CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

przez paradoksy 10 paź 2010, 13:20
Hej Robert,
112 stron walki i bujania się z nastrojami... nie poddawaj się.
paradoksy

przez rober6666 10 paź 2010, 13:36
hehehehehe
Doxy
fajnie mi to uzmysłowiłaś.....Dzięki
dzis męczą mnie mega derealizacje. Własnie wróciłem z próby i tak na prawdę to nie jestem do końca pewien czy próba była, czy tylko mi sie tak ubzduralo. Ciężko opisac ten stan.
jedno jest pewne-to właśnie on doprowadzi mnie w końcu do stanu, w ktorym zrobie ten krok w przepaść...
Zenonek
Z moimi obecnymi dochodami to musze zastosowac najtańszy odpowiednik.
Jak juz pisalem, oszczędności (wcale nie male) poszły w pi.zdu w trakcie 3 lat udręki.
Ale mam teraz jazdy.Normalnie jakbym sie naćpał. Chyba skołuje sobie jakieś LSD i spacyfikuje w najbliższych dniach mój umysł. Zrobi to takie zamieszanie w neuroprzekaźnikach, że byc może zadziała jak elektrowstrząsy,hehehehe
JA JUZ NIE CHCE BYC TAK NAĆPANY JAK TERAZ !!!!!!!!!!!!!!
mam tego dosyć
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez paradoksy 10 paź 2010, 13:38
Robert, może lobotomia? nie zastanawiałeś się nad tym? :mrgreen:
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 10 paź 2010, 14:04
RafQ,

No nie wiem czy do konca tak jest. Wiele osob (chocby na forum) jasno pisze, ze roznice pomiedzy poszczegolnymi zamiennikami moga byc znaczne jezeli chodzi o dzialanie. Zwlaszcza pisza to odnosnie roznicy miedzy afobamem i xanaxem.

Moj lekarz (bez jakis tam naciskow ze strony wiadomej) powiedzial tez, ze moga byc roznice i zawsze najlepiej omijac najtansze zamienniki, ewentualnie zaczac od oryginalu - a pozniej przejsc na podrobki, zeby sprawdzic.

przez Wujek_Dobra_Rada 10 paź 2010, 15:55
Jest ze mną gorzej niż myślałem. Około godziny 12.00 (ostatnio nawet wcześniej, 10.00-11.00) przychodzi takie załamanie nastroju, że myślę o najgorszym. Od godziny 15.00 w górę - coraz lepiej.
Wujek_Dobra_Rada

przez paradoksy 10 paź 2010, 15:57
Wujek_Dobra_Rada, Ty masz CHAD?
paradoksy

przez linka 10 paź 2010, 16:06
Zenonek, brałam już: xanax, Alprox, Zomiren, Afobam i Neurol - Żadnej różnicy w działaniu nie zauważyłam
Tak samo jak fluoksetynę brałam już chyba w trzech zamiennikach i też zupełnie nie widzę różnicy....wydaje mi się, że to prędzej efekt psychologiczny ;)
No a pan doktor jak się przyjaźni z koncernami farmaceutycznymi to zawsze poleci Lek oryginalny(czytaj droższy) :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Wujek_Dobra_Rada 10 paź 2010, 16:06
NIc takiego zdiagnozowanego nie mam. Ale wahania nastroju w cigu dnia, mam makabryczne. Nawet karbamazepina nic mi nie daje.
Wujek_Dobra_Rada

przez paradoksy 10 paź 2010, 16:24
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):NIc takiego zdiagnozowanego nie mam. Ale wahania nastroju w cigu dnia, mam makabryczne. Nawet karbamazepina nic mi nie daje.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zaburzenia_afektywne :?:
paradoksy

przez Krwiopij 10 paź 2010, 16:41
No tak,ale tam są poprostu wyszczególnione rodzaje zaburzeń nastroju..
Krwiopij

przez Wujek_Dobra_Rada 10 paź 2010, 16:44
Wiki prawdę ci powie... Szkoda, że recept nie wystawia.
Wujek_Dobra_Rada

przez paradoksy 10 paź 2010, 17:04
nie mówię, że wiki wystawi diagnozę, tylko że masę jest tych zaburzeń afektywnych... i niekoniecznie trzeba mieć zaburzenie A, czy zaburzenie B, można mieć mieszane.
w sumie niejasno się wyraziłam.
paradoksy

przez Krwiopij 10 paź 2010, 17:46
Wujek_Dobra_Rada, zmień psychiatrę.Możliwe jest,że jestes zle leczony,zle zdiagnozaowany i potrzebujesz innych,silniejszych stabilizatorów nastroju,np litu.
Krwiopij

przez Zenonek 10 paź 2010, 18:44
linka,

Dobrze, ze na Ciebie dzialaly wszystkie, ale patrz tu afobam-a-xanax-niby-to-samo-t20602.html

Sortuj wg