CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

przez RafQ 08 paź 2010, 19:28
Heh ja pare dni temu mialem niezly sen.Snilem o tym jak bylem w sklepie i dostalem ataku derealizacji.Zaczalem szalec,obijalem sie o polki sklepowe i staralem sie jakos trafic do wyjscia.Tak wiec nie zawsze sen jest odskocznia od choroby :?
RafQ

przez Zenonek 08 paź 2010, 19:31
RafQ,

Miejmy nadzieje, ze jestes w bledzie xd, bo co nam pozostaje ^^. Aczkolwiek, prawda jest, ze ciezko jest byc wierzacym tak naprawde...No coz, ja np chcialbym byc wierzacym czlekiem....ale chyba nie jestem, sam nie wiem, ciezki orzech.

przez rober6666 08 paź 2010, 19:47
Krwiopij
Mnie się nic cholera nie śni.....śpię twardym , nienaturalnym, chemicznym , psychotropowym snem idioty.
Kilka dni temu, wyjątkowo coś mi się śniło i była to straszna przemoc w moim wykonaniu.
Zenonek
w poniedziałek pójde do lekarza po alprazolam
RafQ
"Nie ma Boga-jest Człowiek"

Dzis cały dzień na myjni , gdzie słaniałem sie na nogach, taki jakis zmęczony jestem.teraz czuje się jakbym nie spał od kilku nocy.
Po raz kolejny zepsuł mi się samochód. Nie mam juz sił , ani kasy ,ani ochoty sku.rwiela naprawiać.
Przemyśle sprawę do poniedziałku......i chyba zobaczycie na you tube co z nim zrobie.
jak wiecie uwielbiam sie mścić. Włożyłem w niego ostatnio całą kasę jaką na myjni zarobiłem ....i tak sie odpłaca.
innymi słowy dno pod każdym względem.
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 08 paź 2010, 19:51
rober6666,

A co to za auto, ze tak sie psuje ?

przez rober6666 08 paź 2010, 19:54
....stare....
Nowsze sprzedałem staczając się w chorobę....
Mam na szczęscie jeszcze jedno badziewie , ale zostawiałem go w garażu i korzystałem tylko w trakcie wyjazdów, wakacji itd oraz na czarna godzinę....ktora nadeszła
Robert

[Dodane po edycji:]

Jak jego szlag trafi to będzie juz lipa. Nie da sie funkcjonować w chorobie, mając dziecko i żone pracującą na 3 zmiany ,bez samochodu.
NON SERVIAM

obserwowany

przez Zenonek 08 paź 2010, 19:55
rober6666,

Dobra marka "stare" ^^, czyli Star xd ?

Trzymam kciuki zeby Alprozolam zadzialal tak jak tego oczekujesz i napisz jak sie zdecydujesz wiesz o czym :).

przez rober6666 08 paź 2010, 19:56
OK
NON SERVIAM

obserwowany

przez Zenonek 08 paź 2010, 19:57
rober6666,

o pierwszego pazdziernika minal rok Twojego pobytu na forum.

przez rober6666 08 paź 2010, 19:59
Jasna cholera !!!!!!
Zupełnie nieświadom tego faktu obrałem sobie ten dzień na dzień mojego zamachu samobójczego....
Ale jazda.

....więc co......jestem juz 8 dzień w niebie???

...jeśli to niebo to mówi.e wam -jest do du.py!!! Samochody też sie psują!!!! :D :D :D
NON SERVIAM

obserwowany

przez Zenonek 08 paź 2010, 20:02
rober6666,

a no rzeczywiscie :), obys szybciej niz za rok juz "ozdrowial"

przez specjal 08 paź 2010, 20:08
No jasne że jestem w czasie snu szczęśliwy.Heh wtedy nic nie czuje i jest ok normalnie bomba.Śnią mi się znakomite rzeczy że sobie pije itp.Po prostu niebo wtedy jest włącza się wirtualny ciekawy świat.U mnie sen to jak niebo.
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

przez RafQ 08 paź 2010, 20:20
Owszem bywaja sny bardzo ciekawe i jestem w nich czesto szczesliwy.Uwielbiam sny,w ktorych bez zadnych lęków czy oporow spotykam sie ze znajomymi czy nawiazuje znajomosc z jakas sliczna niewiastą ;) .W miare regularnie sni mi sie ze startuje w zawodach MX lub jezdze po owalu motocyklem (a raczej potworem) zuzlowym.Ale to dlatego,ze zawsze mnie to pasjonowalo i w pewien sposob pasja ta pozostala.Czesto mam tak,ze gdy budze sie po takim snie to jeszcze jestem w pewien sposob pod jego wplywem.Leze wiec sobie jeszcze z godzinke przypominajac sobie go kilka razy i wyobrazajac jakby to bylo pieknie gdybym w nim pozostal.

Robert - nie wiem czy wiesz ile np kosztuja czesci do motocykli wyczynowych.Ale uwierz mi,ze czesci do samochodow to taniocha przy nich :D.
RafQ

przez rober6666 08 paź 2010, 21:29
....no tak, ale bez motocykli wyczynowych mozna się obejśc jakiś czas (choc w Twoim przypadku to pewnie trudne,hehehehehe ) a bez, nawet byle jakiego samochodu juz raczej nie...
Pokombinowalem przed chwila przy tym gnoju i jeździ. W prawdzie tylko na benzynie ( na gazie na razie nie ) ale jeździ......
Jak ja strasznie chcę wrócic do normalnego zycia, gdzie jeździ sie normalnym samochodem a jak odmówi posłuszeństwa, to wzywa się serwis, bierze zastępcze i ma sie wy.je..ane na ten temat...
dośc mam takiej życiowej łataniny niczym 18 latek bez szkoły i pracy.
NON SERVIAM

obserwowany

przez Rambo123 09 paź 2010, 12:28
RafQ - głównym moim hobby jest hodowla roślin egzotycznych (małe rośliny, krzewy i drzewka). Wysyłałem je dla koleżanek i kolegów z forum po całej Polsce i Europie. Dzielimy się informacjami na temat ich hodowli i nie tylko. Też lubię MMA lecz boks bardziej. Filmy raczej odpadają. Oglądam najczęściej Discovery, National Geografic, Animal Planet itp. oraz programy sportowe. Chyba jeszcze nie jestem w pełni zdrowy ponieważ opanowało mnie lenistwo. Muszę zrobić porządek w komórce i garażu lecz wynajduję usprawiedliwienia aby odłożyć to do poniedziałku. Muszę się pozbierać i zrobić to teraz. Wczoraj po południu pojechałem jednak na grzyby chyba ostatni raz w tym roku.

Co do snów - ja w depresji ich nie lubię. Zawsze są straszne i budzę się zlany potem. Nawet jak są przyjemne to i tak obudzenie jest makabryczne. Nie potrafię tego wytłumaczyć ale te sny są zatrute.

Robert może przegapiłem ale próbowałeś lekarst Astraza Zeneca takie jak Quetiapine, Seroquel 2000 ? Mnie pomagają.
Ech życie.

Sortuj wg