CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

przez RafQ 27 wrz 2010, 23:09
Nom z rowerkiem to już wiem i stosowałem ten system przez 2 miesiące (co drugi,trzeci dzień) po około 2h jazdy stałym,ale nie szaleńczym tempem.Wyniki przyszły bardzo szybko i udało się zrzucić 7 kg nie wspomnę o cardio,które nieprawdopodobnie skoczyło w góre.Zostało jeszcze trochę brzucha,ale generalnie jest o niebo lepiej niż było.
Ja obrosłem w tłuszcz po pierwszym podejściu do mirtazapiny.Obżerałem się bez opamiętania ciastkami i czekoladami (często wstawałem w nocy i potrafilem zjeść całe opakowanie ciastek w czekoladzie:D).W pare miesięcy urósł mi potężny bebech a moja wysportowana sylwetka zniknęła pod zwałami tłuszczu.W tym roku wziąłem się za siebie,co od razu widać.Wszystko by było git jakby zrobić porządek z głową.Nie oczekuje wiele...70-30 dla hipomanii i już spokojnie da się funkcjonować.
Wciąż wierzę w lamo i mam nadzieje że ten lek z czasem chociaż trochę mnie ustabilizuje.
RafQ

przez rober6666 27 wrz 2010, 23:29
...no tak jak masz takie postepy w spalaniu tłuszczu to znaczy , że znasz sie na rzeczy.
Więc bez paniki-rób dalej swoje-efekty muszą być.
Jak zapewne najważniejsza jest nie jakośc treningu ( oczywiście też ważna ) ale jego SYSTEMATYCZNOŚC
Robert

[Dodane po edycji:]

HEY !!!!!!!!!!!
SETNA strona tego tematu !!!
Życzę wam wszystkiego najlepszego moi BRACIA I SIOSTRY !!!!
Obysmy w tym samym składzie doczekali DWUSETNEJ strony ...
Co w moim przypadku wydaje sie raczej niemożliwe
Jeszcze raz STO LAT CHADOWCY i ŚWIRY :D :D :D
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez Wujek_Dobra_Rada 28 wrz 2010, 07:52
Sto lat? Czemu mi tak źle życzysz? :why: :mrgreen:
Wujek_Dobra_Rada

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rober6666 28 wrz 2010, 11:12
w sumie racja......ja bym nawet sie ucieszył , gdybym tak jutro juz się obudził.
NON SERVIAM

obserwowany

przez Zenonek 28 wrz 2010, 11:18
rober6666,

bierzesz ta Rebo ? I lipa ?

przez rober6666 28 wrz 2010, 11:25
Lipa jakbym sie amfy naćpał......przeciez to taka legalna,długo działająca amfetamina-ta sama zasada działania.
Oprócz "zwyklej" codziennej masakry mam zero apetytu, szczękościsk, kłopoty ze snem, "mały" zrobił się tak mały i budyniowaty, że mam problem sie celnie wysikac, jądra spięte i podciągniete do podbrzusza.....Całkowita impotencja i znieczulenie "małego"
Nieźle, co ???
Ku.wa ja chyba pier.olne tymi wszystkimi gównami i wezme sie za prawdziwe prochy oraz dopalacze.
Przynajmniej końcówka życia będzie na wesolo. :D :D
Sex,Drugs & Rock &Roll :D :D

[Dodane po edycji:]

malo że jestem kretynkiem schorowanym-jeszcze Żony nawet nie mogę do porządku "stuknąć"
NON SERVIAM

obserwowany

przez wovacuum 28 wrz 2010, 11:32
rober6666, mimo tego chaosu w ktorym tkwisz-bardzo podziwiam Ciè za poczucie humoru :mrgreen: Nie poddawaj siè!!trzymam kciuki :great:
wovacuum

przez rober6666 28 wrz 2010, 11:38
Dzięki !!!
To mi własnie nie pasuje w tym wszystkim.Jak ktoś z tak luźnym a zarazem solidnym podejściem do zycia mógł zapaśc na takie gó.wno?? Mówię wam-byłem zawsze wszędzie zapraszany ze względu na poczucie humoru. Obojetnie co by sie nie dzialo -na imprezie, spotkaniu ze znajomym itp nalezy sie dobrze bawic ,a nie rozkminiac problemy.Te i tak predzej czy później przyjdą...
Ale juz nie mam sił.....
NON SERVIAM

obserwowany

przez Zenonek 28 wrz 2010, 11:39
rober6666,

Ja tylko zartowalem z ta Kodeina i Demerolem ^^, wpierw idz do lekarki jeszcze spytaj sie o ten Neurontin, Amitrype, Kwetiapine, Fluanxol, Ew :)

przez wovacuum 28 wrz 2010, 11:42
rober6666, no wlasnie-probowales fluanxolu??ja bralam..aktywizuje a jednoczesnie zmniejsza lèki i stany psychotyczne.
wovacuum

przez rober6666 28 wrz 2010, 11:45
Kwetiapina-całkowity zjazd-spalem chyba 2 dni z malymi przerwami i bardzo nasilona faza depresyjną.
Fluanxol-kilka tyg było bardzo dobrze, potem nagly zjazd i żadne podnoszenie dawki nic nie dawalo.....szkoda....
NON SERVIAM

obserwowany

przez RafQ 28 wrz 2010, 12:29
Fluanxol brałem - zero pozytywnej reakcji z wyjątkiem problemów ze snem.
Przypomniałem sobie o fajnym leku,który brałem jeszcze zanim zacząłem leczyć się u psychiatry a przepisywał mi go neurolog (na poprawę pamięci i koncentracji) nazywał się Lucetam (1200mg).
RafQ

przez Zenonek 28 wrz 2010, 12:31
rober6666,

A moze rzeczywiscie powinienes isc do jakiegos dobrego neurologa ? Moze leki z tej grupy cos by daly ? Moze ciagle jest cos pomijane ? Miales TK glowy?

przez Zenonek 28 wrz 2010, 12:42
Krwiopij,

50 ?

hmmm ale to pewnie nie przez Lamo tylko przez Zoloft, bo bierzesz 100, a przeciez przez pierwszy miesiac-dwa na Sercie jest bezsennosc, tez to mialem i dlatego dostalem Pernazyne na sen...

Sortuj wg