Ratunku

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Ratunku

przez madzialena0304 24 sty 2010, 20:55
najgorsze jest to ze wypisali mnie ze szpitala i moja pani psycholog nie spytała mnie nawet czy czuje sie na siłach zeby wyjśc. Jestem załamana tym ze w takich placówkach nie potrafia człowiekowi pomóc.

[Dodane po edycji:]

myślałam ze po wyjsciu ze szpitala bede czuła sie duzo lepie a tu nic. Nie mam nawet siły wstać z łózka a co dopiero isć do pracy :( jak sobie z tym wszystkim radzicie bo ja już nie mam sił.Do tego wszystkiego zaczełam miec mysli samobójcze i bardzo mnie to przeraza:)

przez *Monika* 24 sty 2010, 21:15
Przez okres 3 miesięcy byłaśpod stałą kontrolą ,nie rozumiem jak mogło dojść do tego,że Ty czujesz sie jeszcze gorzej? Nie rozmawiałaś o tym z psychologiem podczas pobytu w Komorowie?
Czegoś tu nie rozumiem.......Nie było tam lekarzy żadnych? Albo Ty nie podejmowałaś żadnych rozmów na ten temat....?
Obrazek
Główny Moderator

przez Majster 24 sty 2010, 21:23
Mnie tez to szokuje. Podczas mojego pobytu w szpitalu mialem staly kontakt z lekarzami, psychologami, udzielalem sie na terapiach, bralem leki, dobrano mi wlasciwe dawki. Zaczalem wychodzic na spacery na miasto, na plaze, potem juz nawet puszczali mnie samego, slowem - moja kuracja w szpitalu przebiegala wzorowo. Szokuje mnie, ze personel Twojego szpitala nie zrobil nic zeby:
- ustawic jakies leki,
- zainicjowac chociazby terapie,
- obserwowac Cie i prawidlowo zdiagnozowac,
- kontrolowac sen,
to wszystko robi sie w szpitalu, a z tego co tu na forum czytam to ludzie sobie Komorowo raczej chwala. Nie jest to czasem tak, ze przed lekarzami, psychologami "gralas" jakas role? Bylas z nimi calkiem szczera?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez madzialena0304 24 sty 2010, 21:25
moja pani psycholog która była mi wyznaczona stwierdziła że terapia indywidualna bedzie dla mnie najlepsza. Nie chcieli mi wprowadzić zadnych leków jedynie chydroxyzine doraznie.WIEM ZE KOMORÓW SŁYNIE Z DOBREJ OPINII ale ja sie z tym nie zgodze . Leżałam dwa lata temu w tworkach i wiem jak powinien wygladać normalny szpital w którym lecza,a w Komorowie wszyscy pacjenci robili co chcieli, istny bałagan :shock:

przez Majster 24 sty 2010, 21:30
No to witamy na nawrocie. Zreszta co tu mowic o nawrocie jesli u Ciebie stanu zaleczenia pewnie nie bylo. Co to za psycholog i jaki ma staz? Jakie doswiadczenie zawodowe? Nawet jesli swirowalas przed nim zdrowa, badz jakos udawalas czy nie bylas do konca szczera, to pzreciez oni wlasnie takie przypadki kontroluja i prowadzą. Postaraj sie koniecznie znalezc jakiegos lepszego psychologa i trzymaj sie tego seroxatu. Powodzenia :)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez madzialena0304 24 sty 2010, 21:40
a może sa jakies spotkania grupowe takich ludzi jak my .Z checia bym sie pisała :?:

przez Majster 24 sty 2010, 21:43
Na terapiach grupowych sie nie raz spotkasz, jeszcze sie wiele o depresji nasluchasz.

Sortuj wg