Samobojcom NIE DA sie pomoc

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Samobojcom NIE DA sie pomoc

przez magdalenabmw 19 lut 2010, 15:19
Hahhaahah no bez kitu :mrgreen: Już chyba zapomniałam jak to jest być zbuntowaną nastolatką... Faktycznie wtedy rodzice to są ostatnie osoby na ziemi do których zwróciłabym się po pomoc.
magdalenabmw

przez aviska 19 lut 2010, 16:00
Beznadzieja, o przepraszam bardzo, ja jestem jeszcze dzieciak, bo mam 16 lat, ale nie czuję się tu z powodu wieku ignorowana czy coś. Dziwnie to postrzegasz. Nie podoba Ci się to forum - po co więc tu jesteś? Niektórym pomaga świadomość, że nie są z jakimś problemem sami. Jeśli Ty do tych osób nie należysz, to naprawdę, nikt Cię tu nie trzyma. A w ogóle... Co by Ci to dało, gdyby forum zostało zamknięte? Wg Ciebie jest ono dla dorosłych, tak? Więc niech będzie dla nich, czemu nie?
- [...] czy ty jesteś chory na umyśle?
- Jasne.
- Jasne? Tak po prostu? Jasne, jesteś chory na umyśle?
- Każdy jest. Jeśli myślisz, że ten czy tamten nie jest wariatem, to znaczy, że mało o nim wiesz. Najważniejsze [...] jest znalezienie kogoś, kogo szaleństwo pasuje do twojego.

przez Anja01 19 lut 2010, 16:31
Dajcie spokój, czemu w ogóle z nią dyskutujecie? Przecież jej o to chodzi. Chce przeczytać jak piszecie jaka jest beznadziejna, żeby potem mieć powód do dołowania siebie. Forum jej nie pasuje, bo to oznacza, że jest szansa, że ktoś poczuje się szczęśliwy. Ona jest nieszczęśliwa, więc odmawia prawa do szczęścia innym. Zamknąć forum; wszyscy użytkownicy dostaną doła. Ha! Nareszcie ona będzie szczęśliwa cudzym nieszczęściem! JUHU! :roll:

Zamknąć temat, zbanować nick niech ma realny powód do dołka, nie będzie sobie musiała wymyślać pseudopowodów. Ot co!
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg