Wolałbym nie istnieć.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Wolałbym nie istnieć.

przez dexter86 22 lut 2010, 22:12
Masz rację soulfly89, znajomości internetowe i w ogóle poznawanie ludzi ubogaca bardzo osobowość... można poznać tyle rodzajów osobowości ile by się w realu przez całe życie nie poznało. Nieraz miałem sytuacje na czacie że pisałem z dziewczyną godzinę, dwie, wygadała się, podziękowała i poszła.

Teraz czasami jak ktoś nowy do mnie pisze to po paru eskach, sposobie ich pisania i użytych wyrazach potrafię ocenić piszącą osobę, i jeśli kontakt utrzymuje się to najczęściej mam rację z tą pierwszą oceną.

Wiesz, zazdroszczę Ci tego uśmiechu... bo ja chodź bym się starał i szukał motywacji to jednak zawsze coś się zdarzy co mnie znów zdołuje. Ale cóż, wierzę w lepsze czasy :) w coś trzeba wierzyć, poddawać się nie zamierzam. Nigdy nie szedłem na łatwiznę hehe.
dexter86

przez Ritan 11 mar 2010, 21:47
hej...ja też jestem z oklic Krakowa...i mam problem z nerwicą...jak chcesz to moglibyśmy o tym razem pogadać:)..

przez joanna5 12 mar 2010, 00:50
wafelek,nie stawia sie tu diagnoz.ale sprobuj sie jednak skontaktowac z psychologiem twarza w twarz i nie pisz,ze sie wstydzisz,tyle o sobie napisales,joanna5

[Dodane po edycji:]

ja tez,joanna5

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zaqzax 08 kwi 2010, 02:10
Ból istnienia to moje drugie imię :/

@wafelek:

jestem takim samym nieudacznikiem i kaleką życiową jak ty,
wiem ze nie jest to zadnym pocieszeniem dla ciebie ale wiedz
ze w tym gownie nie tkwisz sam i uwierz na słowo - znam twoj ból, mimo
ze szczerze nie chciałbym go znac, to najgorsze co moze byc :/
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez MiyokoXX9 08 kwi 2010, 20:18
Piszesz, że nie masz żadnych znajomych ani zainteresowań.
Naprawde nie ma niczego co Ci się podoba ? Jest wiele ciekawych rzeczy. Kiedy znajdziesz już coś co cie zaciekawi , to zacznij tez szukać ludzi którzy będą lubić to samo ( wiem to nie jest aż takie łatwe ). Piszesz, że mieszkasz w dużym mieście, to jest większa szansa że napewno kogoś znajdziesz.
Powodzenia.

Sortuj wg