Mam wielki problem ;(((

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Mam wielki problem ;(((

przez areco 07 lut 2010, 21:59
tak to prawda nie ma takich magicznych pigułek coś o tym wiem. Tylko chodzi mi o to żeby nie było tak że nie bedę dawał rady się uczyć albo coś?? oczywiście z początku mogą jakieś skutki uboczne wywoływać ale żeby nie na dłuższą metę. Powiecie jeszcze czy mają te leki jakiś wpływ na kierowanie samochodem?? z tego co słyszałem mają ;(

przez old-Wujek_Dobra_Rada 07 lut 2010, 22:01
Mają. Musisz się nastawić, że nie będziesz w pełni sprawny intelektualnie i fizyczniew przeciagu kilku dni. Do 2 tygodni. U mnie pierwsze 3 dni były makabryczne. Później już w miarę fukncjonowałem. Po około 10 dniach nie czułem objawów.
old-Wujek_Dobra_Rada

przez areco 07 lut 2010, 22:03
A możesz opisać jak wyglądały twoje objawy??? Intelektualnie to znaczy??? zawieche będę miał czy coś??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez old-Wujek_Dobra_Rada 07 lut 2010, 22:17
Będziesz zamulony prawdopodobnie.
old-Wujek_Dobra_Rada

przez paradoksy 07 lut 2010, 22:18
możesz miec dziury w pamieci, problemy z przypomnieniem sobie rzeczy, z zapamiętaniem i będziesz bardzo senny.
paradoksy

przez old-Wujek_Dobra_Rada 07 lut 2010, 22:20
A na trzęsące ręce prawdopodobnie dostaniesz jakieś benzodiazepinę. Z tym będziesz musiał uważać jak z ogniem. Uzależniają...

[Dodane po edycji:]

Jeśli masz dziewczynę to będziesz mieć też inne problemy ;)
old-Wujek_Dobra_Rada

przez areco 07 lut 2010, 22:23
A powiedcie w jakim sensie uzależniają. to znaczy że bez nich nie wytrzymam czy co??
A i tak powiedzmy po tygodniu tych objaw juz nie bedzie??? i bedzie potem juz tylko dobrrze??

mam dziewczyne o jakich problemach mówisz??;(

przez old-Wujek_Dobra_Rada 07 lut 2010, 22:24
Każdy jest inny. Poniekąd to loteria trochę. Ale musisz się liczyć z tym, że minimum parę dni będziesz czuć sie gorzej.

Problemy z dojściem. Erekcja powinna być ok. Ale będziesz mógł ciupciać godzinami;)
old-Wujek_Dobra_Rada

przez areco 07 lut 2010, 22:25
a jakie to problemy co zwiazane z dziewczyna???
Ale to miną te wszystkie objawy?? czy coraz bede powtarzać się???

aha. A czy to też przejdzie czy tak zostanie?? ;)

przez old-Wujek_Dobra_Rada 07 lut 2010, 22:28
Waląc prosto z mostu: przez kilka dni będzie źle, później już tylko ok. Ale jak leki zaczną działać to stwierdzisz, że to wszystko było warte zachodu. Natomiast co do leków na trzęsące ręce. Na to , jak znam życie dostaniesz uspokające które się bierze doraźnie, ewentualnie nie dłużej niż kilka dni pod rząd. Więc tu wszystko zgodnie z zaleceniem lekarza.
old-Wujek_Dobra_Rada

przez areco 07 lut 2010, 22:29
a maja jakies zle skutki na dluzsza mete: np na plodnosc, czy sprawnosc intelektualna??

przez old-Wujek_Dobra_Rada 07 lut 2010, 22:31
Nie. Antydepresanty są do leczenia długofalowego. Problemy sexualne też miną. Wszystkie objawy mijają.
old-Wujek_Dobra_Rada

przez areco 07 lut 2010, 22:33
A to dobrze. teraz tylko udać się do lekarza ale to dopiero za tydzień bo teraz jest na zwolnieniu ta do której chcem się udać. Wielkie dzięki szczególnie ci Wujek_dobra _rada ;)
Jeszcze raz wielkie dzięki

przez old-Wujek_Dobra_Rada 07 lut 2010, 22:34
Pozostaje życzyć dużo zdrowia. I uważaj z tym. Rób wszystko z zaleceniem lekarza. To nie są cukierki;)
old-Wujek_Dobra_Rada

Sortuj wg