CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

przez zdesper 15 kwi 2010, 13:57
tee jeden zdesper juz jest:P :nono:
zdesper

przez rober6666 15 kwi 2010, 14:07
hehehehehehehe
założymy team zdesperowanych
daleko mieszkasz??
ja w zabrzu kolo katowic
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez rober6666 15 kwi 2010, 14:33
...no lipa lipa
przez to że mnie tak leki masakruja nie mam szans doznania ich pozytywnego działania....
Przeraża mnie to okropicznie
NON SERVIAM

obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rober6666 15 kwi 2010, 18:19
....postanowiłem delikatnie mówiąc olać wszystkie prochy
dość tego
dzis sie pięknie poratowałem niedozwolonym środkiem i czuję sie znakomicie
Zero lęków , jasny umysł-nie ma mowy o derealizacji , zero akatyzji, spokój ,nie mam szczękościsku, normalny apetyt i libido co przy tym środku powinno być raczej niemożliwe.....a jednak-widocznie brakuje mi tego własnie co ów syf zawiera lub powoduje....
Jadę zaraz pograć na bębnach
wiem , że to droga do nikąd i jutro będzie znów rzeźnia.......ale mam przynajmniej dzis wakacje od choroby
Amon, proszę nie zbesztaj mnie zbytnio za moją głupotę :D
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez zbychu 15 kwi 2010, 18:40
Na mnie tez prochy działaja dosyc specyficznie tzn.: (cenzura)... brałem mase leków i wytrzymuje dłuzej jak 3 tyg.wiem wiem ze zaczynaja własnie działac ale mam wrazenie ze ja sie tych leków zwyczajnie boje..znam bardzo dobrze ich mechanizm działania,charakterystyke konfiguracji ich z organizmem ... pomimo tego chyba im nie ufam... byc moze dlatego ze nie chce stracic tozsamosci,autentycznosci czytania i doswiadczania swiata...co zapewne te leki zabierają dajac sztuczny spokój i pozorne szczescie..moze sobie wkrecam wiele rzeczy zwiazanych z chemia ,bardziej ufam jednak naturalnym substancja nawet gdyby te miały uchodzic powszechnie za silnie uzalezniajace...dziwne to lecz prawdziwe
Nasze ciało wie,czego potrzebuje mózg,gdyz potrafi sie on tego domagać-czasami nawet w wyjatkowo drastyczny sposob.

przez *Monika* 15 kwi 2010, 19:47
Amon_Rah,

Я радa, что Tы делаешь что-то для себя. Больница является важным.Это хорошо, что Tы будешь здесь писaл.В какой больнице будешь лежиmь? Так больницу Tы не будешь пиcaл?
Tы будешь иметь сразу психотерапии?Я не зналa, что ты мой возраст.....1974 :D.... Хорошо.
Уже близко к понедельнику.Это всего только четыре дня. Больницы мириться время как-то. Amon? Из-под какой знак зодиака Tы? Только не говори, что с барана ;)

rober6666,

Nie wiem dlaczego masz taką wrażliwosć na te wszystkie medykamenty. To niemożliwe,żeby nic nie działało. Coś musi zadziałać.Napewno potrzeba będzie czasu. Qrde....nie chlej tej wódy, organizm szaleje i głupieje. Zrób sobie odtrucie i zacznij jeszcze raz z lekami, albo pogadaj z lekarką.
Obrazek
Główny Moderator

przez rober6666 15 kwi 2010, 20:17
Monika
Gdyby tylko "nie działały" to nie byłby az taki problem.....po prostu wkurzałbym sie , że nie ma poprawy i szukał dalej
Ale one mnie niszczą , miażdżą, zabijają, trują nie wiem jak to jeszcze nazwać. Powodują skutki i samopoczucie nie do wytrzymania. Nie wiem czemu tak sie dzieje. jestem twardy, uwierzcie mi, Wytrzymałem masakryczne dzieciństwo, wytrzymałem areszt śledczy,lecz nie potrafię wytrzymać kilku dni na ścierwach zwanych lekami, nie potrafię. Doprowadzaja mnie do stanu kompletnego szaleństwa, jazdy i halucynacje, lęki i odrealnienia, zaniki pamięci, szaleństwo-to właśnie po lekach wylądowalem w psychiatryku 2 razy, i po lekach byłem w lesie ze sznurkiem na szyi.
mam dosyć
mam dosyc szukania, fałszywych nadziei, oszukiwania sie że będzie lepiej
...od 3 lat nie bylo-lepiej było tylko wtedy jak zindukowała mi sie mania. Niestety na bardzo krótko i bardzo rzadko
Nie wiem co zrobie dalej
jestem na maxa wściekły
na razie kończę z pseudolekami
Zobaczymy co będzie
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez magdalenabmw 15 kwi 2010, 20:23
Robert- ale Abilify na Ciebie już żle i miażdżąco działało czy wcale jeszcze nie działało?
Kurcze, większość leków tak działa że na początku jest gorzej, wydaje mi się że powinieneś przecierpieć ten ciężki czas.

