CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

przez rober6666 19 paź 2010, 13:54
RafQ
Jak juz siedzisz w tej muzie i masz obcykaną jakąś płytę to słuchanie w samochodzie jak najbardziej. Ale zapoznawanie sie z nowymi kawałkami w takich okolicznościach....nie bardzo...
Mam straszną derealizację. jeden wielki, ku.re.wski sen na jawie. jestem całkowicie zaćpany....Świat do mnie nie dociera.Jestem przekonany , że w takim stanie nie zauważyłbym nawet swojej śmierci...
Co jest baaardzo korcącym rozwiązaniem....
Zaczynam odczuwac nienawiśc do całego świata. ja musze żyć na siłę niejako, i nie moge znieśc widoku ludzi żyjących sobie z "rozpędu" i nie zastanawiających sie nad tym faktem nawet. Oni po prostu kansumuja i dają. Ja nie potrafie ani jednego ani drugiego. Jestem za pancerna, tłustą, deformującą widok szybą.....
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez zagubiony83 19 paź 2010, 19:07
co tam robert u ciebie slychac ,pewnie nic sie nie zmienilo tak jak u mnie ....:(
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez Krwiopij 19 paź 2010, 19:10
rober6666, śniłeś mi się.Ale Chryste jaki to byl poryty sen (odstawilam benzo z dnia na dzien).Byliśmy w jakiejs szkole,i miales isc z żoną do kina,a ja mialam się zaopiekowac Waszym synkiem.Nic z tego nie wyszlo,bo przyjechala policja i zgarneli Twoją żonę za morderstwo,a ja biegalam za Twoim Synkiem,żeby nie spadl ze schodów,bo zjeeżdżal po poręczach.No ludzie,żeby nawet w snach miec pierdolca?? :-| :shock:
Krwiopij

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rober6666 19 paź 2010, 19:41
Zagubiony
Kilka dni było lepiej ,ale to co sie dzieje od wczoraj to juz przegięcie, nawet jak dla mnie.
Powiem wprost-czuje sie tak jak 15 lat temu po wrzuceniu LSD. Tylko wtedy to było zajebiste przeżycie ( góry, chmury, lasy,) a teraz to niechciana , ku.rewska,odbierająca chęc do dalszej wegetacji MALIGNA bez powodu.... Pojebany sen na jawie.
Nie rejestruje kompletnie tego co sie wokół dzieje.....
Juz nie mogę
Krwiopij
nieźle poryty sen. :D :D
To raczej po mnie powinna przyjechac policja,hehehe
Chociaz jakby tak zawinęli moją Żonę za morderstwo , to byłbym niezlym ,aczkolwiek mocno porytym ciachem do wyrwania,hehehehe

Juz sam nie wiem co mam dalej robić.
Praktycznie nie pamiętam nic z dzisiejszego dnia.
O co w tym wszystkim chodzi?
Normalnie wysiadam już.
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez specjal 19 paź 2010, 20:37
Witam.Chciałem dodać tutaj swoją opinię ale została już zamknięta dyskusja na ten temat więc olać to.Tak jak tutaj piszą ludzie to chemia w bani zawodzi.Żyję z dnia na dzień czekając na jakiś cud,byłoby super.Nie ma co ukrywać jesteśmy w czarnej dupie.

[Dodane po edycji:]

Najlepsza jest taka zwykła depresja która sama mija lub przy pomocy psychoterapi
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

przez Krwiopij 19 paź 2010, 20:39
specjal, to Ty na zdjęciu?
Krwiopij

przez specjal 19 paź 2010, 22:48
Nie nie,wiesz co tu lepiej nie pokazywać swojej prawdziwej twarzy bo można wpierdol dostać.Tak naprawdę za nic można dostać.Gdyby wszyscy dawali swoje zdjęcia to byłoby ok.

ile masz lat tak pytając?
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

przez _Pete_ 19 paź 2010, 23:48
Co do zidiowacenia.... Dopadł mnie ten stan ostatnio nagle podczas szybkiej jazdy samochodem na dwupasmowej obwodnicy. Jakaś idiotyczna gonitwa kompletnie nieskoordynowanych myśli wymieszana z dużym napięciem. W pewnym momencie poczułem jakbym się obudził ze snu i spanikowałem bo nie wiedziałem gdzie jadę i gdzie jestem. Gwałtownie zahamowałem z piskiem (prawie mi wjechał w tył auta samochód jadący za mną), bo myślałem, że jadę pod prąd podczas gdy k..wa po prostu znajdowałem się na lewym pasie drogi jednokierunkowej. Ale zryty beret....
_Pete_

przez RafQ 19 paź 2010, 23:49
Hehehe specjal a co to za koles w takim razie?Zeby przypadkowo on za Ciebie wpier.dol czasami nie dostal heheheh.

