Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powitanie


Kraver

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Jestem tutaj z Wami , bo jestem wśród swoich... tutaj nikomu nie muszę się tłumaczyć z drżenia rąk, ze swoich strachów, z mojej :bezsenności.Nikt mi nie był w stanie pomóc..lekarze, leki , sport , psycholodzy.Już myślałem że jest ok..i dzisiaj nastąpił ten dzień..Mam wszystkiego dość..czuję się koszmarnie..ręce znowu drżą..Nie mam już siły walczyć...Nie chce mi się żyć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.. chyyyba nie mam jeszcze nerwicy ale jestem na najlepszej drodze żeby ją mieć... Mam syndrom chorobliwej zazdrości i żeby było ciekawiej..zupełnie od niedawna..WIEM skąd to się wzieło..WIEM dlaczego..ale nie wiem zupełnie jak sie tego pozbyć a jak się nie pozbędę to będzie nerwica :roll: koło sie zamyka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami pomoże rozmowa, czasami poczytam o tym jakie problemy mają inni.. czasami nic nie pomaga.. wtedy jest żle, bo ja ( tak jak każdy z was) nie chce tak żyć.. najgorsza jest chyba ta świadomość niszczenia siebie, związku....Jak sie za to cholerstwo nie wezmę i nie zabije w zarodku to za rok będe wrakiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×