22:32
Paradoksy niektore zaburzenia pochodza z emocji niektore z zaburzenia biochemicznego mozgu.Zamiast psychoterapii wole posluchac muzyki lub pojsc do kosciola i sie pomodlic to mi wiecej da.Zreszta slucham sie lekarza a nie ludzi z forum(sam sie pytalem czy nie isc,jakby byla potrzeba bym odrazu dostal skierowanie)jedynie to dostalem skierowanie na testy.Schizofrenii czy innych chorob nie wyleczycie bez lekow.

Monika to o czym to jest gadanie?Co przyjde do psychologa i powiem ze zle sie czuje.Moze dla ciebie to jest wazne bo czuc ze az kipisz od emocji i zaraz wybuchniesz.Proste pytanie wolicie miec kase czy dziewczyne(w przypadku kobiet mezczyne).
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

przez *Monika* 05 gru 2010, 23:02
specjal, Wolę mieć mężczyznę z głową na karku, który trzepie kasę :mrgreen:

Tak, kipi we mnie, zaraz mnie rozwali od emocji. Tych negatywnych oczywiście.

Tak, pójdziesz do psychologa, powiesz ja źle się czujesz i popracujecie nad tym, najpierw wspólnie, a resztę robotyTy odwalisz. Nie ma nic za darmo. Z niczego nie ma nic.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg