CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

przez RafQ 26 paź 2010, 22:44
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):specjal, Następnym razem zrób takie coś psychoterapeucie http://www.youtube.com/watch?v=DSGAtH8KqAg :mrgreen:

Niezły slam (jeden ze słynniejszych z czasow Pride),ale oprócz niego w walce Randleman nie pokazał niczego.Został poddany pare sekund po tej akcji (dźwignia na ręke) i odklepał :D.
Widzicie...to takich rzeczy pamięć mam dobrą :twisted: .

Ale koniec przechwałek ;) .

U mnie dzisiaj samopoczucie bardzo dobre.Na granicy hipo,ale nie do konca.

I tak Specjal - benzo biore codziennie,tolerancja wzrosla ale nie zwiekszam (tylko okazjonalnie).Nie jestem w tej chwili na tyle stabilny,aby decydowac sie na odwyk (jestem wje..ny fizycznie).Jak poczuje sie lepiej,badz ktos mi da zamiennik benzo to oczywiscie,ze sie odtruje.Jezeli nie,to nie zamierzam sie niepotrzebnie meczyc.
RafQ

przez Wujek_Dobra_Rada 26 paź 2010, 22:46
RafQ, Nie no wiem. Ale to chyba najefektowniejszy moment w mma ;) Randleman potrafi zrobić wrażenie.
Wujek_Dobra_Rada

przez RafQ 26 paź 2010, 22:57
Zgadzam sie,slam byl niezly.Jedynie porownywalny mial chyba Jackson na Ricardo Aronie :smile: .A Randleman skończył się razem z upadkiem Pride :P .

Ok konczmy,bo zaraz polecą banany za totalny off-top ;)
RafQ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wujek_Dobra_Rada 26 paź 2010, 23:05
Amon_Rah, Paro nie działa?
Wujek_Dobra_Rada

przez RafQ 26 paź 2010, 23:27
Tragedia z tym chad-em Amon.Moze zadziala wreszcie ta paro a jak nie może lekarz wymyśli coś nowego.Tylko jak widac pomyslow stopniowo moze byc coraz mniej :? .
Przypadek Roberta tylko potwierdza,co ta ku.wa moze zrobic z czlowiekiem.
Kiedys byl niczym Tony Soprano a teraz...?
Niech szlag :?
RafQ

przez *Monika* 26 paź 2010, 23:53
Amon_Rah, bidulku :-| . Jeszcze chwilkę ,przetrwasz ten najgorszy okres, nowe leki postawią Cię na nogi.
Obrazek
Główny Moderator

przez rober6666 27 paź 2010, 00:01
Amon_Rah napisał(a):Do dupy. Póki co jadę na benzo i czekam do czwartku na wizytę, musi mi zmienić leki bo te już przestały działać i robi się dupo*ujnia... :evil: Jakby mi sie teraz ktos nawinął pod rękę to głowę znaleźli by w Zabrzu a resztę kawałków w Gdańsku.

Amon
Bracie-mam tu jednego kandydata...
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez *Monika* 27 paź 2010, 00:15
rober6666, Robson! :twisted: Odpuść, przekonasz się,że da to ulgę, ale sam musisz do tego dojść.
Trzymam kciuki!
Obrazek
Główny Moderator

przez Rambo123 27 paź 2010, 08:43
Moniczko możesz pisać co chcesz. Do obrażliwych i nerwusów nie należę. Nigdy nie robiłbym niepotrzebnie krzywdy drugiej osobie dlatego że ja się żle czuję.
Co do mnie, to brak pracy (nie muszę pracować) powoduje obniżenie nastroju.Piszę jeszcze na 4 forach ale o innej tematyce (hobby). Niby czuję się dobrze ale czegoś mi brak. Może napięć związanych z pracą? Nie wiem. Chyba wyjadę do rodziny do Niemiec. Wszyscy wyjechali ze względu na obywatelstwo i zostałem sam.
Albo do Hiszpani - brat ma tam domek nad morzem. Widzisz nie wiem. Jak pisała KaPo nuda ją i mnie zabija.
Teraz nie piję alkoholu od 2 miesięcy. Jak pracuję to co drugi dzień jestem na imprezie.Zresztą odmian chad jest bardzo dużo i każdy w zależności od swego wychowania postępuje.
Ja miejscu np. Roberta nie pisałbym tyle o zemście tylko już by było po lub zapomniałbym o tym
Moniczko ja mocno nie cierpię.Zwykłe objawy nudy jeżeli koś w życiu brał udział w wyścigu szczurów. Ja to robiłem długi czas bo zmuszał mnie do tego chad. Wycofując się padałem w przygnębienie.
Pozdrawiam cieplutko z pochmurnych Katowic.
Ech życie.

przez Wujek_Dobra_Rada 27 paź 2010, 10:16
Koledzy, znalazłem dla was lek na CHAD, powinniscie sie wyleczyc wkoncu:

post404600.html#p404600

:pirate:
Wujek_Dobra_Rada

przez RafQ 27 paź 2010, 11:00
Moze ta osoba na prawde chce pomoc i ma dobre intencje?Za malo o niej wiemy,zeby cokolwiek powiedziec.Nastepne posty powinny wyjasnic nieco sprawe (jezeli takowe bedą).

Rambo - znam pare osob,ktore chociaz maja zapewniony byt,to musza cos robic.Praca ich nakreca i zaje..scie motywuje do dzialania.W domu pewnie rozpadliby sie na kawalki,albo oszaleliby.Moze powinienes sobie znalezc taki "motywator",ktory wciągnąłby Cie na tyle,abys poczul pozytywna energie?

U mnie dzisiaj nawet niezle.W pracy jakies szalenstwo i musze wczesniej jechac.Ale wlasnie takie akcje mnie nakrecają.Bez pracy rozlecialbym sie pewnie w domu i myslal bez przerwy o jak najszybszym zejsciu.
Nie jestem pracoholikiem i nigdy nim nie bede,ale potrzebuje czasami takiego zamieszania zeby sie wyżyć.
RafQ

przez Wujek_Dobra_Rada 27 paź 2010, 11:03
Może ma dobre intencje, a być może wyrządzi więcej szkód niż pożytku? Nie ufam takim osobom z poczuciem misji.
Wujek_Dobra_Rada

przez RafQ 27 paź 2010, 11:06
Ja tez jestem nieufny,ale nie osadzam ludzi od razu.Bylo juz na tym forum wielu "misjonarzy" i wszyscy konczyli podobnie - robili i nakrecali mega jazde kłócąc sie ze wszystkimi dookoła a potem znikali (odchodząc sami,albo z pomocą adminów ;) ).
Poczekamy,zobaczymy.Moze jest jeszcze kilka osob w naszym "pieknym" kraju,ktore sluza bezinteresowna pomoca?
RafQ

przez specjal 27 paź 2010, 16:58
Witam.Dzisiaj jakos lepiej sie czuje byc moze od przycpania psychotropami.Ile bym dal zeby miec taka zwykla depresje..Ale ogolnie to i tak wegetacja.Co za niefart szkoda slow na to... :cry:
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

Sortuj wg