CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

przez rober6666 07 lis 2010, 13:08
Ze mna lepiej. Dałem radę iśc na Grave na koncert. I się zawoiodłem. Kolesie grający ciężka muzę, z 20 letnim dorobkiem , światowe gwiazdy graja jedyny koncert w Polsce i graja jak stare pi.zdy....
Nasze metalowe garażówki mają więcej jaj i kopa do grania....
A kiedys na metalmanii miażdżyli energetycznym przekazem właśnie.
Sram na takich frajerów. 50 minut grania z pomyłkami, słabymi tempami i lipą na scenie. Lecz moja dewiza brzmi. Albo sie chla albo gra.Nie da sie tego połączyć.Żenada.
Nikt profesjonalizmem nie dorówna Behemothowi. Nikt. Uczestniczyłem w kilku ich misteriach-ze sceny biło zarażliwą, potężną energią i zaangażowaniem....
Dzis rozchorował sie mój synek
Szlag mnie trafi. Bo takie banalne przecież wydarzenia rozbrajają mnie całkowicie.Wizyta u lekarza, w aptece, jego gorączka i marudzenie-to sprawy, ktore potrafią mnie rozpie.rdolic psychicznie jak ostatniego frajera.....Kure.wski inwalida umysłowo-emocjonalny .Niemota życiowa.
na szczęscie następuja powolne, lecz zauważalne zmiany , pozwalające mniemać , że ów stan może sie zakończyć.Muszę być cierpliwy.
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez Zenonek 07 lis 2010, 14:49
rober6666,

hehe ladnie ich dojechales :)

przez rober6666 07 lis 2010, 15:00
Noooo.Byli ludzie z całej Polski.
Ja bym sie ze wstydu spalił chyba dając tak frajerski koncert dla takich fanów....
Grave to Grób. I muzycznie oraz scenicznie tam zmierzają....
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez RafQ 07 lis 2010, 15:47
Takie zachowanie jest poniżej krytyki.Ale niestety są zespoły,które osiągnęły jakąś tam popularność i zaczynają sobie zlewac wszystko.Najbardziej cenie sobie kapele,które grają dla samego grania i robią to z pełnym zaangażowaniem i pasją.Dlatego nie zawsze koncerty znanych kapel są takie jak tego oczekują fani.
Niektóre lokalne zespoły potrafią dać z siebie wszystko,mają marną kasę z tego co robią ale grają z pasją traktując nawet małe koncerty bardzo poważnie.
RafQ

przez Jeżozwierz 07 lis 2010, 21:04
Pytanie do was. Czy to może być hipomania?
hipomania-czy-mo-na-samemu-j-rozpozna-t24477.html
Jeżozwierz

przez RafQ 07 lis 2010, 22:34
Amon_Rah co do sprawy benzo,to jak pisałem ostatnio u mnie pojawiły się bardzo niepokojące objawy związane z zażywaniem clonazepamu.W wolnej chwili opisze to szerzej w dziale "clonazepam",żeby nie robić off-topu.

Na jakiej dawce Xanaxu byłeś?
RafQ

przez specjal 08 lis 2010, 19:36
Co tam u was jak sie czujecie?

[Dodane po edycji:]

Wiecie kiedy bylem szczesliwy?Kiedy wypilem pol litra
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

przez *Monika* 08 lis 2010, 21:30
specjal, Nie niepokoi Cię fakt,że często pijesz? Czy lekarz wie,że w ten sposób leczysz się?
Obrazek
Główny Moderator

przez RafQ 08 lis 2010, 21:52
Amon_Rah widze,że już obczaiłeś wątek o clonie,więc nie będe się rozpisywał.
Dodam,że dzisiaj jestem tylko na 2x0.5mg zwykłego alprazolamu i jest git.Clona nie zwiększam,nie ma takiej opcji.A inne benzo rozważe po konsultacji z lekarzem.Przepadła mi wizyta (z powodu pracy) więc musze coś kombinować,bo na następny termin z NFZ czeka się do 4 miesięcy.Pewnie pójde prywatnie.

Dzisiaj do południa samopoczucie dobre,ale po południu pojawiły się pierwsze oznaki pobudzenia :smile: .
Od około 2 godzin stan na granicy hipomanii więc wszystko idzie w dobrym kierunku.W tej chwili czuję,że mam bardziej otwarty umysł,jestem pobudzony i czuję w sobie narastającą energię.Nie ukrywam,że uwielbiam ten stan i chciałbym,żeby utrzymał się jak najdłużej :smile: .Ku.wa nie mogłoby juz tak zostać?Mógłbym wreszcie zacząć coś robić i iść do przodu.
RafQ

przez RafQ 08 lis 2010, 23:02
Dokładnie.Trzeba non stop coś kombinować,żeby przynajmniej od czasu do czasu załapać w miarę dobre samopoczucie.Nie ma nic gorszego niż ciągła depra.Ja sobie nie wyobrażam w tej chwili powrotu na stałe do tego stanu.Nie wiem czy bym przetrzymał.W sobotę rano myślałem,że umrę.Na samą myśl o tym już mi się słabo robi.
Nie dziwię się,że w takich stanach sięga się często po alko lub inne środki psychoaktywne.To jest po prostu koszmar nie do zniesienia.
RafQ

przez Wujek_Dobra_Rada 09 lis 2010, 17:59
Amon_Rah, 60 mg paro :shock: ja 2 dni temu wziąłem 30 mg. Usypiałem na stojąco. Odkładam to dziadostwo chyba i dam szansę Sertralinie...
Wujek_Dobra_Rada

przez *Monika* 09 lis 2010, 22:53
Gdzie jest Robson?
Obrazek
Główny Moderator

przez Anonymous 10 lis 2010, 00:51
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez specjal 10 lis 2010, 15:10
Monika to nie jest tak myslisz,pije jak juz nie wytrzymuje.Mam caly czas mysli samobojcze,do tego jestem tak salby fizycznie.
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

Sortuj wg