Pete - skad ja to znam.Dlatego nie mam prawa jazdy (nie zebym nie chcial,ale jak mialem zrobic prawko w tak silnej derealizacji?).Jak jade rowerem po miescie i ta ku.rwa mnie dopadnie to zjezdzam na chodnik i jadę powoli albo prowadzę.
Jakbym dostal silnej dr w samochodzie nie byloby tak latwo i pewnie zostawilbym zlom na srodku skrzyzowania i uciekl.
RafQ

przez rober6666 20 paź 2010, 09:42
Po wczorajszej całodniowej derealizacji ,w nocy dopadło nie takie napięcie i lęk , że mialem juz "po spaniu".Płytki, nerwowy niby-sen , niezliczona ilośc wybudzeń i lęk odczuwalny nawet w tym niby-śnie,indukujący w dodatku niezliczona ilośc , krótkich , nerwowych marzeń sennych....
Wstałem przed chwila zlany potem. I oczywiście juz czuję jad nadchodzi ta najgorsza suka z możliwych-derealizacja....
Sam juz nie wiem ,czy chce mi sie doczekać do wieczora ,jeśli dzisiejszy dzień i noc maja być kopią wczorajszych.
Pete
Tez mam takie jazdy za kółkiem.
Tylko, że jak jestem akurat sam w aucie to jeszcze przyśpieszam wtedy.A nóż......
Ok
Dość jęczenia.
Idę spróbować zmusić się do życia.
Zajebiście-większośc musi zmuszać sie do tylko do nieprzyjemnych spraw,a my musimy zmuszać do czegoś oczywistego-do Życia.
Pozdrawiam
Robert

Wrzucilem własnie podwójna dawke tego ścierwa-benzo.
zamiast schodzic z tego świństwa-ja podnosze dawkę. Świetnie.
Pewnie skończe w jakims ośrodku odwykowym w pasach ....
Wolałbym jednak skończyć w takim ośrodku z powodu nadużywania dragów-przynajmniej taki pobyt byłby poprzedzony fajnymi jazdami , a nie dążeniem do NORMALNOŚCI
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez RafQ 20 paź 2010, 11:21
Zalatwiles ten alprazolam?Benzo bym sie nie przejmowal.W najgorszych chwilach trzeba sie wspomagac wyzsza dawka,ale jak bedzie ciut lepiej mozna wrocic do podtrzymujacej i bedzie ok.

Co do snu,to ja bez mirtazapiny bym pewnie wogole nie spal!Spie dosc dobrze,ale np. dzisiaj śniłem ze jestem w derealizacji i dostaje psychozy (super!).

Wczoraj sie lekko podku.rwilem,bo dowiedzialem sie ze maja sie zmienic zasady zatrudniania niepelnosprawnych.Jezeli ta genialna poprawka,ktora zaproponowali przejdzie to firma,w ktorej pracuje popłynie z poczatkiem nastepnego roku.Wiec jest nieciekawie.
Nie mam sily w tej chwili łazić za pracą za 1300 brutto i płaszczyć się przed miejscowymi krawaciarzami,ktorzy w pelni sa nastawieni na wyzysk (mógłbym któregoś z nich uszkodzic).

Ale generalnie nie ma tragedii.Nie wiem za to co zrobie gdy wpadne w długi epizod depry.
Szacun Robert,ze dalej to ciągniesz przy takich objawach.

Postaraj sie wytrwac,moze bedzie lepiej.
RafQ

przez rober6666 20 paź 2010, 11:34
....no ciągnę,ciągnę....ale czuje jak nogi mi się juz uginają.
Nie mam nawet sił , aby załatwic moja sprawę, tak bardzo mnie wkur.wia.jącą. wszystko mam przygotowane w każdym szczególe-wystarczy wykonać.
I pomimo , że o niczym innym nie marzę ( oprócz powrotu do zdrowia ) to NIE MAM dzis sil sie tego podjąć.
Co mnie dodatkowo frustruje.
Proszę.11.30 , a ja jeszcze sniadania nie jadłem.Jestem w głębokiej du.pie.
Szacun to dla Ciebie -ty jeszcze pracujesz......ja jestem jęczącym pasozytem.
na innym dzis temacie
stary-wyjadacz-czyli-minikonkurs-bez-nagrod-p-t24062.html
wrzuciłem wszystkie leki , ktorych juz próbowałem...

Sertralina (asentra) -pogorszenie
Paroksetyna-masakra czyli gorzej niz bez
Venlafaksyna-masakra
Cital-masakra
Escitalopram (Elicea) poprawa,lecz po 2 tyg norma,czyli masakra
Bioxetin- masakra
Mianseryna (lerivon)-2 tyg poprawa,potem masakra
Mirtazapina (mirzaten) -masakra
Moklobemid-zero działania
Coaxill-placebo
Reboksetyna (edronax) kilka dni chemicznego pobudzenia-potem lipa
Bupropion (Wellbutrin ) lęki i derealizacje do kwadratu
Pramolan-masakra
Anafranil-masakra
Amitryptylina-2 tyg nieźle potem juz nawrót całego gó.wna
Spamilan-placebo
Trittico-lek nasenny,hehehe
Depakine-placebo
Lit-DZIAŁA może dzięki niemu jeszcze wegetuje ,lecz jeszcze tutaj jestem
Promazyna-obłąkanie
Abilify-obłąkanie
Solian-obłąkanie
Ketrel-obłąkanie
Fluanxol-działał przez miesiąc -potem zjazd do stanu pierwotnego.....
Afobazol-j/w
sedam
Lorafen
estazolan
relanium
xanax
clonazepam-na nim jade obecnie niestetyi dzięki niemu żyje .

31 psychodelicznych ścierw a ja dalej w stanie wyjściowym
więc brałem juz wszystko moim zdaniem i pozostaje mi tylko zaopatrzyc sie w twarde narkotyki w znacznych ilościach i zrobic sobie jazdę życia az sie skończą ,po czym skończyc ze soba.
aaaaa
Sulpiryd także-bez skutecznie
Więc 32
i więcej juz nie chcę....

Taka ilośc legalnych dragów, zryła mi pewnie bezskutecznie mózg bardziej niz choroba.

aha
mam xanax
...ale po roku clonazepamu, to taki xanaxik cieniutki sie wydaje......
NON SERVIAM

obserwowany

przez RafQ 20 paź 2010, 12:04
Miales faktycznie tego w ch.j i troche :shock: .Nawet ja Cie nie przebije.A co do xanaxu i clona.To nie jest tak,ze po roku clona nic nie bedziesz czul zazywajac xanax.Xanax dziala nieco inaczej i bardziej uspokaja moim zdaniem.Ja biore z malymi przerwami 1.5 bez przerwy ale jak zarzuce 1mg xanaxu to czuje i to wyraznie.I porownaj sobie - Hania,ktora przy zerowej tolerancji zazyla 2mg SR praktycznie go nie czula.Mnie natomiast 2mg xanaxu w tej chwili niezle poskręca,chociaz moja tolerancja jest juz rozwinieta.Z reszta Robert przeciez Ty brales mikro dawki tego clona.Ja bym w chwilach kryzysowych spokojnie 2mg dobowo (xanaxu) probowal co i tak nie jest dawką duża.

A jeszcze odnosnie benzo.Czytalem na forach z USA ze jak szalal huragan Katrina jeden koles byl uzalezniony od 8mg xanaxu dobowo plus uzaleznienie od oxycontinu.Zostal odciety od lekow i robil przymusowy odwyk z dnia na dzien.
Co prawda w mękach,ale przezyl i nawet pomocy szpitalnej mu nie trzeba bylo :smile:.A my tu rozmawiamy o glupich 2 mg :mrgreen:

BTW Ty tez tak masz,ze gdy pominiesz dawke clona to zaczyna sie problem po kilku godzinach?Wiem,ze to sie nazywa uzaleznienie fizyczne,ale chcialbym porownac i wiedziec na jakim etapie wje.ania jestem.
Ide do pracy,bede wieczorem.
RafQ

przez -madzialenka- 20 paź 2010, 14:28
Witam wszystkich cieplutko:)
Zaczne od tego ze sie przedstawie mam na imie Magda,osobiscie nie jestem chora na CHAD ale moj przyszly maz ma te dolegliwosc i mam nadzieje ze mnie stad nie wyrzucicie:)
Bardzo bym chciala pomoc mu wiec stad moja wizyta tutaj.

Sortuj wg