Skocz do zawartości
Nerwica.com

terapia grupowa!


karii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów:)

piszę ten post,ponieważ już od dłuższego czasu męczę się ze stanami depresyjnymi oraz lękami. Moje leczenie farmakologiczne trwa już od około 4 lat, w między czasie terapie indywidualne i grupowa jednak żadna nie poprowadzona do końca.Z perspektywy czasu wiem, że źle robiłam. Jak tylko lepiej się poczułam rezygnowałam...CO BYŁO WIELKIM BŁĘDEM:( Ale zdecydowałam się ponownie na terapię i mam zamiar wziąć za nią odpowiedzialność. Dzisiaj byłam na pierwszym spotkaniu i mam zamiar iść na kolejne i walczyć ze swoimi obawami. Nie jest łatwo, ale wiem,że nie mam nic do stracenia, a jedynie mogę zyskać...! Samo pójście tam jest dla mnie wielkim wyzwaniem...a mówienie o swoich problemach to kolejna wielka przeszkoda...MAM NADZIEJĘ, ŻE WYTRWAM I NIE "UCIEKNĘ" W TRUDNIEJSZYCH CHWILACH!! Wesprzyjmy się wspólnie,może wtedy będzie nam łatwiej przetrwać trudne początki!!

Napiszcie o swoich pierwszych krokach w rozpoczęciu terapii i o doświadczeniach z nią związanych...

pozdrawiam serdecznie,

K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum, Kari. :smile:

 

Bardzo dobry pomysł z powrotem do psychoterapii. Bardzo dobre postanowienie wytrwania. Trzymam za Ciebie kciuki w tym względzie.

 

Tu na forum znajdziesz masę postów dotyczących psychoterapii. Pewnie znajdziesz interesujące Cię relacje o początkach psychoterapii... Doświadczenia są oczywiście różne, lecz ręczę głową (swojego sąsiada ;) ), że większość ludzi sobie bardzo chwali psychoterapię. I choć wiąże się terapia z wysiłkiem, mozolnym "naprawianiem" siebie, to większość chyba przyzna, że warto było.

 

Powodzenia w psychoterapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×