Skocz do zawartości
Nerwica.com

Z depresją do sanatorium ...


sheinvisible

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Właśnie szykuję się do wyjazdu do sanatorium. Zostałam tam wysłana w ramach prewencji Zusu, więc rad nierad pojechać trzeba:( Choć sama myśl o tylu dniach bez moich najbliższych a co gorsze wśród tylu obcych ludzi nie napawa optymistycznie:(Szczerze mówiąc mam ochotę wyć i krzyczeć jak małe dziecko w ramach protestu :D:oops: Może ktoś z Was kurował się w uzdrowisku i zechciałby podzielić się swoją opinią?! Zupełnie nie wiem czego się mam spodziewać?!

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sheinvisible, zazdroszczę ci, ja bym chciała pojechać do sanatorium... wierzę w różne naturalne metody o ile mogą poprawić nasz stan/nastrój! W dodatku wysyła cię ZUS, tym lepiej, korzystaj! Tylko szkoda że jedziesz bez towarzystwa, ale pewnie wszyscy tam będą sami, więc poznasz kogoś na miejscu.

 

Ja byłam raz z moim chłopakiem w Ciechocinku (chyba ze 2 lub 3 dni), podróż jakby z powrotem do lat 60-tych, chodziliśmy po tężniach, byliśmy się kąpać w solance, byliśmy nawet na dancingu... było bardzo fajnie :D jednak wiadomo że samemu w dodatku z depresją to co innego, ale spróbuj pomyśleć że to taki urlop, w dodatku ktoś ci go sponsoruje, jakieś nowe doświadczenie. Może zawiezie cię rodzina i zostanie pierwszy dzień?

 

Ja sama z chęcią bym może pojechała gdzieś do Rabki albo innego Iwanicza Zdroju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy byłam w sanatorium, ale nie miało to żadnego związku z nerwicą. Problemy z kręgosłupem :-| , dwa razy byłam w Wieńcu Zdroju, to taka wiocha obok Włocławka, dla pokrzywionych i sercowców ;) Jak było - świetnie, tylko trzeba zabrać duużo książek (jak ktoś lubi czytać) albo muzyki - jeśli jest melomanem. Zabiegi, gimnastyka, spokój, relaks, całkiem znośne jedzenie, zwykle miłe towarzystwo - da się wypocząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sheinvisible, po pierwsze pojdziesz do lekarza, ktory Cie zbada i zapisze na zabiegi, dodatkowo mozesz brac zabiegi, ktore sa platne, a ktorych nie dostaneisz np masaze. Wieczorami sa wieczorki zapoznawcze, takze korzystaj i sie baw dobrze :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny :D

 

Dziękuję za odzew i rozjaśnienie w głowie. Ponoć według zasady im bardziej nie chce Ci się gdzieś iść, tym lepsza będzie zabawa?! :D Dzisiaj po bezsennej nocy, znalazłam duży plus mojego ,,wygnania" ;) nareszcie odpocznę od garów :lol: Najbardziej tylko boli, że po raz pierwszy będę rozdzielona na tyle dni z moim 4 letnim brzdącem :cry:

Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę:D

p.s. linka, po powrocie będziemy miały okazję porównać swoje zdania na temat tego zapomnianego zakątka:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sheinvisible, o no proszzz - jak pisałam tam masz czas na swoje hobby to fakt i od garów odpoczniesz, będziesz się mogła wyspać, dotlenisz się bo te wszystkie budynki położone są w lesie no i co najważniejsze .....nie wiem jakie zabiegi dostaniesz ale ja się czułam jak w 7 niebie po masażach klasycznych i wodnych tam ...mmmmmmmmm...... :mrgreen:

Zaś o maluszka się nei martw - i tobie i jemu przyda się lekcja samodzielności zobaczysz, wszystko będzie dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję linka za ciepłe słowa i słówka :D Potrafię sobie wyobrazić ten luksus masażu :lol: ciszy i spokoju, wiem też, że potrzebuję oderwania od swojego środowiska. Jęczę bo jeszcze nigdy nie byłam oddalona od swojej rodziny na dłużej niż 3dni w swoim prawie już pełnoletnim małżeństwie :P I bardzo boję się, że wśród obcych ludzi wróci lęk przez który nie byłam w stanie samodzielnie wyjśc z domu, czy chociażby komuś otworzyć drzwi :cry: Echhhh, idę na zakupy poprawić sobie humor :lol::oops: jako mol książkowy dam dzisiaj porządnie zarobić księgarni :smile: Życzę Wszystkim miłego dnia i pozdrawiam cieplutko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×