CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

przez rober6666 09 paź 2010, 14:58
Kwetiapina zrobiła ze mnie prawie skutecznego samobójcę już po kilku dniach.....tak jak po SSRI chodzę po ścianach, tak po jakimkolwiek leku przeciwpsychotycznym popadam w samobójczy stupor.....
Niestety.
Mam wielka reklamówkę leków , które zamiast pomagać zbliżały mnie tylko do nieuchronnego...
Jest w niej już chyba wszystko.
A najwięcej moich nieziszczonych nadziei na wyzdrowienie....
Wczoraj w nocy dobrze się czułem.Niestety dzięki alko. Ćwiarteczka żołądkowej i z uśmiechem na twarzy, bez derealizacji, bez napięcia ,z jasnym , chłonnym umysłem chodziłem sobie ze słuchawkami na uszach z moją muzą po mieście do 1 rano....było cudownie.
Plany na przyszłość itd........aż nastał ranek, a wraz z nim zderealizowana wegetacja....
Pozdrawiam
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez Zenonek 09 paź 2010, 15:06
rober6666,

Zatem koniecznie powinienes pokombinowac z odpowiednia kombinacja lub chociaz monoterapia benzo, jak alko tak dobrze na Ciebie dziala to znaczy, ze niemal bankowo jakies benzo tez tak zadzialaja...

Zreszta sam mowiles, ze Alpro dzialal dobrze :), zapodaj go w poniedzialek i napisz co i jak.

Ja zas sobie dzisiaj zapodalem Pernazynke i jest ok.

przez ewe 09 paź 2010, 19:33
Moklar dziwnie działa - tj aktywizuje ale spotęgował objawy negatywne które jakby "wyszły na wierzch"
Jakoś to musze przetrzymać do wtorku, bo znowu mi psychiatra powie że się wymądrzam i robie co mi sie podoba.Czytam Wasze posty - jasna sprawa ;) choć pisać średnio mam chęci - jak widać ;)
Nie wiem co wymyśli lekarz ale chyba sie skonsultuje z 2ma innymi lekarzami - zobaczymy co ta trójca wymyśli.Staram sie mile rozczarowywać tj nastawiam się że może nie być kolorowo i częto okazuje się że jednak nie jest tak źle.Co dzień też staram sie doceniać to co mam tj że nie mam problemów z poruszaniem jak moja babcia czy z innymi czynnościami.Takie swoiste programowanie.Różnie to wychodzi ale nie jest źle.Udaje mi sie wiele rzeczy robić jak na razie.Szkoda tylko że na tym antydepresancie i hormonach ruszać mi się średnio chce i ćwiczenia poszły sobie w siną dal.
Powiedziałam mojej znajomej że wieczorami czuje sie jak dziecko - bezradnie.ale cóż ona mi na to odpowiedziała że ma tak cały czas - co było po tym dodać.
Myśle Robert jak czytałam jakie leki Ci dawano i etc - to co już wcześniej wielu wspomniało- tj że nie brałeś pewnych leków wystarczająco długo.Ale próba przetrzymania tego musiałaby sie wiązać z pobytem zamkniętym na który sie nie piszesz i w zasadzie trudno sie dziwić.Mam nadzieje że już nie będe nigdy w pewnym stanie choć mam świadomość gdzieś tam że różnie może być.
ewe

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rober6666 09 paź 2010, 19:44
Jak juz wspomniałem,skoro jest aż tak chory , że faszerując mnie cięzkimi psychotropami trzeba by mnie zamykać w gumowych ścianach ,to wali mnie taka egzystencja , wylewam fekalia na nią i wole zachlać lub zaćpać sie na śmierć.
Jakoś nie czytałem jeszcze chyba posta napisanego przez kogoś , kogo faszerowali prochami do stanu zidiocenia w psychiatryku doprowadzając tym do wyzdrowienia.....
To taka przechowalnia-oddalalnia samobójstwa na czas późniejszy....
Nie będę brał leków , od ktorych zapomne jak się nazywam.Za dużo zycia mi juz uciekło z tego powodu.
Tylko jaka jest alternatywa?
Zobaczymy
NON SERVIAM

obserwowany

przez Zenonek 09 paź 2010, 19:56
rober6666,

Ale ten Alprozolam - jak mowiles koniecznie wyproboj.

przez rober6666 09 paź 2010, 20:01
Jasne
Lecz w poniedziałek nie dam rady iśc do medyka po recepte....
Za cholere.
We wtorek.
A wiesz może jaki jest najtańszy lek z alprazolamem??
NON SERVIAM

obserwowany

przez Krwiopij 09 paź 2010, 20:01
rober6666, zomiren.
Krwiopij

przez rober6666 09 paź 2010, 20:05
Marek77 napisał(a):Skoro alkohol Ci pomaga to nie jest tak ze nie ma dla Ciebie nadziei...fakt ze po jego "utlenieniu" pojawia sie okres abstynencji i jest to nadwyraz bolesne doswiadczenie psycho-fizyczne.. jednak powiem z lekką niesmiałością -Robert-Ty juz odnalazłes swój lek-alkohol to własnie to czego Ci brakuje ... a przenosząc na grunt farmakoterapii działanie alkoholu takie leki juz istnieją które dają niemal podobny efekt do alkoholu... mi kiedys ukojenie dawała kompulsywna masturbacja-drążyłem temat i wiem czego mi brakowało a raczej jakiej rekompensaty rzadał mój mózg by zachowac naturalną homeostaze..teraz biore leki które stanowią bezpieczny substytut mojego nałogu bez jego skrajnie wyniszczających objawów nieporządanych i powoli,małymi krokami wychodza z bagna..

Zaraz , zaraz.
Ja nie mam problemu alkoholowego -ja mam problem z CHAD.
I nie mam żadnych okresów abstynecji wiążącymi sie z objawami poalkoholowymi.
To proste-alkohol przestaje działać-pojawia się CHAD. Nie kac, nie abstynencyjne drgawki , maligny itd-CHAD w pełnej postaci powraca po kilku godzinach....
To nie jest lek. Lek by mnie wyleczył. To raczej spychacz ,spychający mój koniec o jeden dzień dalej...
NON SERVIAM

obserwowany

przez rober6666 09 paź 2010, 20:17
Marek-przepraszam
Podminowany jestem i przewrażliwiony na tym punkcie. Po zniszczonym przez Ojca CHADowego alkoholika dzieciństwie byłem największym wrogiem alko. Wiesz-sport, siłownia, wiele lat kick-boxingu itd.....
Teraz czuje niesmak ratując swoje zycie właśnie nim-ale jak dotychczas niestety nikt nic lepszego mi nie zaordynował...
jeszcze raz przepraszam
Shadow-Dzięki.
w jakich on jest dawkach?
NON SERVIAM

obserwowany

przez rober6666 09 paź 2010, 20:28
Wiem
To mi zaczyna odpier.....z bezsilności
jeszcze raz przepraszam
NON SERVIAM

obserwowany

przez Zenonek 10 paź 2010, 09:37
rober6666,

Z tego co ludzie pisza najlepiej dziala Xanax(porownuja dzialanie Afobamu i Xanaxu). Nie szczedz kasy , o ile sie da, na pierwszy rzut wez Xanax.

przez Rambo123 10 paź 2010, 09:46
Robert możesz odpowiedzieć szczerze na pytanie jak długo trwał Twój pobyt w szpitalu i co Ci dał? ( chodzi mi o nastrój ).
Ech życie.

przez rober6666 10 paź 2010, 13:14
Ponad miesiąc i nie dał mi kompletnie NIC.
Wyszedłem w takim samym stanie jak wszedłem.
Z dodatkowym balastem w postaci faktu, że wogóle sie tam znalazłem
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez RafQ 10 paź 2010, 13:20
Zenonek ale nie masz chyba na mysli Xanaxu oryiginalnego,bo niby jest najlepszy?Od razu powiem,ze tylko zamienniki bo po co placic za firme a lek ten sam.

Dopiero co wrocilem z Bydzi z ostatniej rundy SGP.Byla niezla impreza jednak nie obylo sie oczywiscie bez problemow tą ku.rwą chad.
Na razie ide a kime,bo przez ostatnie 2 doby spalem moze lacznie z 4 godziny.
Jezeli chcecie to przyblize Wam sprawę pozniej jak to wszystko wyglądało.

Jezeli nie to rozumiem.Przy okazji wyjazdu kolejna moga grupa (juz bylych) znajomych dala mi do zrozumienia ze ma na mnie wyjebane.Ale przywyklem juz do tego tak wiec luz hehehe
Ostatnio edytowano 10 paź 2010, 13:34 przez RafQ, łącznie edytowano 3 razy
RafQ

Sortuj wg