No chyba, że Abilify wcale jeszcze nie działało, a Ty odstawiłeś i napiłeś się wódki- za to powinieneś lanie dostać :evil: Bo to na pewno nie jest wyjście- jutro będzie znowu koszmar i w końcu w alkoholizm wpadniesz Brachu!
magdalenabmw

przez *Monika* 15 kwi 2010, 20:34
rober6666,

MI się nasuwa jedna myśl, ale to tylko moja myśl. Słuchaj........może Ty wcale nie masz CHAD-u? MOże to przeszlośc doprowadziła Ciebie do zaburzeń lękowo-depresyjnych, miałeś silnie nasiloną somatyzację, a po lekach, które Ci wciąż zapisywano źle sie czułeś, miałeś wachania nastrojów, raz depresja, raz, lęki itp.......No, ale z drugiej strony mówisz o manii cały czas.Że też ją miałeś. Qrde Robert ...wpierd.......łabym Ci za wódkę. Tak jak Magda napisała........popadniesz w alkoholizm. I co wtedy?
Obrazek
Główny Moderator

przez rober6666 15 kwi 2010, 21:02
Magda
wczoraj zażylem Abilify i po 2 godzinach urwał mi sie film, a przed tym faktem mialem takie jazdy że hohohoho.masakra
jak wstałem po kilku godzinach to bylem totalnie nieprzytomny, kompletna derealizacja,zapuchniety ryj i oczy jakbym pil z tydzień i mocne postanowienie popełnienia samobójstwa.....
Więcej tego nie wezmę
chyba juz nic więcej nie wezmę
Koniec tego
myślę że skrzynka wódki mniejsze wyrządzi szkody niz jedna tabletka tych ścierw , ktore juz 3 lata biorę bezskutecznie-właściwie skutecznie-skutecznie i sukcesywnie pogarszają mój stan

Wole zdechnąć od chlania wódy niż od takich klimatów
Mionisiu
Ciekawe jest to co pisze3sz, lecz ja naprawde mialem manię.I było super,hehehe
Poza tym to że mój ojciec chlał w trupa kilka ładnych lat i nie spał praktycznie to tez o czyms świadczy. Potem się "wyhuśtał", a wcześniej jego siorka przecięła arterie....
Mnie to pewnie też czeka, więc wole przed tym sie zabawic i zaszaleć z używkami niz wykańczać bezskutecznie "lekarstwami"
Przepraszam za agresję, ale cos we mnie wczoraj pękło i mam ochotę wymordować cały świat :(
NON SERVIAM

obserwowany

przez zbychu 15 kwi 2010, 21:05
rober6666 szczerze mówiac to straszny z Ciebie zrzęda ,marudzisz jak małe dziecko zamiast zmobilizowac sie i konsekwentnie realizowac własne prozdrowotne/prorozwojowe cele.... najłatwiej zapić problem ,tylko ze to jest oznaka słabosci a nie męstwa które trzeba wykazac by stawic czoło wiecznie nie oswojonemu światu
Nasze ciało wie,czego potrzebuje mózg,gdyz potrafi sie on tego domagać-czasami nawet w wyjatkowo drastyczny sposob.

przez rober6666 15 kwi 2010, 21:33
hehehe
..wiem wiem, pewnie powinienem "wziąć się w garść" i " zmienić sposób myślenia" a wszystko będzie dobrze , heheheh
Zastanawiam się nad tym czy to, że sie w końcu nie powiesiłem ( byłem w takim stanie, że zgubiłem sie w moim mieście i wpadłem w histerie , bo nie wiedzialem gdzie podział sie mój 6 letni synek,totalne lęki i zawroty głowy poprzedzone tygodniową bezsennością-ale nie będę zrzędził :D ) to akt męstwa czy tchórzostwa?? Miałem tyle męstwa żeby dalej żyć w takim stanie , czy tez nie miałem męstwa aby to zrobić??? I niech nikt nie mówi że samobójstwo to tchórzostwo-kto byl bliski tego czynu lub próbował -wie ,że trzeba mieć wielkie jaja aby to zrobić.
Na co chorujesz Przyjacielu i Towarzyszu niedoli??? Bo czytam , że leki na ciebie jakos pozytywnie tez nie wpływają....
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez zbychu 15 kwi 2010, 21:47
Szkoda ze to co napisałem niesłusznie sprowadzasz do konkluzji wez sie w garsc bedzie dobrze..nie to było moim zamysłem,zreszta nie wynika to w zaden sposób z mojego tekstu ale to szczegół..na co choruje pytasz-w zasadzie silna nerwica i wszystko co ją wyraża ,depresja i zaleczonych kilka nałogów z przeszłosci które wierze ze nigdy nie zostana przeze mnie uruchomione...

przez magdalenabmw 15 kwi 2010, 21:54
zbychu napisał(a):rober6666 szczerze mówiac to straszny z Ciebie zrzęda ,marudzisz jak małe dziecko zamiast zmobilizowac sie i konsekwentnie realizowac własne prozdrowotne/prorozwojowe cele.... najłatwiej zapić problem ,tylko ze to jest oznaka słabosci a nie męstwa które trzeba wykazac by stawic czoło wiecznie nie oswojonemu światu

Zanim coś napiszesz to się może pięć razy zastanów. Albo nie, sto razy :!:
Proponuję najpierw zapoznać się z historią naszego Kolegi, a nie będąc kilka godzin na forum wysnuwać takie daleko idące wnioski.
magdalenabmw

Sortuj wg